دانلود کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند

تیم مانجیم در کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند، نحوه رشد جنین را مرحله به مرحله توضیح داده و بیان می‌کند که چرا زنان در دوران بارداری افسرده می‌شوند. اگر آقایان در جریان آنچه برای همسرشان چه از لحاظ روحی و چه جسمی اتفاق می‌افتد قرار گیرند، بهتر می‌توانند آن‌ها را حمایت کنند.

این کتاب پدران را با آزمایش‌های دوران بارداری، وسایل مخصوص به دنیا آوردن نوزاد و... آشنا می‌کند. با گوش دادن به این کتاب و با کمی تلاش و زحمت شما همان پدری می‌شوید که همه آرزویش را دارند!

کتاب آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند (Fantastic First-Time Father) مجموعه‌ای کاربردی از موضوعات مختلف است که درگیری‌های عاطفی و شخصی فرد در روزهای آغازین پدر شدن را شامل می‌شود. لازم نیست فصل‌های این کتاب را به ترتیب گوش دهید، می‌توانید آزادانه به گوشه گوشه‌ی کتاب سر بزنید.

با گوش کردن به این کتاب صوتی از سوال متداول «کدام نوع پوشک برای نوزاد بهتر است؟» فراتر می‌روید و به جهان شگفت‌انگیز و جذاب پدر شدن می‌رسید. پدر بودن علم نیست بلکه یک هنر است. هنر تحلیل شما از اینکه معنای رابطه پدر و فرزندی چیست؟

خوب یا بد راه مطمئنی برای پرورش کودک شاد و کامل وجود ندارد. با به دنیا آمدن کودک، شما بزرگ‌ترین و هیجان‌انگیزترین سفر زندگی خود را آغاز می‌کنید و این سفر بزرگ‌ترین تجربه زندگی شماست. تیم مانجیم (Tim Mungeam) در این کتاب می‌گوید هیچ گاه انتظار نداشته باشید که فرزندتان همانی شود که شما می‌خواهید. همیشه یادتان باشد هر اتفاقی که بیفتد شما نباید پدر بودن خود را فراموش کنید.

در بخشی از کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند می‌شنویم:

در دنیای امروز که همه چیز با سرعت زیادی رو به جلو می‌رود ما همه روزه بمباران اطلاعاتی می‌شویم و فرصت‌های بسیاری پیش می‌آیند که حواس ما را از فرزندپروری به چیز دیگری معطوف دارند. بر شماست که ساعاتی را که در کنار فرزندتان می‌گذرانید طوری تنظیم کنید که حضورتان در کنار او واقعاً به معنای حضور کامل و پشتیبانی شما باشد.

شاید داستان آن وکیل خشن اما موفق را شنیده باشید که در حال احتضار از او پرسیدند که اگر فرصت زندگی دوباره‌ای به او داده می‌شد چه کار متفاوتی می‌کرد؟ وکیل پاسخ می‌دهد بستنی بیشتری می‌خوردم و بیشتر به شهربازی می‌رفتم و... . می‌توانید واکنش خودتان به چنین سوالی را اضافه کنید.

 ۷ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۴۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۳ دقیقه
پیشگفتار
۲۲ دقیقه
فصل اول - پسری که پدر می‌شود
۱۸ دقیقه
هیچ‌کس کامل نیست
۱۸ دقیقه
نخستین هفته‌ها برای همسرتان
۱۹ دقیقه
همسران
۲۰ دقیقه
فصل دوم - از میانه‌ی بارداری تا تولد
۱۷ دقیقه
کار شما در دوره‌ی دوم سه ‏ماهه‌‏ی بارداری همسرتان
۱۸ دقیقه
آزمایش‌های دوره‌ی بارداری
۱۵ دقیقه
حقوق خود را به عنوان یک پدر بشناسید
۱۹ دقیقه
با من بگو
۱۸ دقیقه
سه ماه آخر بارداری
۲۰ دقیقه
وقت عمل
۱۹ دقیقه
فصل سوم - نخستین روزهای زندگی
۱۹ دقیقه
نخستین بیست و چهار ساعت از عمر فرزندتان
۱۵ دقیقه
عشق در نگاه اول؟
۲۱ دقیقه
کنترل جمعیت
۲۱ دقیقه
یاد خوابیدن بخیر!
۱۱ دقیقه
چشم و هم‌‏چشمی
۱۹ دقیقه
آمیزش پس از تولد نوزاد
۲۰ دقیقه
افسردگی پس از زایمان
۲۱ دقیقه
فصل چهارم - زندگی شغلی
۱۰ دقیقه
کار کمتر
۲۱ دقیقه
در پناه پدر
۲۰ دقیقه
فصل پنجم - دنیای پدرانگی
۲۰ دقیقه
ای کاش این پنج نکته را می‌دانستم
۲۰ دقیقه
چهار چیزی که کودکان نیاز دارند بشنوند

راهنمای دانلود کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند

برای دانلود کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند

نظرات کتاب صوتی آنچه مردان درباره‌ی بارداری نمی‌دانند

سیداحمد سپهری نژاد
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
بسیارخوب وعالی. خوشمان آمد..
مشاهد همه نظرات (۱)