دانلود کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا

کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا نوشته خوزه سیلوا و اد برند. جی. آر، شامل دستورالعمل‌هایی برای ورزشکاران در تمامی رده‌های ورزشی چه در سطح تیمی و چه به‌ صورت انفرادی است.

اگر تمایل دارید به جای تمرینات جسمانی که هم‌ اکنون در حال انجام آن‌ها هستید، دقایقی از روزتان را برای تحقیق و بررسی روال آموزه‌های ذهنی خاص اشاره‌ شده در این کتاب صرف کنید، خواهید آموخت که همچون قهرمانان مطرح دنیا به گونه‌ای ذهنی عمل کنید. شما می‌توانید مزیتی برتر از هر قهرمان دیگری را برای خود به‌ دست بیاورید و آن قدرت بازی ذهنی است. این به شما کمک خواهد کرد تا به حلقه‌ قهرمانان پیوسته، به رسمیت شناخته شده و لیاقت آنچه را که دارید، دریافت کنید.

البته که هر کسی نمی‌تواند تاج قهرمانی را به‌ دست آورد؛ ژنتیک انسان‌ها، طبیعت و استعداد خدادادی نیز در این میان نقش خود را دارند. اما شخصی که در آموزش، تمرین و مطالعه بیشترین سرمایه‌گذاری را می‌کند، مطمئنا سود قطعی را می‌برد.

بخش اول کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا (The Silva method think and grow fit)، بنیان و اساس آموزش را در بر می‌گیرد. شما به‌ گونه‌ای گام‌‌به‌‌گام می‌آموزید که چگونه با خودآگاهی وارد سطح امواج مغزی آلفا شوید. پس از اتمام بخش اول، می‌توانید به هر کدام از موضوعات کتاب در هر بخش از آن که خواستید رجوع کنید و بی‌معطلی یکی از تکنیک‌های ذهنی را به‌ کار برید.

بخش دوم شامل یکی از قدرتمندترین تکنیک‌های تمرینات سیلواست و به شما تکنیک‌های پیشرفته‌ای را می‌آموزد که می‌توانید آن‌ها را در خلال آموزش‌ها و مسابقات استفاده کنید تا در ارتقای سطح کیفی عملکردتان به شما کمک کند.

بخش سوم با یکی از روندهای آموزشی مخصوصی سر و کار دارد که ابتدا برای تندرستی و تناسب بدن و سپس برای ورزش‌های تیمی و انفرادی به کار می‌رود.

بخش چهارم تکنیک‌های جامع خودسازی را دربر می‌گیرد. می‌آموزید که چگونه خویشتن‌‌داری (تسلط بر خویشتن) را بسط و گسترش دهید تا فشارها و تنش‌ها، سردردهای میگرنی و بی‌خوابی خود را تسلی دهید و نیز عادات بد خود را ترک کنید و بر عادات خوب خود بیفزایید. وزن خود را کنترل کنید، بر میزان دریافت ارزش غذایی که از خوراکی‌ها می‌خورید بیفزایید، از ذهن خود کمک بگیرید تا به باز پروری آسیب‌های جسمانی خود سرعت ببخشید و بدن خود را سالم نگه دارید و در نهایت خود را برای پیروزی و موفقیت مهیا کنید.

بخش پنجم شامل تعدادی دیگر از موضوعات مرتبط با تندرستی و ورزشکاران است. به شما می‌آموزد که چگونه آموزش‌هایی منظم و متداول برای جوانان، افراد کهنسال و افرادی با ناتوانی‌های جسمی فراهم کنید.

اشخاصی که روش سیلوا را به کار گرفته و موفق شده‌اند. داستان‌های شنیدنی و جذاب درباره اشخاصی خواهید خواند که از روش سیلوا بهره برده و به نتیجه رسیده‌اند.

شما دارید این کتاب را در بهترین زمان ممکن شروع می‌کنید: امروز، این تنها روزی است که امکان دارد در آن کاری انجام دهید؛ اگر تا فردا صبر کنید، فردا هم به امروز بدل می‌شود. پس همین امروز شروع کنید. در چند هفته آینده، یاد می‌گیرید که چگونه از دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود فارغ و رها شوید و از چه راه‌هایی تصویری از اهداف خود در ذهن‌تان بسازید؛ تصاویری که به‌ حتم جامه عمل می‌پوشند و برای شما اتفاق می‌افتند. مزایای این تکنیک‌ها تنها به حرفه ورزشی و تناسب بدن محدود نمی‌شوند، بلکه بسیار فراتر از آن، برای شما سود معنوی و روانی نیز دربر دارند. مهارت‌هایی که می‌توانند کیفیت شغلی و زندگی شخصی شما را نیز بهبود بخشند.

برای استفاده از تکنیک‌های ذهنی سیلوا، باید بدانید که چگونه در سطح امواج مغزی آلفا عمل کنید. بر این اساس، بخش اول شامل برنامه‌ای چهل روزه است که به کمک آن می‌آموزید، چگونه در حالت آلفا فعالیت کنید. اگر شما هم‌ اکنون با مطالعه خانگی یا شرکت در مجموعه سخنرانی‌های سیلوا آموزه‌های سیلوا، را برای ورود به سطح آلفا آموخته‌اید (با وجود آن‌ که مطالعه بخش نخست می‌تواند مزایایی برای‌تان داشته باشد) می‌توانید از این برنامه‌ چهل روزه بگذرید و به مراحل دیگر بپردازید.

بخش دوم از تکنیک‌های «برنامه‌ریزی» بنیادینی تشکیل شده که شامل تصویرسازی، تخیل و تمرینات ذهنی است. برای این برنامه‌ریزی اصولی وجود دارد که انجام آن‌ها به شما کمک می‌کند تا عملکرد بهتری در فعالیت‌های ورزشی و تندرستی داشته باشید.

خوزه سیلوا (Jose Silva) فرا روانشناس و خالق متد سیلوا است که هرگز به دانشگاه نرفت و تحصیلات کلاسیک نداشت ولی نظریات مهمی را در عرصه‌ی هیپنوتیزم مطح کرده است.

 ۴۰۸ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-762-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تشکر و قدردانی
سخن اِد برند جی .آر. با مخاطبان ایرانی
تشکر و قدردانی مترجم
مقدمه
بخش اول: اصول اولیه
فصل 1: نیروی اندیشه در سطح آلفا
فصل 2: کاریکاتور جن و بطری
فصل 3: در ذهن یک قهرمان چه می‌گذرد؟
فصل 4: خودت را بشناس
فصل 5: خودت را رها کن تا به آرامش برسی
بخش دوم: برای پیروزی خود برنامه‌ریزی کنید
فصل 7: تکنیک‌های پیشرفته
فصل 8: محرک‌های حسی و روش‌هایی دیگر برای آن‌ که همیشه «روی فرم» باشید
فصل 9: ارتقای حس پیش‌بینی
بخش سوم: آموزش روش‌های ویژه
فصل 10: تمریناتی برای تناسب بدن
فصل 11: ذهن خود را برای موفقیت برنامه‌ریزی کنید
فصل 12: استفاده از تکنیک‌های ذهنی در حین مسابقات
فصل 13: برنامه‌ریزی ذهنی پیش از مسابقه
بخش چهارم: تکنیک‌های جامع خودسازی
فصل 14: افزایش عادات پیروزمندانه
فصل 15: تکنیک‌های مدیریت خویشتن
فصل 16: استراحت و تجدید قوا
فصل 17: تغذیه و کنترل وزن
فصل 18: نیروی شفابخش ذهن شما
بخش پنجم: سرفصل‌هایی دیگر
فصل 19: تمرین تحت شرایطی خاص
فصل 20: تجهیزات بیوفیدبک
فصل 21: محصلان ورزشکار
فصل 22: وظایف شما به‌عنوان یک ورزشکار
فصل 23: سخنی با والدین و مربیان ورزشی
فصل 24: دوام و ماندگاری آنچه آموختید

راهنمای دانلود کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا

برای دانلود کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ذهن زیبا، جسم زیبا

نظرات کتاب ذهن زیبا، جسم زیبا

Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۹
در این کتاب دیگران می‌توانند به زیبایی جسم شما نگاه کنند، می‌توانند به ذهن زیبای شما نیز گوش دهند و نیز آموزش می‌دهد که چگونه صداهای مبهم ذهن‌تان را دور بریزید، حداقل می‌توانید بدون اینکه به کنترل همه چیز و همه کس فکر کنید، از ذهن‌تان در جهت مثبت استفاده کنید؟
مژگان درفشی
۱۳۹۹/۲/۷
میشه لطفا این کتاب رو صوتی کنین🙏👍من این کتاب قبلا خوندم ولی دوست واشتم صوتیش باشه تا دوباره بتونم بهش گوش بدم. ممنونم🌹
Parisa Rahmani
۱۳۹۹/۴/۱۲
وقتی درون زیبا باشه، بیرون هم زیبا میشه... بهش عمل کنید
مشاهد همه نظرات (۷)