دانلود کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی

جول اوستین در کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی با بیان تجربیات شخصی خویش شما را با تکنیک‌هایی کاربردی و تاثیرگذار در جهت دستیابی به زندگی موفق و شاد آشنا می‌کند.

آدمی اگر ارزش و مبنای زندگی خویش را بر پایه‌ی حمایت، تشویق و یا تایید دیگران بگذارد، دیگر نمی‌تواند خود را از این گرداب برهاند چرا که بدون تایید افراد دیگر احساس پوچی و کم ارزشی خواهد کرد. به عنوان مثال تا هنگامی که دیگران به شما بگویند «تو فوق‌العاده هستی» سرشار از حس خوب خواهید بود، اما به محض اینکه ذهنیت آنان تغییر کند و دیگر چنین جملاتی از آن‌ها نشنوید احساس سرخوردگی می‌کنید.

اکثر اوقات افراد با توجه به محیط، شیوه‌ی تربیتی و یا انتظاراتی که باقی افراد از آنان دارند اجازه‌ می‌دهند تا محدودیت‌های زندگی‌شان را دیگران برایشان تعیین کنند. اما باید دانست که با نظر دیگران جلو رفتن و متوسط بودن بسیار راحت است. خداوند هیچکدام از بندگانش را برای معمولی و یا متوسط بودن خلق نکرده. او شما را آفریده تا به حدی فراتر از یک انسان معمولی پیش روید، به طوری که تاثیری چشمگیر بر نسل خود و چه بسا نسل‌های آینده بگذارید.

خداوند متعال از جان خود در جسم شما دمیده است. او شما را اشرف مخلوقات معرفی کرده، نه پیرو مخلوقات. پس نگذارید که این موضوع خود واقعی شما را دگرگون کند. طبق گفته‌ی جول اوستین (Joel Osteen) در کتاب تفکر هزاره جدید (Next Level Thinking: 10 Powerful Thoughts for a Successful and Abundant Life)، همه‌ی انسان‌ها به طرز شگفت‌انگیزی توانایی و استعداد‌هایی شگرف دارند، تا با بهره‌گیری از آنان بتوانند از موانع عبور کرده و جلو روند. در درون هر فردی پتانسیلی وجود دارد که فقط منتظر تلنگری برای شکوفا شدن است.

جول اوستین، یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز و یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در زمینه‌ی موضوعات انگیزشی است. همچنین او به عنوان کشیش برتر یکی از بزرگ‌ترین کلیسا‌های دنیا محتوای سخنانش را به شکلی پیش می‌برد که بیشتر شبیه جلسات مشاوره روانشناسی است تا پند و اندرز دینی.

جملات برگزیده‌ی کتاب تفکر هزاره جدید:

- تا زمانی که عزمتان را جزم نکنید که متوسط نباشید، هیچ چیز تغییر نخواهد کرد، چرا محدودیت‌ها را رها نمی‌کنید؟
- هنگامی که مانعی را می‌شکنید، راه را برای کسانی که بعد از شما می‌آیند هموار می‌کنید.
- تنها رقیب شما، خود شما هستید تا تجلی گاه بهترین خودتان باشید.
- اگر سعی بر این دارید که چیز دیگری باشید که در اصل نیستید، مستاصل می‌شوید و دیگر هیچ لطفی ندارد.
- یک جرعه از لطف الهی کافی است تا شما به سطح بعدی هدایت شوید.
- این که از کجا شروع کنید مهم نیست، مهم این است که به کجا پایان می‌رسانید.

پر بخشی از کتاب تفکر هزاره جدید می‌خوانیم:

اغلب اوقات به محیط اطرافمان، چگونگی تربیتمان و انتظارات دیگران از ما، اجازه می‌دهیم که محدودیت‌های زندگی ما را تعیین کنند چون با هر چیزی که دور و برمان است سازگار می‌شویم. اگر یک بذر درخت بلوط را بردارید و در یک گلدان شصت سانتی بکارید و بگذارید که همان جا رشد کند، هرگز به کمال اصلی خود که بدان منظور خلق شده است، نخواهد رسید. نه اینکه مشکل از بذر باشد بلکه به دلیل محیطی که در آن قرار گرفته است. البته خیلی راحت می‌توان خود را با محیط وفق داد، همرنگ جماعت شد و شبیه هر کس دیگری بود. اما خداوند شما را نیافریده است که معمولی باشید، او شما را آفریده است تا یک سر و گردن بالاتر باشید، تا از حد معمول فراتر روید و تاثیرتان را بر روی نسل خود به جای بگذارید. شما بذرهای عظمت را در وجود خود دارید و قرار است از کسانی که شما را پرورش داده اند، پیشی بگیرید. شما بایستی از آن‌ها بهتر زندگی کنید، موفق‌تر باشید وقوانین جدیدی وضع کنید. شاید در محیطی قرار بگیرید که مردمی معتاد، با اعتماد به نفس پایین و فقیر شما را احاطه کرده‌اند و نمی‌توانید تغییرش دهید، ولی نکته کلیدی اینجاست: اجازه ندهید این موضوع در ذهن شما عادی شود. اگر شرایط موجود را همان‌گونه که اکنون هستید قبول کنید، از سرنوشت خود دور می‌شوید.

درست است که چند صباحی در این دنیا هستیم اما به این دنیا تعلق نداریم. ممکن است درمحیطی محدود قرار بگیرید، اما لازم نیست که خود را متعلق به آن جا بدانید. اجازه ندهید محیط در شما رسوخ کند. اگر به اندازه کافی شاهد درگیری، کمبود و فقر در اطرافتان هستید، ممکن است ذهن شما وابسته به تفکراتی از این قبیل شود که "من همینی هستم که در حال حاضر هستم". من همیشه جان می‌کنم ولی هرگز به اندازه کافی ندارم. به هر حال، نه اینجا جایی است که به آن تعلق دارید، نه این کسی هست که باید باشید. شاید این موضوع برایتان عادی شده باشد ولی خبر خوب این است که شما یک مانع شکن هستید. قدرت، موهبت، لطف، استعداد، توانایی شکستن موانع و پیشروی را دارید. خداوند از روح خود در کالبد شما دمیده است. او شما را اشرف مخلوقات نامیده است نه دنباله روی مخلوقات. اجازه ندهید که ذهن شما عادت کند که معمولی هستید. اجازه ندهید که این موضوع خود واقعی شما را تغییر دهد.

 ۱۵۰ صفحه، ۸۵۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6676-88-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مانع شکن باشید
فصل دوم: شما به اندازه کافی بارگذاری شده‌اید
فصل سوم: شانس درب خانه‌ی شما را می‌زند
فصل چهارم: به مرحله‌ی بعدی صعود کنید
فصل پنجم: ارزش خود را بدانید
فصل ششم: با جسارتی از جنس فرزند خدا، زندگی کنید
فصل هفتم: بدانید که محبوب خدایید
فصل هشتم: خودتان را تایید کنید
فصل نهم: آلاینده‌ها را دور بریزید
فصل دهم: شرمسار نباشید

راهنمای دانلود کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی

برای دانلود کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی

نظرات کتاب تفکر هزاره جدید: ده تفکر تاثیرگذار برای وفور و موفقیت در زندگی

Mehdi Nooranifar
۱۳۹۹/۳/۱۵
واقعا اقای جول اوستین بی‌نظیره، هروقت کتابهاشو میخونم و سمینارهاشو میبینم انگار موجی از عشق سرتاسر بدنم رو فرا میگیره، درحین خوندن قسمتهای از کتاب چیزی درونم میگه که دقیقا خدا از طریق این نوشته‌ها داره باهات صحبت میکنه، از دستش ندید این کتاب رو که فوق العادست...
عسل ر
۱۳۹۹/۳/۸
کتاب‌های جول اوستین مخصوصا کتاب قدرت من هستم کلا دیدگاه آدم رو عوض می‌کنه تصوری که از خدا داشتم کلا تغییر کرد و احساس کردم چقدر خدا بهم نزدیکه و آرامش زیادی بهم داد. ممنونم کتاب راه عزیز.
M Z
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
قبلااین کتاب را با نام دیگربنام تفکر در سطحی بالاتر از کتابراه تهیه و مطالعه کرده‌ام بینظیره
مشاهد همه نظرات (۱۳)