دانلود کتاب صوتی ادبیات تبلیغ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ادبیات تبلیغ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ادبیات تبلیغ

کتاب صوتی ادبیات تبلیغ نوشته‌ی رابرت دابلیو. بلای، به شما می‌آموزد که چگونه یک نویسنده ماهر حوزه تبلیغات شوید، برای رادیو و تلویزیون و روابط عمومی‌ها بنویسید و با آژانس‌های تبلیغاتی ارتباط بگیرید.

درباره کتاب صوتی ادبیات تبلیغ:

کتاب صوتی ادبیات تبلیغ (The copywriter's handbook: a step - by-step guide to writing copy that sells) یک راهنمای روشن، کاربردی و معتبر برای کسانی است که می‌خواهند در حوزه بازاریابی بنویسند و به عنوان یک نویسنده حرفه‌ای شناخته شوند. تسلط بر این حوزه به تمرین و دانش همزمان نیاز دارد؛ اینکه به اصول تجارت و تبلیغات آشنا باشید و از طرف دیگر نوشتن را به خوبی بدانید و آن را اجرا کنید. چرا که یکی از نکات اساسی برای توسعه یک برند تجاری، استفاده از محتوای صحیح و جذاب برای مشتریان است.

کتاب ادبیات تبلیغ سه بخش اصلی دارد که عبارت‌اند از:

- برای فروش بیشتر چگونه بنویسیم؟
- وظایف نویسنده تبلیغات
- تجارت تبلیغاتی

در انتها شما پس از شنیدن این کتاب صوتی نکاتی اساسی را یاد می‌گیرید که از کجا شروع کنید، چگونه بنویسید و چه چیزی را به نگارش درآورید.

رابرت دابلیو. بلای را بهتر بشناسیم:

رابرت دابلیو. بلای (Robert W. Bly) یک نویسنده مستقل و متخصص در بازاریابی مستقیم است. او تاکنون 100 کتاب در حوزه بازاریابی، نوشتن متن تبلیغی، هجو و داستان‌های علمی را منتشر کرده و حتی برخی بلای را از برترین نویسندگان آمریکا می‌دانند.

این نویسنده پرکار برای بیش از صد شرکت از جملهIBM، Forbes، Passlogix، ExecuNet، Medical Economics، M&T Chemicals و Nortel کتاب‌‌هایی در حوزه فروش و بازاریابی نوشته است و در دانشگاه نیویورک دروس نویسندگی تدریس می‌کند.

کتاب صوتی ادبیات تبلیغ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان آزاد، تدوینگران، مدیران بازاریابی، سرمایه‌گذاران و مدیران خلاق و هر کسی که در دنیای تبلیغات مشغول به کاری است، باید این کتاب صوتی جذاب و مفید را بشنود.

در بخشی از کتاب صوتی ادبیات تبلیغ می‌شنویم:

به تازگی دوستی به من گفت، نمی‌دانم تو چگونه زندگی‌ات را به عنوان یک نویسنده تبلیغات آزاد می‌گذرانی؟ معمولا شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی را برای معرفی محصولات و خدمات خود انتخاب می‌کنند و آژانس‌ها نیز تعداد زیادی از نویسندگان تبلیغات دارند؛ پس چه کسی به تو که یک نویسنده آزاد هستی، پیشنهاد کار خواهد کرد؟

شاید شما نیز که درصدد چنین کاری آزادانه و مستقل از شرکت‌های بزرگ هستید، چنین چیزی را از خود بپرسید. خبر خوب این است که هزاران شرکت مختلف از قبیل آژانس‌های تبلیغاتی، آژانس‌های ایجاد روابط عمومی، تولیدکنندگان، خرده‌فروشان، عمده‌فروشان، آژانس‌های خدماتی، استودیوهای طراحی گرافیک و... به استخدام نویسندگان آزاد می‌پردازند.

چند دلیل عمده برای استخدام این افراد وجود دارد:

- شرکت فاقد آژانس تبلیغاتی و گروه نویسندگان است. بسیاری از شرکت‌ها به تبلیغات زیادی نمی‌پردازند پس نیازی به پرداخت هزینه سنگین استخدام برای کارمند نویسنده ندارند و تنها در مواقع نیاز به نویسندگان آزاد مراجعه می‌کنند.

- زمانی که شرکت قادر به انجام دادن تبلیغات محصولات و خدمات خود نیست؛ یا اینکه نمی‌تواند این کار را به خوبی شما انجام بدهد.

 ۱۱ ساعت و ۳۱ دقیقه، ۴۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۵۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۶ دقیقه
پیشگفتار
۱۴ دقیقه
سخنی با خواننده
۴۵ دقیقه
فصل اول: مقدمه‌ای بر نگارش تبلیغات
۵۷ دقیقه
فصل دوم: چگونه با نوشته خود توجه دیگران جلب کنیم؟
۵۰ دقیقه
فصل سوم: نگارش ارتباطی
۳۹ دقیقه
فصل چهارم: نوشته پرفروش
۶۳ دقیقه
فصل پنجم: برای نوشتن آماده شوید
۵۱ دقیقه
فصل ششم: نوشتن آگهی‌های چاپی
۶۲ دقیقه
فصل هفتم: نوشتن نامه مستقیم
۴۹ دقیقه
فصل هشتم: نوشتن متن بروشور، کاتالوگ و سایر نوشته‌های فروش
۴۵ دقیقه
فصل نهم: نگارش مطالب روابط عمومی
۷۴ دقیقه
فصل دهم: نگارش تبلیغات رادیو و تلویزیونی
۶۳ دقیقه
فصل یازدهم: چگونه می‌توان یک نویسنده تبلیغات آزاد و موفق بود؟
۴۶ دقیقه
فصل دوازدهم: چگونه می‌توان شغل معتبری مانند نویسندگی برای یک آژانس تبلیغاتی را به دست آورد؟
۱۷ دقیقه
فصل سیزدهم: چگونگی استخدام نویسنده تبلیغات و همکاری با او
۵ دقیقه
فصل چهاردهم: آنچه باید یک نویسنده تبلیغات درباره طرح‌های گرافیکی بداند؟
۳ دقیقه
سخن نهایی
۱ دقیقه
سخن ناشر

راهنمای دانلود کتاب صوتی ادبیات تبلیغ

برای دانلود کتاب صوتی ادبیات تبلیغ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ادبیات تبلیغ

نظرات کتاب صوتی ادبیات تبلیغ

شیما ش
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
بسیار بسیار ضعیف و دور از عصر امروز و تکنولوژى بود تمامى مطالب ابتدایى و تیتر وار بود و بیان مطالب به گونه‌ای بود که انگار فقط فهرست را توضیح مکرر میدهند، حیف وقت و پول که براى این کتاب گذاشتم که شاید یک نکته مفید ازش در بیاد ولى افسوس از این همه حجفیات!
مشاهد همه نظرات (۱)