دانلود کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات

کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات نوشته‌ی ربکا فیلت یکی از فروش‌ترین کتاب‌های سال 2018 است که مضمونی جنایی، عاشقانه و خانوادگی دارد و شما را با خود به دل داستان می‌کشاند، طوری که برای مدتی از دنیای واقعی‌تان دور خواهید شد.

رمان خانه‌ای برای تعطیلات (The House Swap) ماجرایی جذاب و حیرت‌آور دارد که زندگی زن و شوهری به نام‌های کارولین و فرانسیس را روایت می‌کند. این زوج که رابطه‌ی نه چندان خوبی با هم دارند، پیشنهاد خوبی از سوی شخصی دریافت می‌کنند. پیشنهادی که رد کردن آن کار هر کسی نیست. پیشنهاد این است که آن‌ها آپارتمان کوچک‌شان را با یک خانه‌ی بزرگ و اشرافی در اطراف لندن عوض کنند. آن‌ها برای دور شدن از محیط خانه و پسرشان و فشارهای روحی و روانی که در زندگی زناشویی‌شان وجود دارد، این پیشنهاد را قبول می‌کنند. رابطه‌ی این زوج به مرز بحران کشیده شده است و آن‌ها امیدوار هستند در خانه‌ی جدید بتوانند اندکی از مشکلات‌شان را حل کنند.

آن‌ها به خانه‌ی جدید نقل مکان کردند، خانه‌ای پر از جادو و ابهام. همه چیز خوب پیش می‌رفت و مشکلات قدیمی که در رابطه‌ی آن‌ها نفوذ کرده بوده، کم‌کم حل شد. اما پس از مدتی کارولین، نشانه‌هایی از زندگی خودش را کشف کرد، او متوجه شد که شخصی که خانه را به آن‌ها داده است، او را به خوبی می‌شناسد. شخصی که رازهایی می‌داند که کارولین همیشه سعی کرده آن‌ها را فراموش کند.

ربکا فیلت (Rebecca Fleet) در این رمان درخشان و شگفت‌انگیز، شما را به سمت کشف معمایی خانوادگی می‌کشاند.

برخی نظرات درباره‌ی رمان هیجان‌انگیز خانه‌ای برای تعطیلات:

- یک ملودرام جنایی خانوادگی دلپذیر. (واشنگتن پست - The Washington Post)
- خانه‌ای برای تعطیلات خوانندگان را برای کشف عاقبت پیچ و خم‌های داستانی‌اش صفحه به صفحه به دنبال خود می‌کشاند. (بوک لیست - Booklist)

در بخشی از کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات می‌شنویم:

هیولای گنده و خاکستریِ فوریه، هاروی سوویک را زنده زنده خورده بود. درست توی شکمِ این ماهِ مه گرفته و خفقان‌آور دفن شده بود. او فکر می‌کرد تا شاید بتواند راهش را به بیرون این کلاف‌های سردی پیدا کند که بین او و عید پاک قرار گرفته بودند. روی شانس هم خیلی نمی‌توانست حساب کند. اینکه بعد از ساعت‌ها خزیدن، یک روز آن قدر کسل بشود که نفس کشیدن را هم فراموش کند، احتمالش کم نبود. شاید مردم از اینکه پسر جوان و سرحالی توی بهار جوانی‌اش از پا در بیاد، تعجب می‌کردند. این سوال می‌توانست تبدیل به یک معمای مشهور شود، معمایی که کسی توانایی حل آن را نداشت، مگر اینکه یک کارآگاه بزرگ و معروف تصمیم می‌گرفت یک روز از زندگی هاروی را بازسازی کند.

 ۹ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۵۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۳۱ دقیقه
بخش سوم
۳۲ دقیقه
بخش چهارم
۳۲ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۳۰ دقیقه
بخش هفتم
۳۰ دقیقه
بخش هشتم
۳۰ دقیقه
بخش نهم
۳۲ دقیقه
بخش دهم
۳۰ دقیقه
بخش یازدهم
۳۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۰ دقیقه
بخش چهاردهم
۳۱ دقیقه
بخش پانزدهم
۳۶ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۸ دقیقه
بخش هفدهم
۴۰ دقیقه
بخش هجدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات

برای دانلود کتاب صوتی خانه‌ای برای تعطیلات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خانه‌ای برای تعطیلات
آناهید عظیمی
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
داستان خوب است اما صدای موسیقی پس زمینه خیلی خیلی آزار دهنده است و شنونده را از تمرکز دور میکند.
موسیقی پس زمینه تاثیر منفی زیادی شنیدن داستان دارد.
س ض
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
داستان جذابی داشت با حس همذات پنداری خوب. از شنیدن آن لذت بردم گرچه بعضی قسمت‌ها به نظرم اضافی بودند. صدای راوی هم خوب بود.
محمدامین بسمل
۱۳۹۸/۸/۱۸
بسیار شنیدنی. حتما باید چند بار اونو شنید. داستان عاشقانه پیچیده و جذابی بود. هیجان انگیز و عالی اجرا شد. ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)