دانلود کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

  • از: دبی فورد، فاطمه فراهانی
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

میکروکتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس به قلم دبی فورد، موثرترین و عمیق‌ترین راهکارها را برای افزایش اعتماد به نفس و همچنین تقویت آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما در طول روز با هزاران انتخاب مواجه مى‌شوید، انتخاب‌هایى که به شما اعتماد به ‌نفس و قدرت می‌دهند و یا چیزهایی که بسیار دوستشان دارید را از شما مى‌گیرند. شجاعت به فعل درنیامده، ترس‌هاى بسیار، اعتماد به‌ نفس سرکوب ‌شده و... از جمله موانعى هستند که قدرت انتخاب‌هاى بزرگ را از شما می‌گیرند.

آیا می‌دانید جهت داشتن اعتماد به ‌نفس، زندگى کردن با تمام قوا و احساس خوب در مورد خود داشتن، چه کارهایی باید انجام دهید؟ باید اعتماد به‌ نفس خود را از نو بسازید و این کار را با بهبود بخشیدن عزت نفس‌تان شروع کنید. باید بیاموزید هر چه که هستید؛ اعم از گذشته‌تان، اشتباهات‌تان، ضعف‌هاى‌تان و... را دوست بدارید.

دبى فورد (Debbie Ford) در میکروکتاب شجاعت (Courage: overcoming fear and igniting self-confidence) نشان می‌دهد که چرا زنان، از سرشت تهاجمى خود فاصله گرفته‌اند. مدت‌هاست که بخش بنیادینى از وجودشان را پنهان کرده‌اند. آن‌ها به‌ جاى قدرت، ضعف را انتخاب نموده‌اند. دلیل این‌ها چیست؟ نویسنده این میکروکتاب معتقد است زنان به این باور رسیده‌اند که طبیعت تهاجمى‌شان اشتباه، غیر قابل‌قبول، غیر موجه و ناخواسته است.

بسیاری از زنان، جنگجوى درونى واقعى خود را در مقابل تأیید و تحسین دیگران و یا تصورى از امنیت، از دست داده‌اند. و آن دسته از زنانى که حس مى‌کنند به جنگجوى درون خود دسترسى دارند، احتمالاً در اشتباه‌اند، زیرا اغلب اوقات این احساسى برآمده از ترس است تا عشق، برخاسته از حس سلطه‌جویى و نفوذ کردن است تا همدردى و تفاهم.

کشف جنگجوى درون، موجودیت کنونى‌تان را تغییر خواهد داد و قدرت و توانى خواهید یافت تا در هر روز از هفته در هر مبارزه‌اى شرکت کنید. حتى مى‌توانید در هر روز از زندگى، به‌جاى اینکه بخواهید احساس عدم ‌امنیت خود را به‌ طرزى زیرکانه پشت کت و شلوار یا پلیورهاى رسمى مستتر سازید، خود را به لباس پرزرق ‌و برق اعتماد به ‌نفس و تاج درخشان شجاعت که به معناى واقعى سزاوارش هستید، مزین نمایید.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب شجاعت می‌خوانیم:

در یک دوره‌ای، من به صورت تلفنی به دیگران آموزش می‌دادم. از پشت تلفن سعی داشتم آن‌ها را به ایمان درونی‌شان برگردانم. به آن‌ها می‌گفتم چشمانشان را ببندند و ببینند چه زمانی به ندای درونی خود گوش نداده‌اند و چه عواقبی را به خاطر آن تحمل کردند. من هم در همان لحظه تصمیم گرفتم تا چشمان خود را ببندم و در یک لحظه تمام زندگی‌ام از مقابل چشمانم گذشت.

متوجه شدم تمام زندگی‌ام در حال تقلا کردن بودم، مدام خودم را سرکوب ‌کردم تا احساسات ناراحت کننده‌ام را خفه کنم. من در آن لحظه خشمگین شدم. هر چند که در ظاهر مقاومت می‌کردم اما از درون خود احساس ناراحتی می‌کردم.

حقیقت این است که ما هیچ وقت تنها نیستیم. حتی اگر در بدترین شرایط زندگی‌مان هم قرار بگیریم نیروهایی همچنان برای کمک در گوش‌مان زمزمه می‌کنند اما طبق معمول ما گوشمان را گرفته‌ایم که هیچ صدایی نشنویم.

در همین بین یاد رابطه‌ام با باب افتادم. زمانی که با هم به پارک رفته بودیم، خانمی به نام سارا جلو آمد و به من گفت که از آن مرد فاصله بگیر، او نمی‌تواند برای تو مرد مناسبی باشد! عصبانی شدم و دوست داشتم آن زن را از خودم دور کنم. وقتی از او خواستم تا دلیلی قانع کننده برای من بیاورد گفت که باب به افراد زیادی صدمه‌ زده! حرف‌های این زن را نشنیده گرفتم. حقیقتش این بود که نمی‌خواستم باور کنم عشق زندگی‌ام چنین شخصیت ترسناکی دارد.

اما هشدارها به این مورد ختم نشد. یک روز نامه‌ای به دفتر کارم فرستاده شد. همکارانم از اینکه این نامه را دیده بودند ترسیدند و بلافاصله برای من ارسال کردند. او کسی نبود جز نامزد قبلی باب. گویا باب به او هم خیانت کرده بود و باعث شده بود صدمه‌های روحی زیادی ببیند. او به من هشدار داد که مواظب کلاهبرداری باب باشم اما به این نامه هم اهمیت ندادم.

 ۱۷۵ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: یک الگوی جدید
مقصر
اطمینان حقیقی
مبارز شجاع راه عشق
فصل دوم: حرکت از سر به سوی دل: رمز یک مبارز شجاع
رمز راهنمایی حقیقی
فرآیند راهنمایی حقیقی
فعال کننده شجاعت
رمز تسلیم
فصل سوم: رمز آزادی عاطفی
فرآیند آزادی عاطفی
رمز همدلی صادقانه
فرآیند همدلی صادقانه
فصل چهارم: رمز دل پُر مهر
فرآیند دل پُر مهر
رویای خلاق
فرآیند رویای خلاق
فصل پنجم: رمز زیبایی
فرآیند زیبایی برین
فرمان مبارز شجاع
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

نظرات کتاب شجاعت: غلبه بر ترس‌ها و برانگیختن اعتماد به نفس

ساجده غفارپور
۱۳۹۹/۲/۴
تکنیک‌های رهایی از وابستگی به افکار و باورهای غلطی که فقط انرژی ما را بهدر می‌دهند را بسیار کاربردی و ساده ارایه داده بود.
Sadegh Azizi
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
اگر شجاعت موفق شدن ندارید پیشنهاد میکنم حتماً این کتاب رو مطالعه کنید
فوق‌العاده تأثیرگذار بود
سمانه خورشیدپور
۱۳۹۹/۳/۱۱
خوب بود با کلام ساده و صریح مطالب رو شرح داده بود. پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید
مشاهد همه نظرات (۸)