دانلود کتاب تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم

تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم "All the light we cannot see" برنده جایزه پولیتزر سال 2015، رمانی تخیلی و پیچیده با الهام از وقایع وحشتناک جنگ جهانی اثری از آنتونی دوئر نویسنده امریکایی می باشد.
نشر کوله پشتی ترجمه فارسی رمان «تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم» نوشته آنتونی دائر را با ترجمه مریم طباطبایی‌ها منتشر کرده است..
رمان "آنتونی دوئر" بعد از انتشار خود با نقدهای بسیار مثبتی در رسانه‌های دنیا همراه شده و از سوی بسیاری ستوده شده است. جملات دائر در این اثر هرگز از اوج به فرود نمی‌آید و جزییات خیره کننده داستان محشر است، داستانی که ۱۰ سال طول کشید تا او آن را به اتمام رساند.
یک رمان پرفروش فوق‌العاده بلند پروازانه و زیبا در مورد یک دختر نابینای فرانسوی (ماری) و پسری آلمانی، که در فرانسه‌ی اشغال شده هنگامی که هر دو برای زنده ماندن از ویرانی جنگ جهانی دوم تلاش می کنند با یکدیگر برخورد می کنند.
مهم‌ترین ویژگی نثر دائر در "تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم" پرداخت دقیق و موشکافانه به جزئیات است که آن متن را بسیار قابل توجه و ملموس کرده است. خواننده این رمان حس می‌کند که نویسنده در آن مقطع خود حضور داشته و زندگی کرده که می‌تواند چنین دقیق به توصیف جزئیات بپردازد.

 ۵۲۸ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7642-53-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم

برای دانلود کتاب تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تمام نورهایی که نمی توانیم ببینیم
Farhad Pou
۱۳۹۹/۴/۱۸
سیر داستان جذاب و داستان زیباست
نون میم
۱۳۹۹/۲/۷
خیلی قشنگ بود ولی باید سر حوصله خوندش حتما وگرنه حوصله آدم بین توضیحات زیادش سر میره.
Sahel Zaree
۱۳۹۸/۵/۱۶
به نظر من خیلی خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)