دانلود کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه

  • از: معصومه تیموری
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه

کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه اثر معصومه تیموری، راه‌کارهای کاربردی و مفیدی جهت رهایی از افسردگی به شما نشان می‌دهد.

سرطان خاموش یا به نوعی افسردگی یا سرماخوردگی روانی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های روان پزشکی است. خانواده و دوستان به افسردگی خود بیمار واکنش‌های متفاوتی نشان می‌دهند، مسلم است که همه دلسوزانه می‌خواهند به بهبودی فرد افسرده کمک کنند ولی متاسفانه در بسیاری از موارد به علت عدم آگاهی کافی، کمک‌های دلسوزانه آن‌ها به تشدید بیماری دامن می‌زند.

برخی از اطرافیان با سرزنش یا نصیحت‌های مختلف از قبیل: به خودت بیا، تو باید قوی باشی، مشکل نداری، به خودت تلقین نکن، دارو لازم نداری، از این حالات و کسلی‌هات خسته شدیم سعی در ایجاد انگیزه و حرکت در فرد بیمار دارند.

افسردگی قدمتی برابر با نژاد انسان دارد و به‌ندرت کسی پیدا می‌شود که آن را حس نکرده باشد. گاه به‌طور ناگهانی و بدون هیچ‌گونه دلیل منطقی، غمی غیرقابل تحمل را حس می‌کنیم، دنیا برایمان تیره و تار می‌شود و طعم تلخی را در دهانمان احساس می‌کنیم. صدای انعکاس زنگی را می‌شنویم که گذشته‌مان را طنین‌انداز می‌کند و ما دستمان را به‌سوی دستی آرامش‌بخش دراز می‌کنیم؛ اما خود را تنها می‌یابیم. برای برخی از ما، چنین تجربه‌ای بیش از چند لحظه طول نمی‌کشد و برای بعضی دیگر، ممکن است این تجربه به شکل زندانی درآید که دیوارهایی نامرئی و غیرقابل نفوذ دارد. برخی از مردم که به افسردگی دچار می‌شوند، از عهدهٔ آن بر می‌آیند و برخی نمی‌توانند از عهدهٔ آن برآیند؛ زیرا نگرش آن‌ها نسبت به مسائل مربوط به زندگی و مرگ، بسیار متفاوت است.

در این کتاب صوتی شما با انواع افسردگی علل ایجاد آن و راه‌های درمان آن آشنا خواهید شد و پس از شنیدن این کتاب بر احساسات منفی و افسردگی‌های خود به راحتی غلبه خواهید کرد و خواهید توانست با انگیزه و امید برای ادامه زندگی خود برنامه ریزی کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه می‌شنویم:

در کودکان افسردگی به تظاهر کردن و تعارض است مثل فرد را به دروغ بیمار نشان دادن. تحریک پذیری و بی‌قراری، به سختی به مدرسه رفتن و چسبیدن به والدین و نگران مرگ و از دست دادن پدر و مادر است و در نوجوانان اخمو، خجالتی و یا ناراحتی و پرخاشگری است. در مدرسه ناسازگارند و بچه‌ای کج خلق و شر هستند و دچار افت تحصیلی هستند، اگرچه اکثر تغییرات خلق و خوی کودک و نوجوان افسرده به صورت منفی و ناخوشایند است. مثل افت تحصیلی و فرار از مدرسه، خشونت، سیگار کشیدن، اعتیاد اما در مواردی هم به درس خواندن افراطی برای رضایت و توجه دیگران به چشم می‌خورد. میزان افکار و اقدام به خودکشی در میان نوجوانان و جوانان چهار برابر بالغین افسرده به چشم می‌خورد.

 ۱ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۸ دقیقه
بخش اول
۴۸ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه

برای دانلود کتاب صوتی خداحافظی با افسردگی برای همیشه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خداحافظی با افسردگی برای همیشه

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
صادق مرادی
۱۳۹۸/۶/۴
بیشتر افسردگی را تعریف می‌کند و از درمان افسردگی کمتر صحبت می‌کند
Manya Asady
۱۳۹۹/۷/۴
خیلی گوینده بد صحبت میکنه اههه😑
Kian Tehranchi
۱۳۹۸/۶/۴
میتونه خیلی مفید، کمک کننده و اثر بخش باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)