دانلود کتاب صوتی استثنایی‌ها

  • از: مالکوم گلدول
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی استثنایی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استثنایی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی استثنایی‌ها

در کتاب صوتی استثنایی‌ها (میکرو کتاب)، اثر مالکوم گلدول با دیدگاهی کاملا متفاوت، فرصت‌های طلایی که در زندگی در اختیار ما قرار می‌گیرد نگاهی می‌کنیم و به اینکه چرا برخی از افراد موفق هستند و برخی نیستند، پی می‌برید.

در واقع میکروکتاب استثنایی‌ها (Outliers: the story of success) به شما می‌گوید که بودن در جای مناسب و در زمان مناسب تأثیر زیادی روی موفقیت شما خواهد داشت. مثال‌هایی که در این کتاب گفته می‌شود دید شما را به موفقیت تغییر می‌دهد. استثنایی‌ها به شما می‌گوید که چطور فرهنگ و تلاش زیاد می‌تواند شما را از یک فرد معمولی به نابغه تغییر دهد و آی‌کیوی بالا می‌تواند بی‌اهمیت‌ترین چیز در موفقیت باشد.

مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell) در کتاب استثنایی‌ها، از قانون 10,000 ساعت برای موفقیت می‌گوید و این‌که چرا نوابغ امروز تکنولوژی از جمله ایلان ماسک و جابز و بیل‌ گیتس توانستند به موفقیت برسند و این‌که چرا همه آن‌ها متولد ۱۹۵۴ یا ۱۹۵۵ هستند. با استثنایی‌ها همراه باشید.

مالکوم گلدول متولد ۳ سپتامبر ۱۹۶۳ است. او یک کانادیی اصل متولد بریتانیاست که در نیویورک زندگی می‌کند. او نویسنده، روزنامه‌نگار و جامعه‌شناس است. در سال ۲۰۰۵ مجله تایم او را یکی از صد نفر با نفوذ نامید و در سال ۲۰۰۷ جایزه جامعه‌شناسی و یک دکترای افتخاری ادبی دریافت کرد.

گلدول مطالب زیادی نوشته و تحقیقات زیادی کرده است و معمولا به واسطه نگاهی که به جامعه دارد مورد انتقادهای زیادی قرار می‌گیرد اما نکته جالب اینجاست که تا امروز تمام منتقدانش را قانع کرده است.

کتاب صوتی استثنایی‌ها یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های اوست که با زبانی ساده از تمام آن‌چه که در چندین سال تحقیق کرده می‌گوید. نظریه 10,000 ساعت او از تجربه خودش برای پیدا کردن کار شروع شد و امروز در تمام دنیا پذیرفته شده است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره‌ی کتاب
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۸ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول
۲۰ دقیقه
فصل دوم
۱۲ دقیقه
فصل سوم
۱۶ دقیقه
فصل چهارم
۱۳ دقیقه
فصل پنجم
۷ دقیقه
فصل ششم
۱۷ دقیقه
فصل هفتم
۱۳ دقیقه
فصل هشتم
۲۰ دقیقه
فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی استثنایی‌ها

برای دانلود کتاب صوتی استثنایی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  استثنایی‌ها
پرویز شهبازی
۱۳۹۹/۴/۱
خود کتاب خوبه ولی خواهش میکنم صداهای خانم اول که متاسفانه اصلا پخته نیست و اهنگ انتخابی اول شدیدا بالا و همخونی نداره رو حذف کنید.... صدای بکراند هم بالاست و باید کمتر بشه چون حواس شنونده رو پرت و که بیشتر...
مرجان معتمد
۱۳۹۹/۱/۲۶
موزیک واقعا اذیت کنندس
مهدی بنی هاشم
۱۳۹۸/۸/۲۸
کاش صدای موسیقی ش این‌قدر زیاد نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)