دانلود کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس

کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس اثر ژول ورن، به روایت داستان شهری ناشناخته و کوچک می‌پردازد که نظم و قانون غیرقابل تغییر این شهر همه‌ی اتفاقات داستان را شکل می‌‌دهد تا اینکه دکتر اکس همراه با آزمایش تازه‌اش وارد این شهر می‌شود و...

ژول ورن در کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس (Dr. Ox's Experiment) نیز همانند آثار دیگرش مکانی ناشناخته را به تصویر می‌کشد، مکانی که حتی در نقشه‌ی کل جهان نیز نمی‌توان آن را پیدا کرد و وجود خارجی ندارد.‬ این کتاب در سال 1872 منتشر شد.

داستان این رمان درباره‌ی دانشمندی ثروتمند و موفق به نام دکتر اکس است که به مسئولین شهر کیکاندون، ایده‌ی ساخت یک سیستم نورپردازی جدید را می‌دهد و مسئولین با کمال میل آن را می‌پذیرند، چون این ایده، هزینه‌ای برای شهر ندارد. اما هدف اصلی و پنهان دکتر اکس، نورپردازی نیست بلکه انجام آزمایشی بزرگ در رابطه با تأثیرات اکسیژن بر گیاهان، حیوانات و انسان‌هاست. او به وسیله‌ی فرآیند الکترولیز، آب را به اجزای سازنده‌ی خود، اکسیژن و هیدروژن تبدیل می‌کند. اکسیژن تولید شده از این فرآیند به جای جای شهر تزریق می‌شود و باعث افزایش سرعت در رشد گیاهان، و به وجود آمدن هیجانات عجیب و پرخشاگری در حیوانات و انسان‌ها می‌گردد.

ژول ورن (Jules Gabriel Verne)، نویسنده، شاعر و نمایش‌نامه‌نویس فرانسوی، دنیای داستان‌های علمی تخیلی را زیر و رو کرد. او بیشتر شهرتش را مدیون نگارش کتاب‌های ماجرایی‌اش بود و با نام پدر داستان‌های علمی تخیلی شناخته می‌شد. گفته مى‌شود که کتاب‌های او رویاهایى هستند که به حقیقت پیوسته‌اند. زیرا او در آن‌ها شگفتى‌هاى اختراعات مدرن مانند زیردریایى، هواپیما و تلویزیون را سال‌ها پیش از اختراع‌شان بازگو کرده بود. از مشهورترین آثار او سفر به مرکز زمین است. او همچنین یکی از 3 نویسنده‌ای است که آثارشان به بیشترین زبان‌های دنیا ترجمه شده است.

چندین نسل‌ از جوانان و نوجوانان با داستان‌هایی مانند بیست هزار فرسنگ زیر دریا، دور دنیا در هشتاد روز، جزیره‌ی اسرارآمیز سرگرم شده‌اند، از آن آموزه‌های زیادی یاد گرفته‌اند و با ماجراهای پرهیجان قهرمانان آن‌ها همراه شدند. ژول ورن در داستان‌هایش با خلاقیت تخیلی در میان رویداد‌های هیجان‌انگیز و همراه با گرایش قوی اخلاقی و انسانی مجموعه‌ای کامل و آموزنده ساخته است. او متولد سال 1828 بود و در سال 1905 بر اثر بیماری دیابت، در شهر امیان درگذشت.

 ۳ ساعت و ۴ دقیقه، ۱۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۴ دقیقه
بخش سوم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم
۱۷ دقیقه
بخش پنجم
۱۰ دقیقه
بخش ششم
۲۵ دقیقه
بخش هفتم
۱۷ دقیقه
بخش هشتم
۱۲ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۲۱ دقیقه
بخش یازدهم
۱۰ دقیقه
بخش دوازدهم
۸ دقیقه
بخش سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس

برای دانلود کتاب صوتی آزمایش دکتر اکس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آزمایش دکتر اکس
BLACK WOLF
۱۳۹۹/۱/۱۹
داستان باهالیه چون قسمتی که شهردارو معاونش از پله‌های برج بالا میرن و بعد وقتی به سقف میرسن آروم میشن خیلی باهاله
Salman Jebeli
۱۳۹۸/۵/۱۹
سرگرم کننده بود آدم یاد کارتون‌های قدیمی میندازه
dariuosh Aghapoor
۱۳۹۸/۳/۱
کتابه خاصیه، سخت میشه باهاش ارتباط برقرار کرد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)