دانلود کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس

  • از: فیروزان زهادی
  • ناشر: انتشارات کتابدار
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس

کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس نوشته‌ی فیروزان زهادی به بررسی، معرفی و آموزش این نوع دسته‌بندی می‌پردازد.

رده‌بندی دهدهی دیوئی (DDC)، رده‌بندی مشهور علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی برای تعیین موضوع اصلی کتاب می‌باشد. این رده‌بندی جهانی در سهولت انتخاب، تحقیق، تعیین مکان، فهرست‌نویسی علمی کتاب‌ها نقش مؤثر دارد.

این رده‌بندی که یک سیستم طبقه‌بندی موضوعی کتابخانه‌ای است در سال ۱۸۷۶ میلادی به وسیله ملویل دیویی، یک کتاب‌دار آمریکایی ابداع و به‌کار برده شد و سپس همواره مورد تجدید نظر قرار گرفته است. این رده‌بندی یک رده‌بندی منطقی فلسفی و علمی است و زمینه همه دانش‌های بشری ابتدا به ده رده یا موضوع کلی تقسیم می‌شود؛ و هر رده در نوبت دوم به ده رده دیگر (صد عنوان موضوعی) و در نوبت سوم باز هر رده به ده رده دیگر (هزار عنوان موضوعی) تقسیم می‌شود. در گسترش رده‌بندی‌های دیگر با رقم‌های اعشاری موضوع‌ها خاص‌تر و ریزتر می‌شود.

دسته کتابداری،
 ۱۸۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-241-193-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس

برای دانلود کتاب رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رده‌بندی دهدهی دیوئی در ۱۵ درس