معرفی و دانلود کتاب زمانی برای دگرگونی: چگونه خواسته‌های روح‌تان را بیدار سازید و به توانمندی برسید

عکس جلد کتاب زمانی برای دگرگونی: چگونه خواسته‌های روح‌تان را بیدار سازید و به توانمندی برسید
قیمت:
۲۷,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زمانی برای دگرگونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زمانی برای دگرگونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زمانی برای دگرگونی: چگونه خواسته‌های روح‌تان را بیدار سازید و به توانمندی برسید

چگونه می‌توانید خواسته‌های روح‌تان را بیدار سازید و به توانمندی برسید؟ دایانا کوپر روان‌درمانگر مطرح در کتاب زمانی برای دگرگونی به ما نشان می‌دهد که چگونه با تغییر در ضمیر خودآگاهمان رفتار، افکار و به طور کل سرنوشت و آینده‌مان تغییر می‌کند. راهکارهای این اثر فوق‌العاده طرز تفکر و زندگی ما را هدایت می‌کند تا سرنوشت خود را متحول کنیم.

درباره کتاب زمانی برای دگرگونی

آیا از نقش ضمیر خودآگاه در افکار و سرنوشتتان آگاهی دارید؟ کتاب حاضر به ما نشان می‌دهد زمانی که در ضمیر خودآگاهمان تغییر ایجاد کنیم به مرور وضعیت سلامت جسمی، افکار، رفتار و به طور کل آینده و سرنوشتمان متحول خواهد شد؛ بنابراین همه‌ی ما می‌توانیم برای رسیدن به اهداف معنویمان دگرگونی و بیداری را تجربه کنیم.

بسیاری از ما تمام زندگی‌مان را در خواب غفلت می‌گذرانیم و تنها زمانی می‌توانیم در مسیر نور و آگاهی حرکت کنیم که خودِ برترمان ما را از خواب غفلت بیدار کند. اکثر اوقات یک ضربه روحی یا تلنگر برای بیداری و هوشیاری ما کافی‌ست. زمانی که ما شنونده‌ی ندای درونمان نیستیم، خودمان را در معرض ضربه‌های روحی مختلف قرار می دهیم، به همین دلیل است که گاهی باید دردی تجربه کنیم تا وادارمان کند نگاهی به عمق وجود خود بیندازیم.

همه‌ی ما توانایی تغییر زندگی خود را داریم. در کتاب زمانی برای دگرگونی (A Time for Transformation)، دایانا کوپر (Diana Cooper)، به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم روح خود را بیدار کنیم. او با راهکارهای خود گام به گام ما را برای تغییر طرز تفکر و زندگی هدایت می‌کند تا بتوانیم واقعیت بهتری برای خود و دیگران ایجاد کنیم. کوپر با استفاده از مثال‌هایی از زندگی شخصی و شغلی خود، به بسیاری از زمینه‌های کلیدی از جمله: رفاه، فراوانی، موفقیت، مشاغل، حل تعارض، درمان آسیب‌ها، زندگی‌های گذشته، ادعای قدرت ما و... می‌پردازد.

کتاب کاربردی و الهام‌بخش زمانی برای دگرگونی بدون شک به ما ثابت می‌کند که می‌توانیم زندگی خود را متحول کنیم و هم اکنون زمان انجام آن فرا رسیده است!

کتاب زمانی برای دگرگونی مناسب چه کسانی است؟

اگر خواهان زندگی معنوی و تغییر و تحولاتی مثبت هستید، مطالعه‌ی کتاب زمانی برای دگرگونی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با دایانا کوپر بیشتر آشنا شویم

او را در سراسر جهان با لقب بانوی فرشتگان می‌شناسند. کوپر در سپتامبر 1940 زاده شده و اکنون 82 سالگی را پشت سر می‌گذارد. همه‌ی کتاب‌هایی که نوشته از زندگی شخصی خودش مایه گرفته‌اند. در میان آثار او عناوینی پرفروش و پرطرفدار نیز یافت می‌شود. از کتاب‌های دایانا کوپر می‌توان به این موارد اشاره کرد: «هستی‌ات را برافروز»، «الهام فرشتگان».

جملات برگزیده کتاب زمانی برای دگرگونی

- از هیچ‌چیز به‌جز ترس، نباید ترسید.
- جایى که بتوانیم با ترس‌هایمان روبه‌رو شویم، بى‌برو برگرد جذب آن کار مى‌شویم.
- یک تصمیم درست، همان انرژى قدرت است و قدرت، همان پاداش کائنات است.
- هرچه بیشتر خود را مشتاق رسیدن به موفقیت نشان بدهیم، بیشتر مجبور مى‌شویم از کنار دیگران سریع عبور کرده و بگذاریم که آنها نیز شاهد پیروزى را در آغوش بگیرند.

در بخشی از کتاب زمانی برای دگرگونی می‌خوانیم

هدف از ورود هرچیز و هرکس به قلمرو زندگى این است که درس عبرتى از آن‌ها بیاموزیم.

درست مثل دیگر مسائل معنوى، اگر خالصانه بخواهیم بدانیم قرار است چه چیزى یاد بگیریم و در جست‌وجوى پاسخ مناسب باشیم، حتما به ما پاسخ داده خواهد شد. وظیفه ما این است که در کمین دریافت پاسخ‌ها باشیم. ممکن است با یک فکر ناگهانى یا حتى در قالب کلماتى که از دهان دیگران خارج مى‌شود، پاسخ خود را دریافت کنیم. پاسخى که دنبالش مى‌گردیم حتى ممکن است در یک کتاب، یک نوار صوتى ضبط‌شده، یا کلامى که از طریق رادیو یا تلویزیون مى‌شنویم، گنجانده شده باشد. حتى ممکن است چیزهایى که اطرافمان را احاطه کرده‌اند، پاسخگوى سؤالات ما باشند.

آپارتمان مارک سه بار هدف دزدى قرار گرفت. او نمى‌توانست بفهمد چرا به خانه‌اش سه مرتبه دستبرد زده شده است. مارک به من گفت بعد از این سرقت‌ها مجبور شده لوازم جدیدى را جایگزین لوازم کهنه منزلش کند و همه آن‌ها را بیمه سرقت کند تا مشکل دیگرى برایش پیش نیاید.

همان‌طور که داشتیم با هم حرف مى‌زدیم، متوجه شد که هر سه سرقت به‌طور نمادین به او نشان داده‌اند که باید برخى الگوهاى هیجانى قدیمى را پاک کرده و آن‌ها را با الگوهاى هیجانى جدید جایگزین کند. او دقیقا متوجه شد که چه‌کار باید بکند.

روزى یک عاقله‌زن نزد من آمد و گفت: «خانه ما مثل قلعه مى‌مونه ولى باز هم مورد سرقت قرار مى‌گیره. آن‌ها فقط از کلکسیون‌هاى مربوط به همسرم دزدى مى‌کنند. همسرم خودش به‌تنهایى همه را گردآورى کرده و تاحالا به هیچکس هم نشان‌شان نداده.

فهرست مطالب کتاب

1: ذات یک پلنگ وحشى هیچ‌وقت عوض نمى‌شود
2: هاله طلایى
3: پیش به‌سوى موفقیت و کامیابى
4: نعمت و فراوانى
5: موفقیت
6: قدرت جملات تأکیدى مثبت
7: تغییر آموزه‌هاى ناخودآگاه
8: انتخاب تخصص کارى
9: توجه کردن به درس عبرت‌ها در طول زندگى
10: برطرف کردن بحران‌هاى درونى
11: شفاى زخم‌ها
12: قربانى و ناجى
13: سایه‌هاى شخصیتى ما
14: اعضاى بدن ما، همه‌چیز یادشان مى‌ماند
15: بیایید قدرتمان را به نمایش بگذاریم
16: وسواس‌هاى فکرى
17: بیایید نمایشنامه خود را بنویسیم
18: روابط
19: حالات هیجانى
20: گوش جان براى شنیدن باز است
21: آستانه مرگ
22: زمان انتقال

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زمانی برای دگرگونی: چگونه خواسته‌های روح‌تان را بیدار سازید و به توانمندی برسید
نویسنده
مترجممرجان توکلی، سجاد رضاوندی جمالوئی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات176
زبانفارسی
شابک978-600-340-308-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زمانی برای دگرگونی

مریم سلطانی
۱۴۰۱/۹/۲۶
با سلام و عرض ادب خدمت عاشقان نور و آگاهی
این کتاب ارزشمند، مجموعه‌ای بود از قوانین عالم هستی، که ندانستنش، همانند قدم زدن در کوره راه‌ها با چشمان بسته است. مدتها دنبال اثری اینچنینی بودم. خواندم، لذت بردم اما عطشم فروکش نکرده است. کاش معلمانی مثل خانم کوپر را از نزدیک میشد ملاقات کرد. گرچه بقول و
کریشنا، معلم معنوی هندی تبار، هر کدام از ما خود باید معلم خود باشیم... با تشکر از عوامل کتاب راه آرزوی کشف نور و امید برای تمام جویندگانش
نسرین میرزاییفر
۱۴۰۲/۱/۱۴
سلام دوستان
واای چقد کتابهای این نویسنده بینطیره کتاب الهام فرشتگان رو خریدم بینطیره کارشون و چقد خوبه که به این همه اگاهی ناب و درک عمیق و ارتباط عالی با فرشتگان مقرب و کل این هستی رسیدن و واقعا اگه این نویسندهای بزرگ تونستن به این درک و ارتباط برسن حتما ماهم میتونیم توکل بخدا
دوس دارم و برام شگفت انگیزه که منم سهمی در رشد و گسترش جهان هستی و صلح و ارامش برای همه دنیا داشته باشم
منصور قاسملو
۱۴۰۱/۷/۳
همه چیز مطابق برنامه الهی هست و عشق همیشه جریان دارد و چون ذات عشق پاک است، همه ناپاکی‌ها و خطاها را تبدیل به نور می‌کند... تغییرات بزرگی در این برهه در راه است و همه چیز بهتر خواهد شد و این حاصل قدرت عشق است. برای همه کاینات و روح‌ها غلتیدن در نور و عشق الهی را دارم. کتاب مفید و زیبایی از خانم دایانا کوپر است.
ژاسمن شاهنظری
۱۴۰۱/۷/۱۸
مانند سایر کتابهای دایانا کوپر برایم جالب بود. از خواندنش لذت بردم. بخصوص از قسمتهایی که به عنوان انجام بعضی تمرینات داده شده بود برایم کارایی خوبی داشت. از قسمتهایی که برای درمان بعضی اختلالات روحی صحبت شده بود برایم بسیار جالب بود. ممنون از شما
aliemami123
۱۴۰۲/۹/۱۰
کتاب حاضر به ما نشان می‌دهد زمانی که در ضمیر خودآگاهمان تغییر ایجاد کنیم به مرور وضعیت سلامت جسمی، افکار، رفتار و به طور کل آینده و سرنوشتمان متحول خواهد شد؛ بنابراین همه‌ی ما می‌توانیم برای رسیدن به اهداف معنویمان دگرگونی و بیداری را تجربه کنیم.
یاصاحب الزمان عج
۱۴۰۱/۱۲/۹
شرط دگرگونی مادی و معنوی دگرگونی روح ماست که بما قدرت میده و توی این کتاب امراضی که میتونه انسان رو زندانی خودش کنه اشاره شده و راه‌های درمانش موجوده بنظر من کاربردی و خوبه
لیلی محسنی
۱۴۰۱/۶/۲۶
در مجموع کتاب مفیدی است، هر چند موضوع آن تا اندازه‌ای نامتمرکز است و از روان شناسی تا متافیزیک گسترده است، اما به طور کلی نکات ارزنده‌ای را در خود جای داده است
قاسم
۱۴۰۱/۹/۲۷
کتاب خوبی هست ولی نتیجه گیری خوبی نداشته و معلوم نبود منظور نویسنده چیست از ارواح توصیف کرده تا تعبیر خواب و غیره که ربطی به موضوع نداشتند.
سعیده پورعابدی
۱۴۰۱/۸/۱۴
خیلی کتاب خفنی بود بچه‌هایی که خوندید، کتاب سفر روح رو هم بخونید
_eli.n4_x 1385
۱۴۰۲/۲/۲۲
واقعا چیزای مفیدی یاد میده برای زندگی کردن❤️
زهره متاجی
۱۴۰۱/۱۱/۲۵
نویسنده خوبیه و آثار خوب و تاثیر گذاری داره
حسین ترابی
۱۴۰۲/۷/۲۹
جالب بود، وقت باید گذاشت!
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب زمانی برای دگرگونی

برای دریافت کتاب زمانی برای دگرگونی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.