دانلود کتاب این دختر نامرئی نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب این دختر نامرئی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب این دختر نامرئی نیست

پدر گم شده است و دختر نابینایش باید برای پیدا کردن او معماهای بسیاری را حل کند و از اسرار ترسناک بسیاری سردربیاورد! کتاب این دختر نامرئی نیست نوشته‌ی مارکوس سجویک شما را با شخصیت اصلی خود به جهانی پر از تاریکی و معماهای لاینحل می‌برد.

درباره‌ی کتاب این دختر نامرئی نیست:

لورت پیک دختر بااستعدادی است و توانایی‌های خود را مدیون آموزش‌های پدرش است؛ چرا که همواره او را تشویق کرده تا برای رهایی از مشکلات بر الگوها و اعداد تکرار شونده تمرکز داشته باشد. پدر او نویسنده‌ی معروفی است که به نیویورک می‌رود تا بر روی کتاب جدیدش تحقیق کند اما پس از مدتی جواب تلفن‌ها را نمی‌دهد و لورت متوجه می‌شود که پدرش گم شده ‌است. اکنون لورت به همراه بنجامین برادر هفت ساله‌اش تلاش می‌کند معمای پیچیده‌ی ناپدید شدن پدرشان را حل کند. این خواهر و برادر برای رفع مشکلشان راهی نیویورک می‌شوند و چندین پیغام مخفی را هم رمزگشایی می‌کنند. لورت نابینا است و برای استفاده از توانایی‌های خود وابستگی شدیدی به برادرش دارد. این دختر باهوش متوجه می‌شود که ماجراهای خطرناک و مبهم بسیاری پشت پرده‌ی ناپدید شدن پدرش وجود دارد و یافتن او کار آسانی نخواهد بود!

رمان جذاب و خواندنی این دختر نامرئی نیست (She Is Not Invisible) به مشکلات افراد نابینا نمی‌پردازد، بلکه با محوریت قرار دادن چنین شخصیتی، داستان جذاب و هیجان‌انگیزی را روایت می‌کند که تا مدت‌ها از یاد نخواهید برد.

کتاب این دختر نامرئی نیست مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای تمامی نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های معمایی داستان جذابی دارد و می‌تواند آن‌ها را سرگرم کند. مارکوس سجویک (Marcus Sedgwick) که استعداد عجیبی در خلق آثار هیجان‌انگیز دارد شما را تا پایان ماجرا با خود همراه می‌کند.

نکوداشت‌های کتاب این دختر نامرئی نیست:

- داستانی برای تمای اعصار و کاملاً راضی کننده! (The New York Times Book Review)
- طاقت فرسا، محتاط و خوشحال کننده. (The Horn Book)
- این کتاب هیجانی سریع، رمز و رازی جذاب دارد و سوالات قابل تأملی درباره‌ی شخصیت‌های عالی داستان ارائه می‌دهد. (Booklist)

مارکوس سجویک را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده در سال 1968 در انگلستان به دنیا آمد و توانست خود را از جایگاه یک کتاب‌فروش معمولی به نویسندگی برساند. آثار وی معمولا سبک علمی تخیلی، تاریخی و رازآلود دارند و عمده‌ی شهرت سجویک نیز به دلیل همین عناصر است. نخستین رمان مارکوس که «احمق‌ها» نام دارد در سال 2000 منتشر شد و به واسطه‌ی آن جایزه‌ی برانفورد بواس را به دست آورد کرد. از میان سایر آثار او می‌توان به مواردی مانند «ده قرن عاشقی»، «سرخی خون، سفیدی برف»، «جنگل جهنمی»، «تپانچه» و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب این دختر نامرئی نیست می‌خوانیم:

چند دقیقه‌ای جواب نداد و من مشغول باز کردن سایت چند خط هوایی شدم. یک گزارش خبری که هفته‌ی پیش شنیده بودم در سرم بود. بچه‌ی نه ساله‌ای، در منچستر، از خانه فرار کرده بود. قبل از اینکه کسی بتواند جلوش را بگیرد با هواپیما به تورین رفته بود. گذرنامه یا بلیت نداشت. فقط پشت خانواده‌ی بزرگی را گرفته بود و از پنج ایست بازرسی رد شده بود. فقط وقتی داخل هواپیما رسیده بود، به یکی گفته بود که فرار کرده آن‌وقت خدمه با تورین تماس گرفتند. چه کسی می‌داند اگر دهانش را بسته بود از کجا سر‌در‌می‌آورد؟

هیچ نمی‌دانستم خودم می‌توانم سوار هواپیما شوم یا نه. فکر می‌کردم غیرممکن است، اما اشتباه می‌کردم. در شانزده سالگی کاملاً آزاد بودم خودم سوار هواپیما شوم، بدون اینکه نیاز باشد نامم را به عنوان فردی زیر سن قانونی و بدون همراه ثبت کنم. تنها چیزی که لازم داشتم نامه‌ای از طرف والدینم بود که در آن نوشته باشد تنها سفر می‌کنم. یک دقیقه کار در برنامه‌ی ورد این موضوع را حل کرد.

جلو خودم را گرفتم. امکان نداشت بتوانم این کار را بکنم. از قبول این حقیقت متنفر بودم، اما حقیقت داشت. تنها چرخیدن در مدرسه چیز دیگری بود. فرق داشت. می‌دانستم هر چیزی کجاست. همه را می‌شناختم. آن‌ها هم من را می‌شناختند.

 ۳۲۰ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-296-437-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دروازه‌ی اول
کتاب سیاه
آدم که خبر ندارد
سگ‌های پلیس
صفحه‌ی اول
کتاب گمشده
دروازه‌ی سوم
صندلی درست
سفر هوایی
فیدید‌دان
قهرمان نابینا
کی می‌داند چی؟
صفحه‌ی سوم
دختر نابینا
اندازه‌ی یک پول
یک بابای عجیب
دو مرد دیوانه
شاه سیاه
354
اتاق خالی
شاعر محتضر
خانه‌ی شاعر
شعر پرهیزکار
دراز سوم
ذهن انسان
اپوفنیا
ایده‌ی مرگبار
موش‌های خشک‌شده
سرنخ آخر
کائنات تاس نمی‌ریزد
فکر غلط
شهر پر سروصدا
یک پرش غول‌آسا
پسر با دختر آشنا می‌شود

راهنمای دانلود کتاب این دختر نامرئی نیست

برای دانلود کتاب این دختر نامرئی نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  این دختر نامرئی نیست
سبحان شایسته مهر
۱۳۹۹/۹/۹
برای بزرگ سال‌ها خوبه
samane karami
۱۳۹۹/۹/۹
خیلی خوبه من خوندمش
کاربر م
۱۳۹۹/۹/۱۷
چیز زیادی برای گفتن نداشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)