دانلود کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر

کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر اثر اولیویه تیانو، به معرفی سرزمین مصر و تعدادی از خدایان و آیین‌های پرستش آن‌ها می‌پردازد.

تمدن‎های اولیه به دلیل عدم درک مناسب از شرایط و حوادث موجود به خدایانی خودساخته پناه می‌بردند. در این باب می‌توان به کشور مصر به عنوان یکی از کشورهای با خدایان بسیار اشاره کرد. خدایان و ایزدبانوهایی که پرستش می‌شدند و هسته اولیه دین مصر باستان را شکل می‌دادند. خدایانی که از مصریان در برابر بلاهای طبیعی پشتیبانی کرده و آن‌ها را از نیستی و نابودی می‌رهانیدند.

«رع» سرآمد خدایان مصر بود و مردم سراسر مصر به او احترام فراوانی می‌گذاشتند. بنا به روایت اسطوره‌های مصری، انسان از اشک‌های رع آفریده شده است. باور بر این بود که خدایان در میان جهان حضور دارند و قادرند که بر حوادث طبیعی و حیات انسانی تأثیر بگذارند. تعامل انسان‌ها با آن‌ها در معابد و زیارتگاه‌های غیررسمی برای دلالیل شخصی و هم‌چنین اهداف بزرگ‌تر جشن‌های آیینی کشور بود. مصریان برای درخواست یاری از خدایان نیایش می‌کردند و با انجام آیین‌هایی برای وادار کردن خدایان به کاری استفاده می‌کردند و از آن‌ها طلب مشورت می‌کرده‌اند. رابطهٔ انسان‌ها با خدایانشان بخشی اصولی از جامعه مصری بود.

کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر (Gods of Egypt)، یکی دیگر از کتاب‌های مجموعه به دنبال است که سرزمین پررمز و راز مصر باستان را معرفی می‌کند. این کتاب کمک می کنند تا مخاطبان هرچه بهتر با این تمدن سرزمین آشنا شوند که همچون افسانه‌ای در طول تاریخ پرفراز و نشیب این کشور نمایان است.

در قسمتی از کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر می‌شنویم:

«فرعون می‌رود تا به ایزدان ادای احترام کند، به‌ ویژه به پدرش آمون که در جنگ حمایتش کرد. به او شمش‌های طلا و نقره هدیه می‌کند، و همچنین هزاران زندانی و سر حیوانات را. سپس به کاخش برمی‌گردد، و خودش را از پنجره‌ی رو به میدان به مردمش نشان می‌دهد. آن‌جا، همه او را تحسین می‌کنند و به او مهر می‌ورزند.»

 ۲ ساعت و ۲ دقیقه، ۱۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
فصل اول: ایزد رع
۱۲ دقیقه
فصل دوم: ایزیس در جستجو
۱۳ دقیقه
فصل سوم: ست علیه حوروس
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: داستان‌هایی برای پادشاه خوفو
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: داستان غریق
۱۸ دقیقه
فصل ششم: داستان دو برادر
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: کتاب تحوت
۱۹ دقیقه
فصل هشتم: نبرد قادش
۱۴ دقیقه
فصل نهم: گذر به فراسو

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال خدایان مصر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال خدایان مصر
morteza torabi
۱۳۹۸/۸/۲۹
عاشقه تاریخ مصر هستم خیلی جالبه
Daryush Parsa
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
افسانه‌ای و جذاب
ali abdolmaleki
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خیلی خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)