معرفی و دانلود کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

عکس جلد کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

رافائل ژیوردانو در کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری، در خلال روایت زندگی شخصیتی به نام کامیی و بیان طنازانه حوادث روزمره‌اش، نکات ژرف و پرمغزی از فلسفه و رویکرد زندگی را شرح می‌دهد. این کتاب پرفروش در سال 2017 نظر بسیاری از مخاطبان و منتقدین را به خود جلب کرد.

درباره کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری:

حقیقتا راه رسیدن به سعادت و خوشبختی چیست؟ رافائل ژیوردانو در این داستان جذاب، شگفت‌انگیز و سرشار از نکات اخلاقی به شما می‌آموزد که نباید منفعلانه منتظر باشیم تا فرصت‌ها به سراغ ما بیایند!

کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری (Your Second Life Begins When You Realize You Only Have One) اولین و درخشان‌ترین اثر رافائل ژیئوردانو (Raphaelle Giordano) است که در سال 2016 منتشر شد و در مدت 2 هفته جزو یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های فرانسه قرار گرفت. این کتاب خارق‌العاده در سال 2017 به عنوان پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کتاب سال به زبان فرانسوی معرفی شد.

این رمان و موضوع جذاب آن، ممکن است داستان زندگی هر انسانی باشد، زیرا ژیوردانو با خلاقیت، ظرافت و زیرکی به روایت داستان می‌پردازد و در قالب داستان، راهکارها و شیوه‌هایی جهت تغییر زندگی به شما نشان می‌دهد. این رمان ساده، روان و دل‌نشین به شما کمک می‌کند به سمت زندگی جدید و منحصر به فرد بروید.

داستان این کتاب درباره‌ی زنی به نام «کامیی» است که 38 سال سن دارد. او از نظر دیگران فردی خوشبخت است، همسری مهربان و پسری دوست‌داشتنی و شغلی پردرآمد و مناسب دارد. اما «کامیی» خود احساس خوشبختی نمی‌کند و گمان می‌کند که خوشبختی از او فراری است، او دیگر هیچ دغدغه‌ای ندارد و تنها خواسته‌اش پیدا کردن راهی برای دستیابی به سعادت و شکوفایی است.

«کامیی» پس از مدتی با فردی به نام کلود آشنا می‌شود، کلود راهی را پیش پای او می‌گذارد، راهی حیرت‌آور و بکر که باعث می‌شود او سریع قبول کند و راه پرفراز و نشیبی را آغاز کند. او با کمک گرفتن از تجربه‌های تازه و پرمفهوم، زندگی خود را دگرگون می‌کند، در این راه موفق می‌شود و به آرزوها و رویاهای خودش جامه عمل می‌پوشاند.

افتخارات کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری:

- پرفروش‌ترین رمان فرانسوی در سال 2017
- فروش بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان
- برنده جایزه ادبی گنکور

نکوداشت‌های کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری:

- رافائل ژیوردانو به شما می‌آموزد که چگونه از زندگی لذت ببرید و عاشق آن شوید! (مادام فیگارو)
- برای خوانندگانی که در جستجوی یک مسیر ساده جهت رسیدن به آرامش درونی هستند، گزینه‌ای مناسب است. (بررسی‌های کرکوس)

خواندن کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی دوستداران رمان‌های روانشناسی و علاقمندان داستان‌هایی با محوریت نکات پندآموز زندگی را به خواندن این کتاب جذاب و پرفروش دعوت می‌کنیم.

با رافائل ژیوردانو بیشتر آشنا شویم:

رافائل ژیوردانو نویسنده، نقاش و هنرمند فرانسوی در 19 آوریل سال 1974 در فرانسه متولد شد. او در حوزۀ فنون ارتباطات و مدیریت استرس آموزش‌هایی دیده و موفقیت نخستین رمانش که بی‌ارتباط با مسائل روان‌شناسی نیست، ناشی از همین مهارت‌های او بوده است. رافائل در رشتۀ هنرهای کاربردی از مدرسۀ عالی استین فارغ‌التحصیل شد.

ژیوردانو در مرحله‌ای از زندگی خود مدیریت سازمان Emotone را عهده‌دار شد. Emotone سازمانی است که کارهای هنری و ساخت تیم خلاق، مدیریت استرس و آموزش روش‌های خلاقیت و نوآوری را انجام می‌دهد. از دیگر آثار رافائل می‌توان به من می‌خواهم ذن شوم، رازهای دکتر کولزن و دفتر مربی‌گری صدردصد خوشبختی من اشاره کرد.

در بخشی از کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری می‌خوانیم:

کلود برای یکی از دیگر از جلسه‌هایش که ازنظر شکل و محتوا نامنتظره و ازلحاظ اطلاعاتی بسیار غنی بود، با من قرار ملاقاتی گذاشته بود. این بار محل قرار را به‌خوبی می‌شناختم: موزۀ لوور. ولی بااین‌حال، بازهم نمی‌دانستم که چرا من را به آنجا کشانده بود و، درحالی‌که داشتیم از گالری‌های مختلف عبور می‌کردیم، از خودم می‌پرسیدم که این بار قرار است چه چیزی از کلاه جادویی‌اش بیرون بیاورد. همان‌طور که منتظر دانستن این موضوع بودم، ماجرای دیدار با مادرم را برایش گفتم، اما احساس می‌کردم برخورد سردی دارد؛ چیزی که اصلاً به شخصیتش نمی‌خورد. یعنی داشت به چه چیزی فکر می‌کرد؟ آیا واقعاً به حرف‌هایم گوش می‌داد؟ من تلاش می‌کردم احساساتم را به او بفهمانم و نشان دهم که شکاکیت مادرم تا چه اندازه دلخورم کرده است، ولی او حتی یک اخم هم نمی‌کرد و به سکوتش ادامه می‌داد و در میان تابلوها پرسه می‌زد...

سرانجام حوصله‌ام سر رفت و از فاصله گرفتن و بی‌توجهی‌اش به سونامی درونی‌ام عصبانی شدم و پرسیدم: «کلود، گوشتان با من است؟!»

هر چه باشد، او بود که من را به موزۀ لوور دعوت کرده بود! اگر می‌خواست طوری رفتار کند که انگار تنها آمده است، پس چرا من را تا اینجا کشانده بود؟

جوابم را نداد و انگشتش را روی بینی‌اش گذاشت تا به سکوت وادارم کند. نزدیک بود از عصبانیت منفجر بشوم. سپس، آهسته قدم‌هایش را تند کرد و با لبخندی معماگونه که مخصوص ورود به قسمت تابلوی لبخند ژوکوند بود، من را به سمت سالن آثار استاد بزرگ، لئوناردو داوینچی، برد. همچنان، بدون آنکه حرفی بزند، من را بر روی یکی از نیمکت‌ها در مقابل آخرین شاهکار هنری این استاد نشاند: تابلوی مریم مقدس، کودک (حضرت مسیح) و سنت‌آن (حَنّای قدیس). چندثانیه‌ای به نقاشی خیره شدیم. سرانجام کلود پرسید: «چه می‌بینید کامیی؟»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری
نویسنده
مترجممعصومه خطیبی بایگی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۴
زبانفارسی
شابک978-964-442-995-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

سارا سوری
۱۴۰۰/۵/۳
کتاب خیلی خیلی خیلی خوبیه. واقعا در پایان کتاب حس میکنید که چقدر آماده اید که زندگیتون رو از نوع مثبت متحول کنید. من برای بار دوم دارم کتاب رو می‌خونم و پا به پای کامئی تمرین‌ها رو انجام میدم. به همه به شدت پیشنهاد میدم بخونید
مریم افراسیابی
۱۴۰۰/۵/۲۷
واقعا کتاب عالی و مفیدی بود.. من سعی کردم همه‌ی تمرین‌ها رو با کامی انجام بدم و واقعا شگفت زده شدم از تغییرات و احساس خوبی که از انجام دادنشون بهم دست داد.. به دوستانی که دنبال حال خوب هستند پیشنهاد میکنم
معصومه امیدی پور
۱۴۰۰/۴/۸
از خوندن کتاب خیلی لذت بردم در طول مطالعه‌ی کتاب سعی کردم از مطالب گفته شده نت بردارم تادر زندگی شخصی‌ام استفاده کنم و زندگی مو شیرین تر کنم
hossein khoshuie
۱۴۰۰/۶/۱۱
یک کتاب خوب و روان و زیبا،، شما در حین دنبال کردن داستان با خیلی از ضعفهای شخصیتی خودت آشنا میشی،، بسیار عالی
کیمیا مرادی
۱۴۰۰/۴/۱۷
کتابی جذاب و انگیزشی
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

برای دریافت کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.