دانلود کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید

  • از: آلن دیب، محمد یوسفی
  • ناشر: نشر نوین
  • ۳۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید

آلن دیب، که یک کارآفرین سریالی و بازاریاب موفق است، در کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید، روش و ابزاری ساده و سریع برای ساخت برنامه بازاریابی در اختیار ما قرار می‌دهد. این اثر جزوه شماره یک پرفروش‌ترین‌های سایت آمازون است.

این برنامه، واقعا یک صفحه‌ است و از 9 بخش تشکیل می‌شود. با کمک آن، به راحتی می‌توانیم مسیر بازاریابی خود را ترسیم کرده و آن را اجرا کنیم. برای ساختن و اداره یک کسب‌وکار موفق، باید از انجام فعالیت‌های بازاریابی تصادفی و پراکنده دست برداریم و از یک برنامه بازاریابی قابل اتکا و منسجم برای داشتن یک رشد پیوسته استفاده کنیم. به طور سنتی، تهیه برنامه بازاریابی، یک فرآیند دشوار و زمان‌‌بر است و به همین دلیل هم به ندرت انجام می‌شود.

صرف نظر از این که تازه شروع کرده باشید یا یک کارآفرین با سابقه باشید، کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای (The 1 - page marketing plan) و  ابزار، به شما کمک می‌کند تا با سریع‌ترین و راحت‌ترین روش، یک برنامه بازاریابی مناسب و کاربردی برای رشد پایدار کسب‌و‌کارتان ایجاد نمایید. 

برخی مفاهیم مهمی که در این کتاب پوشش داده شده‌اند:

- چگونه مشتریان جدید جذب کنید و چگونه از مشتریان فعلی، درآمد بیشتری کسب نمایید.
- چرا تقلید از روش‌های بازاریابی شرکت‌های بزرگ باعث شکست شما خواهد شد و بهترین استراتژی‌های بازاریابی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط چیست؟
- یک فرآیند ساده و گام به گام برای ساخت برنامه بازاریابی اختصاصی کسب‌وکار شما که واقعا یک صفحه باشد.
- چگونه رقبا را کنار بزنید و به بهترین گزینه برای مشتریان صنعت خود تبدیل شوید.
- چگونه با کمک رازهای بازاریابی واکنش مستقیم، با بودجه‌ای اندک، نتایجی عالی به دست آورید.
- چگونه قیمت‌های بالایی برای محصولات‌تان در نظر بگیرید و در عین حال مشتریان قدردان شما باشند.

تعریف انیشتین از دیوانگی بسیار معروف است ولی به ندرت به آن عمل می‌شود. طبق این تعریف دیوانگی یعنی یک کار را بارها و بارها انجام دهی و انتظار نتایج متفاوت داشته باشی.

در آغاز هر سال جدید، مردم تصمیماتی می‌گیرند. کاهش وزن، ترک سیگار و دادن بدهی‌ها از بارزترین این نوع تصمیمات است. آن‌ها به این امیدند که در زمان تحویل سال به صورت جادویی، همه‌چیز برایشان بهتر می‌شود. دو یا سه هفته بعد از شروع سال جدید این تصمیمات را فراموش می‌کنند و به همان عادات قبلی‌شان باز می‌گردند.

چنین تصمیماتی در واقع اهدافی بدون برنامه و عمل هستند. به احتمال قوی اگر تغییری در عادات‌تان شکل نگیرد، در زندگی و کارتان نیز تغییری رخ نخواهد داد. یکی از نقاط مشترک کسب‌و‌کارهای با رشد سریع، تمرکز شدید آن‌ها روی بازاریابی است. آن‌ها بازاریابی را یکی از عادات کاریشان می‌سازند و پیوسته برنامه‌ی بازاریابی خود را اجرا می‌کنند.

برعکس، کسب‌و‌کارهای ضعیف یا بازاریابی نمی‌کنند یا بدون هیچ برنامه‌ای بعضی فعالیت‌های بازاریابی را به طور تصادفی انجام می‌دهند. گهگاهی کارهایی انجام می‌دهند و چون فورا نتیجه‌ای نمی‌گیرند ادامه نمی‌دهند. این برنامه‌ی بازاریابی نیست، این دستورالعمل بدبختی است!

برخی به اشتباه تصور می‌کنند داشتن یک محصول یا خدمت عالی برای این که همه آن‌ها را بشناسند کافی است. قبرستان کسب‌و‌کارهای شکست خورده، مملوء از کسب‌و‌کارهایی است که محصولات یا خدماتی عالی داشته‌اند. علت اصلی شکست آن‌ها عدم توجه کافی‌شان به بازاریابی بوده است. به یاد داشته باشید، هیچکس تا زمانی که محصول یا خدمت شما را نخرد به کیفیت آن پی نمی‌برد. قبل از خرید فقط می‌توانند کیفیت بازاریابی شما را متوجه شوند. به طور خلاصه، بهترین بازاریاب همیشه برنده است.

اگر در مورد موفقیت کسب‌و‌کارتان جدی هستید، اکنون زمان اقدام قاطعانه است. زمان آن رسیده که تصمیم بگیرید بازاریابی بزرگ شوید و از صاحب یک کسب‌و‌کار به بازاریابی که مالک یک کسب‌و‌کار است تبدیل شوید. وقتی این تحول هیجان‌انگیز را ایجاد کنید، شما و کسب‌و‌کارتان دیگر مثل گذشته نخواهید بود.

کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای، پیشرفتی در پیاده‌سازی بازاریابی است چون به کمک آن خودتان به راحتی می‌توانید برنامه‌ی بازاریابی‌تان را تهیه و پیاده‌سازی کنید. می‌تواند به شما کمک کند با شتاب بیشتری از یک صاحب کسب‌و‌کار به یک بازاریاب تبدیل شوید.

بازاریابی، مهارت استادی کسب‌و‌کارتان است و به موفقیت کسب‌و‌کارتان و سایر کسب‌و‌کارهایی که ممکن است در آینده درگیر آن‌ها باشید کمک خواهد کرد. در حین مطالعه این کتاب، اطلاعات ارزشمندی دریافت کردید. اطلاعاتی که رقبایتان شاید ندانند یا هیچ‌وقت به دنبال کسب آن‌ها نرود. اگر آن‌ها را در عمل به کار ببرید به شما مزیت رقابتی عظیمی خواهد داد. از شما می‌خواهم آن را در عمل پیاده‌سازی کنید.

خلق یک کسب‌و‌کار موفق شما را قادر می‌سازد آن طور که می‌خواهید زندگی کنید. شما لایق موفقیت کاری هستید و می‌توانید به آن دست پیدا کنید. شما را دعوت می‌کنم به خلق یک کسب‌و‌کار فوق العاده و زندگی کردن با قواعد خودتان.

آلن دیب (Allan Dib) یک کارآفرین سریالی، بازاریاب سرسخت و متخصص حوزه‌ی فناوری است. او چندین کسب‌و‌کار در حوزه‌های فناوری اطلاعات، ارتباطات و بازاریابی راه‌اندازی کرده و گسترش داده است.

او در یکی از کسب‌و‌کارهایش در حوزه‌ی ارتباطات با رقابت شدید با رقبای چند ملیتی و چند میلیارد دلاری مواجه شد. آلن آن کسب‌و‌کار را به نام Business Review Weekly (BRW) با یک استارتاپ آغاز کرد که چهار سال بعد به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های استرالیا تبدیل شد.

آلن علاقمند است به کسب‌و‌کارها کمک کند تا روش‌هایی جدید و نوآورانه برای استفاده از تکنولوژی و بازاریابی بیابند و به کمک آن روش‌ها با سرعت بیشتر و راحت‌تر رشد کنند.

به عنوان یک مربی کسب‌و‌کاری پرطرفدار، مشاور و سخنران، دائما استراتژی‌های اثبات شده و تاکتیک‌های پیشرفته‌اش را با مردم سراسر جهان به اشتراک می‌گذارد.

در بخشی از کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای می‌خوانید:

بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک دقیقا نمی‌دانند برند چیست. اگر در اینترنت جستجو کنید به تعریف‌های متفاوتی از این دست می‌رسید:
«رابطه‌ی احساسی و روانی شما با مشتریان‌تان.»
«نوعی محصول که توسط یک شرکت مشخص با نامی مشخص تولید شده است.»
«اسم، اصطلاحات، طراحی، نماد یا هر ویژگی دیگری که شما را از سایر فروشنده‌ها متمایز کند.»
«ایده یا تصویری از یک محصول مشخص که مصرف کننده با آن ارتباط برقرار می‌کند و آن ایده یا تصویر را با اسم، لوگو، شعار یا طراحی شرکت مالک آن محصول می‌شناسد.»
تمام این‌ها پاسخ‌های جزئی هستند. تعریف من از برند این است: یک برند شخصیت یک کسب‌و‌کار است. در واقع می‌توانید واژه‌ی قابل فهم شخصیت را جایگزین برند کنید. با این کار، فورا معنای آن مشخص می‌شود.

کسب‌و‌کارتان را یک فرد در نظر بگیرید. چه ویژگی‌هایی شخصیت آن را می‌سازد؟

- اسمش چیست؟
- چه می‌پوشد؟ (طراحی برند)
- چطور ارتباط برقرار می‌کند؟ (جایگاه برند)
- ارزش‌های اصلی آن کدامند و از چه چیزهایی دفاع می‌کند؟ (ارزش ویژه‌ی برند)
- با چه کسی همکاری می‌کند؟ (بازار هدف)
- معروف است؟ (آگاهی از برند)

این شخصیت، بسته به نوع کسب‌و‌کار به طور قابل توجهی متغیر است. تویوتا و رولز رویس، هر دو محصولاتی با کارایی مشابه تولید می‌کنند اما پاسخ‌شان به سوالات بالا کاملا متفاوت است.

 ۳۰۴ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8738-33-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

قدردانی
مقدمه
بخش اول: مرحله‌ی «قبل»
فصل اول: انتخاب بازار هدف
فصل دوم: نوشتن پیام
فصل سوم: رسیدن به مشتریان بالقوه با رسانه تبلیغی
بخش دوم: مرحله‌ی «حین»
فصل چهارم: ثبت سرنخ
فصل پنجم: تغذیه‌ی سرنخ‌ها
فصل ششم: تبدیل فروش
بخش سوم: مرحله‌ی «بعد»
فصل هفتم: ایجاد یک تجربه سطح بالا
فصل هشتم: افزایش ارزش طول عمر مشتری
فصل نهم: سازماندهی و افزایش ارجاع‌ها
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید

برای دانلود کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید

نظرات کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای:‌ مشتریان جدید جذب کنید، درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید

مریم غلامی
۱۳۹۷/۱۰/۹
سلام. من همیشه از کتابهای کتابراه راضی بودم وهستم. وخوندن جز ب جز این کتاب هم خیلی بهم کمک کرد. البته کارهای قبلی من در رابطه با بازاریابی اشتباه نبود ولی یسری کارهارو باید ب کارهای قبلیم اضافه کنم که توی این کتاب اشاره شده بود. ممنونم از برنامه خوبتون
محمد حسن ع
۱۳۹۸/۵/۲۳
امتیاز جهانی 4. 4 از 5 با 1800 رای، در سایت گودرید. و سال انتشار اولین ویرایش به نظرم 2016. معمولا این‌ها نشونه‌های خوبی برای تهیه یک کتاب هستند.
علی محمدزاده
۱۳۹۸/۸/۳
کتاب فوق العاده خوبی است در ژمینه بازاریابی خصوصا برای استارت آپ‌ها و کسب و کارهای کوچک.
مطالب به ساده‌ترین شکل ممکن و بسیار روان و کاربردی بیان شده.
مشاهد همه نظرات (۲۵)
آموزش بازاریابی، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، شیوه های جدید جذب مشتری، روش های بازاریابی، اصول بازاریابی، روش های فروش، بازاریابی و فروش، راه های بازاریابی، بازاریابی، روش های کسب درآمد، روش های مشتری مداری، روش های جدید بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت فروش و بازاریابی، اصول مشتری مداری، کسب درآمد، مدیریت فروش، جذب مشتری، موفقیت در کسب و کار، استراتژی بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، مفاهیم بازاریابی، راه های مشتری مداری، افزایش فروش، آموزش مدیریت فروش، موفقیت در فروش، انواع استراتژی های فروش، موفقیت شغلی، تجارت جهانی، برندسازی، ارتباط با مشتری، آموزش برند سازی، برندیگ، قوانین بازاریابی، کسب و کار، روش های تبلیغات، اصول مدیریت ارتباط با مشتری، بازاریابی مستقیم، دانلود کتاب موفقیت شغلی، رفتار مشتری، راه های موفقیت، روشهای موفقیت، انواع استراتژی های بازاریابی، تعریف استراتژی بازاریابی، برندسازی و مدیریت برند، مراحل برندسازی، اصول برند سازی، کتاب برندسازی، Allan Dib، The 1 page marketing plan، get new customers make more money، and stand out from the crowd