دانلود کتاب صوتی دریا خانم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریا خانم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دریا خانم

کتاب صوتی دریا خانم اثر سید قاسم یاحسینی، خاطرات زندگی خانم آذر علامه زاده همسر شهید رضا جلیلوند است که به صورت هشت مقطع مختلف زندگی خانم علامه زاده با صدای عارفه طاهری روایت می‌شود.

 کتاب دریا خانم حاصل بیش از ساعت‌ها مصاحبه سید قاسم یاحسینی با خانم علامه زاده است. خانم علامه زاده در بیستم آذرماه 1339 در کازرون و در یک خانواده شانزده‌ نفری به دنیا آمد. او هفتمین فرزند خانواده است. دوران دبستان را در مدرسه قدسی و دوران راهنمایی‌اش را در مدرسه بهبهانی کازرون می‌گذراند. وی به دلیل مشکلات زندگی و جمعیت زیاد و سنگینی مسئولیت خواهر و برادرانش مجبور به ترک تحصیل می‌‍‌شود.

در سن هفده‌سالگی به همراه خواهرش که در بوشهر زندگی می‌کند، به بوشهر می‌رود و به‌عنوان کارمند اداره تعاون مشغول به کار می‌شود. موج انقلاب او را نیز درگیر خود می‌کند و به مبارزه با رژیم می‌پردازد.

در سن نوزده‌سالگی با رضا جلیلوند که کارمند نیروی دریایی ارتش و اهل ارومیه است، آشنا می‌شود. آن دو که هر یک از شهری بافاصله‌های دور در بندر بوشهر به هم رسیده بودند پایه‌های زندگی زیبایی را می‌ریزند، به‌ویژه،‌ این زیبایی با به دنیا آمدن رحیمه، طراوت دیگری پیدا می‌کند؛ اما افسوس که این زیبایی و طراوت دوام چندانی ندارد و پس از دو سال زندگی مشترک شهید جلیلوند همسرش را تنها می‌گذارد و به‌سوی حق می‌شتابد.

 ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه، ۱۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
پیش گفتار
۴ دقیقه
اشاره
۱۲ دقیقه
فصل اول
۱۶ دقیقه
فصل دوم
۱۸ دقیقه
فصل سوم
۱۶ دقیقه
فصل چهارم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم
۲۲ دقیقه
فصل ششم
۳۹ دقیقه
فصل هفتم
۲۰ دقیقه
فصل هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دریا خانم

برای دانلود کتاب صوتی دریا خانم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دریا خانم
نادیا آرزم
۱۳۹۷/۱۰/۱۷
خیلی کتاب خوبی بودولی فصل هشتم برای من اصلا دانلود نمیشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)