دانلود کتاب حال دلم

  • از: روشنک صادقی
  • ناشر: صفرتاصد
  • ۱۳۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حال دلم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب حال دلم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حال دلم

کتاب حال دلم به قلم روشنک صادقی، رمانی عاشقانه است که در آن به موهبت عشق از دریچه‌ی جدیدی نگریسته می‌شود، حسی که قابل قیاس و اندازه‌گیری با هیچ معیاری نیست. کششی که میان دو انسان بدون منطق و صرفا به دلیل احساس به وجود می‌آید.

کتاب حال دلم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب مناسب کسانی است که به داستان‌های عاشقانه علاقه دارند.

در بخشی از کتاب حال دلم می‌خوانیم:

روزهای زندگی می‌‌گذشت و دلناز در سایه‌ی تنومند و پر قدرت این مرد عاشق می‌بالید و بزرگ می‌شد و روزگار می‌گذراند اکنون دلناز حس می‌کرد که در قلبش حس جدیدی جوانه زده. سخت به بودن و داشتن شاهین عادت کرده بود. فکر این که یک روز او هم مثل پدر و مادرش تنهایش بگذارد قلب کوچکش را می‌ آزرد. حال که کمی ذهنش جمع محیط اطراف شده بود با این که شاهین و مامان مهری سعی می‌‌کردند او را حتی ‌المقدور از اطرافیان دور نگه دارند اما زمزمه‌های اطراف را می‌شنید و به فکر فرو می‌رفت.

گاهی او هم فکر می‌کرد که شاید حق با دیگران است هرگز نمی‌توانست شاهین را به چشم کسی که چون پدر حمایتش می‌کند نگاه کند حتی با این که شاهین بیست سال از او بزرگتر بود نمی‌توانست منکر حس عجیبی که در دلش نسبت به این مرد جذاب و خواستنی داشت بشود. حتی برای خودش هم عجیب بود که احساسات دختران دیگر به شاهین نوعی حس حسادت و نگرانی در دلش به وجود می‌آورد در عین حال با خود فکر می‌کرد شاهین تا کی اینگونه می‌تواند کنارش باشد؟ با این که شاهین همیشه به او اطمینان داده بود که هرگز رهایش نخواهد کرد و تا ابد کنارش هست آیا وقتی ازدواج کند هم می‌تواند کنار او باشد. اصلاً قلب او می‌توانست بپذیرد مردی که تمام توجه و مهربانی و عطوفتش اکنون متعلق به او بود را با کس دیگری قسمت کند؟!

 ۱۲۹ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-677071-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب حال دلم

برای دانلود کتاب حال دلم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حال دلم

نظرات کتاب حال دلم

کامیاب بهادری پور
۱۴۰۰/۲/۲۲
خیلی آخرش بد بود ولی خداییش چرا سن پسره ۳۸ بود نمیشد که ۲۸ باشه آخه از این نظر هم یه زره فکر میکردین آخه چه وضعشه نکته بعد این که من فهمیدم فقط شاهین اون رو دوست اما دلناز این طوری نبود و به چشم یک پدر نگاه میکنه و در ضمن نویسند محترم من کتاب رو دوست داشتم اما چرا این جوری اینقدر غم انگیز ما خودمون تو زندگی کم غصه داریم این یکی رو که خوندم حالم بد جوری گرفته بود اصلا یه جوری شدم‌ای کاش آخرش قشنگ تر بود.
Shila Rahimi
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
با سلام خدمت نویسنده‌ی محترم
در این کتاب از نظره بنده چن نکته وجود داشت اول که اگر دلناز اهل جنوب بود باید به لهجه ش توجه میشد و اینکه اخره داستان هم دختره وقتی فرار کرده بود میتونست خودشو به یه مرکزه پلیس برسونه نه خودکشی کنه
این نکات جذابیتو از داستان گرفت ولی درود بر قلمه زیباتو🌹🌹
زهرا بوزار
۱۳۹۹/۱۲/۱۴
باتشکرازنویسنده محترم‌اماایکاش دررمانهامازیاددنبال غم هانباشیم ویک مقدارهم امیدوشوق زندگی رابه مخاطبان هدیه بدیم اخه جامعه امروزما به رمانهایی احتیاج داره که به مردم امیدوزیبا زیستن راهدیه بده. باارزوی موفقیت شما
مشاهد همه نظرات (۷۸)