دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها اثر شگفت‌انگیز رابین شارما، یکی از تاثیرگذارترین کتاب‌ها در زمینۀ موفقیت و روانشناسی خودسازی است که تاکنون به چندین زبان در کشورهای مختلف ترجمه شده است. خواندن این اثر تحولی شگرف در مدیریت فردی ایجاد می‌کند.

سحرخیز باش تا کامروا شوی! اگر این سخن معروف برایتان بی‌اهمیت و کلیشه‌ای به نظر می‌آید این کتاب مناسب شماست تا به قدرت بی‌نظیر سحرخیزی و تاثیر عمیق آن بر زندگی و موفقیت واقف شوید. رابین شارما (Robin Sharma) در کتاب باشگاه پنچ صبحی‌ها (The 5 AM Club) تمرکز ویژه‌ای بر برنامه‌ریزی و اجرای آن در زمان خاص دارد که اجرای این برنامه پیشنهادی نویسنده مستلزم بیدار شدن در ساعت 5 صبح است؛ زیرا به اعتقاد او بدن و ذهن انسان در این ساعت دارای قدرت فوق‌العاده و تمرکز بالایی است که بهره‌گیری از آن موجب موفقیت‌های کوچک و تکرار و تداوم آن باعث کامیابی در زندگی می‌شود.

باشگاه 5 صبحی‌ها (The 5 AM Club) روایت گفتگوی یک بی‌خانمان میلیاردر و یک خانم کارآفرین و یک آقای هنرمند درجهت یافتن راه‌های موفقیت است. در راستای گفتگوی این سه نفر برای رسیدن به موفقیت، یکی از شخصیت‌های داستان سعی دارد آن دو نفر را از قدرت جادویی بیدار شدن در صبح زود آگاه کند. رابین شارما سعی دارد در غالب دیالوگ شخصیت‌ها، به مخاطب تاثیر شگفت‌انگیز سحرخیزی و داشتن برنامه را یادآوری کند. سبک نگارش جالب شارما باعث شده موضوعی که شاید به ظاهر کسالت‌آور باشد، بسیار خواندنی و جذاب شود.

این کتاب علاوه بر تمام آموزه‌های نظریه‌ای گوناگونی که در خصوص موفقیت فردی دارد، راهکارهایی به صورت تمرین‌های عملی ارائه می‌کند که برای تمامی افراد قابل اجراست. به گفتۀ او قدرتی در انسان نهفته است که با بیدار شدن در ساعات اولیه صبح، می‌تواند تمام خواسته های خود را عملی کند. عامل مهم دیگری که شارما در مسیر رسیدن به موفقیت اشاره می‌کند، دوری از حواس‌پرتی و تمرکز ذهنی است که اتفاقا راهکارهای این کتاب از جمله سحرخیزی به تمرکز ذهنی کمک می‌کند. خواندن این کتاب به تمامی افرادی که در جستجوی موفقیت هستند و در برنامه‌ریزی روزانه مشکل دارند، پیشنهاد می‌شود.

رابین شارما را بیشتر بشناسیم:

رابین شارما نویسنده و روانشناس متولد 1965 و اهل کاناداست. تحصیلات او در زمینه حقوق است و تا سن 25 سالگی نیز مشغول وکالت بود. وی پس از مدتی تصمیم می‌گیرد به نوشتن در زمینه خودباوری بپردازد و نخستین کتابش را در سال 1994 منتشر می‌کند. شارما امروزه به عنوان یکی از موفق‌ترین نویسندگان این سبک شناخته می‌شود. وی همچنین با برگزاری سخنرانی‌های موفق انگیزشی توانسته است مخاطبان خود را از سراسر دنیا جذب کند.

جملات برگزیده کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها:

- جوری زندگی نکنید که گویی ده هزار سال دیگر از عمرتان باقی مانده است. سرنوشت شما بر سرتان معلق است. تا وقتی که هنوز زندهاید و روی زمین وجود دارید تمام تلاشتان را بکنید تا به یک انسان بزرگ تبدیل شوید. (مارکوس آئورلیوس، امپراطور روم)

- صبحت را کنترل کن تا زندگی‏ات را ترفیع دهی.

- هرگز اجازه نده آتش درونت ذره‏ ذره در مرداب زمزمه‌هایی چون «هنوز نه» «اصلا ممکن نیست» خاموش شود. اجازه نده قهرمان درونت با سرخوردگی به آنچه که لیاقت رسیدنش را داشتی و نرسیدی از بین رود. دنیایی که آرزویش را داری، میتوانی برنده شوی. آن دنیا وجود دارد. واقعی است. امکان رسیدن دارد. مال توست. (آین رند)

- زندگی و شانس هر کس در دستان خود اوست، مثل مجسمه‌سازی که سنگ خام را شکل میدهد. مهارت‌های لازم برای تبدیل سنگ به مجسمه را بایستی یاد بگیریم و در خود پرورش دهیم. (یوهان ولفگانگ فون گوته)

در بخشی از کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها می‌خوانیم:

بی‌خانمان با اشتیاق خاصی گفت: نه کاملا جدی‌ام. در روستای سالیتود خانه‌ای دارم. به من اعتماد کنید. اسم این منطقه به درستی انتخاب شده است. هنگامی‌که از شلوغی‌ها و تمام دردها در حال فرار هستی و به یک آرامش پناه می‌بری در همین‌جا می‌توانی درک کنی که هدف از به دنیا آمدنت چه بوده است؟ برای زندگی کردن با تمام وجود بله بگویید. به قول سخنران پیر: «هر چقدر بیش‌تر از فرصت‌هایی که سر راهت قرار می‌گیرد استفاده کنید قطعا جادوی بزرگی در زندگیتان پدید می‌آید.» پس همین کار را انجام دهید. چگونه می‌توان در یک بازی که شروع نشده است، برنده بود؟ در حقیقت زندگی همه چیز را تلافی می‌کند. اما در این بین شما باید نقش خودتان را بازی کنید و تمام پنجره‌های فرصت را بر روی خود بگشایید. اگر در ایرلند به خانه‌ی من بیایید تنها خواهش من از شما این است که دراز مدت در آن‌جا ساکن باشید تا من بتوانم تمام فلسفه و روش‌هایی که مرشدم به من یاد داد را به شما بیاموزم. پیوستن به باشگاه پنج صبحی‌ها به زمان زیادی نیاز دارد.

 ۳۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7275-34-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۷۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: اقدام خطرناک
فصل 2: فلسفه‌ی روزانه برای اسطوره و افسانه شدن
فصل 3: رویارویی غیرمنتظره با یک بیگانه‌ی شگفت‌انگیز
فصل 4: رها کردن تمام چیزهای متوسط و عادی
فصل 5: ماجرایی عجیب و غریب در کنترل صبحگاهی
فصل 6: پرواز به قله بهره‌وری، استعداد و شکست‌ناپذیری
فصل 7: آماده‌سازی برای انتقال در بهشت
فصل 8: روش 5 صبحی: برنامه‌ی صبحگاهی سازندگان دنیا
فصل 9: چهارچوبی برای نمایش عظمت و بزرگی
فصل 10: چهار مرحله‌ی تمرکز افراد تاریخ‌ساز
فصل 11: هدایت کشتی به سمت زندگی
فصل 12: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به آداب و رسوم به کار گرفته شده عادت می‌کنند
فصل 13: اعضای باشگاه پنج صبحی فرمول 20/20/20 را میآموزند
فصل 14: اعضای باشگاه پنج صبحی ضرورت وجود خواب را درک می‌کنند
فصل 15: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها درباره‌ی 10 تکنیک نبوغ و استعداد در تمام طول زندگی آموزش می‌بینند
فصل 16: اعضای باشگاه پنج صبحی عملکرد نوابغ را به آغوش میکشند
فصل 17: اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به قهرمان زندگیشان تبدیل می‌شوند
سخن آخر: پنج سال بعد

راهنمای دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

برای دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باشگاه پنج صبحی‌ها

نظرات کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

Aylar Bahrami
۱۳۹۹/۱۲/۱
ترجمه که خیلی ضعیف بود. بنظرم مطالب خود کتاب هم بعضی جاها دیگه خیلی از بحث اصلی دور میشد. شاید اگر ترجمه درست بود بیشتر ارتباط برقرار می‌کردم. البته‌ی سری چیزهایی رو هم پیشنهاد کرد که می‌خوام امتحانشون کنم و برام جالب بود
احمد عباسی
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
نمیدونم چرا کتابای این شکلی یه مفهوم را صدبار تکرار میکنن. کتاب تصنعی و نچسبه اما مشخصا نویسنده حرفای خوبی برای گفتن داره. تقریبا در هر صفحه یه نقل قول موندگار داره که از نقاط قوت کتابه. خیلی تو مود من نیست
Bashir Kamali Yazdi
۱۳۹۹/۱۱/۴
کتابی بسیار موثر در تغییر رفتار صبحگاهی ما و متعاقبا تاثیرات مثبت این رفتار در زندگی روزمره ما. حتما پیشنهاد میکنم برای بهبود بخشیدن به زندگی‌روزمره خود از این کتاب شروع کنید
مشاهد همه نظرات (۸۴)