دانلود کتاب تست مامان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تست مامان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تست مامان

کتاب تست مامان اثر راب فیتز پاتریک به صورت کاملاً عملی تدوین شده تا شما بتوانید بهترین صیاد پاسخ‌ها از سمت مشتریان خود باشید. علاوه بر این ما با مطالعۀ این کتاب متوجه می‌شویم که کجای کارمان را اشتباه رفته‌ایم و می‌توانیم این اشتباهات را تصحیح کنیم.

کتاب تست مامان (The Mom Test) گنجینه‌ای است شامل سوالاتی مثل: ار کجا مشتری‌های مد نظرمان را جهت طرح سوال پیدا کنیم؟ در جلسۀ طرح سوال چگونه رفتار کنیم؟ و ...

اگر همیشه علاقه داشتید که کسب و کار شخصی خودتان را راه‌اندازی کنید و می‌خواهید همین امروز دست به عمل بزنید. باور کنید که این کتاب حکم کلید دستیابی به گنج را برای شما دارد.

راب فیتز پاتریک (Rob Fitzpatrick) در کتاب تست مامان به شما آموزش می‌دهد که چگونه پاسخ‌های طلایی را از دهان مشتریان بیرون بکشید و بر اساس این پاسخ‌ها به ایده‌آل‌ترین نتایج برسید. ورشکستگی و شکست یک استارت‌آپ بدترین کابوس یک کارآفرین است که می‌خواهیم از وقوع آن جلوگیری کنیم.

روبه‌رو شدن با مشتری یک واقعیت غیرقابل اجتناب در هر کسب و کار است و خیلی از افراد با این واقعیت روبرو می‌شوند و با مشتری صحبت می‌کنند، از وی سئوال می‌کنند و پاسخ‌ها را دسته‌بندی کرده و به کار می‌برند. اما چرا کثر کالاهایی که بر پایۀ این نظرسنجی‌ها تولید می‌گردند را کسی خردیداری نمی‌کند؟! مگر هدف سئوال کردن از مشتری‌ها و رفع نیاز مشتری‌ها و بالا بردن فروش نبوده، پس چرا این کالا به فروش نمی‌رسد؟

دلیل مهم این قبیل مشکلات آن است که ما سؤالات اشتباهی را از مشتریان خود می‌پرسیم. زیاد ناراحت نشوید من و خیلی دیگر از افراد نیز که می‌خواستند یک کسب و کار را راه‌اندازی کنند هم مرتکب این اشتباه شده‌ایم. علی‌رغم رشد انفجاری تفکر استارت‌آپی متأسفانه تغییرات زیادی در مورد سؤالاتی که از مشتری‌ها می‌شود رخ نداده است و همان رویه‌ها و سئوالات قدیمی تکرار تکرار و تکرار می‌شود.

تمرکز اصلی نویسنده در این کتاب بر روی روش‌های سؤال کردن از مشتری‌ها است. همۀ صاحب‌نظران به اتفاق بر روی اهمیت سؤال کردن و اهمیت به نظرهای مشتریان توافق دارند، بنابراین لازم نیست ما بر روی اهمیت این موضوع بحث کنیم. اما این که چگونه با مشتری بحث و گفتگو کنیم، هدف اصلی ما است.

در بخشی از کتاب تست مامان می‌خوانیم:

اکثر مردم معتقد هستند که نباید خوب بودن یا نبودن ایده‌هایتان را از مامان خود بپرسید. در این نظریه نکتۀ بسیار مهم و ظریفی قرار دارد که خیلی از مردم نمی‌دانند و این نکته آن است که شما هیچ وقت در مورد خوب بودن یا نبودن ایدۀ خود از کسی سؤال کنید. اگر این سؤال را از مامان خود بپرسید (به دلیل اینکه خیلی شما را دوست دارد) بیشترین دروغ را به شما می‌گوید تا دلتان را نشکند. اما در کل این سؤال، سؤال درستی نیست زیرا در پاسخگویی، هر کسی را ترغیب می‌کند که در پاسخگویی به شما صادق نباشد.

 ۱۶۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-93-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: تست مامان
فصل 2: اجتناب از اطلاعات بد
فصل 3: پرسیدن سوال‌های مهم
فصل 4: ساده کردن موضوعات
فصل 5: تعهد و پیشرفت
فصل 6: پیدا کردن مشتری
فصل 7: چگونگی انتخاب مشتری‌ها
فصل 8: پیشبرد و برنامه‌ریزی کار
فصل 9: جمع‌بندی و راهنمایی

راهنمای دانلود کتاب تست مامان

برای دانلود کتاب تست مامان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تست مامان
برات کوراوند
۱۳۹۶/۸/۱۱
کتاب خوبی هست ولی تاکید می‌کنم برای افراد مبتدی، تاکیدش فقط روی گفتگوی موفق با مشتری ونظرات صادقانه مشتری هست. ولی واقعیت مرا راضی نکرد. از دوستانی که کتابها را مطالعه می‌کنند خواهشمندم نظرات را که بیشتر...
محمد نوری
۱۳۹۶/۷/۲۱
کتاب بسیار عالی هست و تیم ترجمه کتاب بسیار خوب کار ترجمه رو انجام دادن. ممنون از کل مجموعه کتابراه
محمد علیپور
۱۳۹۷/۱۰/۲۹
کتابی معمولی هست که میتونید برای دریافت نحوه بازخورد و ارزیابی نظرات مشتریان تون ازش استفاده کتید البته باید با توجه به شرایط کشورما ایرانیزه بشه و تغییراتی رو در روند کار اعمال کنید چرا که کاربر با بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۱)