دانلود کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند نوشته‌ی تی هارو اکر، به شما کمک می‌کند تا با تغییر افکار، بتوانید تغییراتی در وضع اقتصادی خود ایجاد کنید و گامی موثر و تاثیرگذار در پیشرفت مالی خود بردارید.

پول و ثروت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی است که می‌تواند اهداف هر انسانی را در زندگی اجتماعی و شخصی‌اش عملی کند. آن‌قدر مهم که پیش‌ پا افتاده‌ترین نیاز انسان بدون پول برآورده نخواهد شد. آسایش و زندگی تجملاتی داشتن، در گام اول نیازمند به دست آوردن پول و ثروت فراوان است، در جامعه‌ی امروزی بیشتر انسان‌ها درصدد کسب ثروت و رسیدن به زندگی ایده‌آل‌شان هستند و یکی از دغدغه‌ی اصلی آن‌ها در زندگی به شمار می‌آید.

کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند (Secrets of the Millionaire Mind) یکی از کتاب‌های پرفروش و برجسته‌ای است که به بررسی تجربیات تی. هارو اکر (T.Harv Eker) از زمان ورشکستگی تا میلیاردر شدن می‌پردازد و به افراد برای رسیدن به اهداف مالی‌شان یاری می‌رساند.

این کتاب صوتی از دو قسمت مجزا تشکیل شده است. در قسمت اول نحوه‌ی شکل‌گیری طرح اولیه پول در ذهن و ذهنیت هر انسان نسبت به آن بیان می‌شود و سپس این ذهنیت را ریشه‌یابی می‌کند. در قسمت دوم تفاوت فکری بین اشخاص ثروتمند و فقیر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اسرار ذهن ثروتمند دری به سمت موفقیت مالی را برای شما باز می‌کند و باورهای نادرست‌ در مورد کسب ثروت را برای‌تان به تصویر می‌کشد، سپس دشوارترین مرحله یعنی تغییر باور و ذهنیت درمورد ثروت را برای‌تان بازگو می‌کند. این کتاب صوتی برای اشخاصی مناسب است که دوست دارند استقلال مالی داشته باشند و از کسب ثروت لذت ببرند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند:

آنتونی رابینز: این کتاب را آنگونه مطالعه کنید که گویی زندگی شما به آن وابسته است. امید است که از نظر مالی اینگونه باشد.

جان گری: اگر با پول در حال مبارزه هستید، احتمالا به این خاطر است که طرح‌های اولیه پول در ذهن شما با آن جور نیست. این کتاب را بخوانید و ببینید که روابط شما تغییر می‌کند.

مارسی شیموف: تی. هارو اکر استاد ساختن جاده‌های ساده به سوی ثروتمند شدن است. اصول قدرتمند او در این کتاب در دسترس همگان قرار گرفته است.

تی هارو اکر را بیشتر بشناسیم:

تی هارو اکر یکی از نخستین تاجران ثروتمند بین‌المللی و مربیان درخشان در زمینه‌ی موفقیت شخصی است. او مردی بسیار باهوش و منحصر به فرد است که استعدادی شگفت‌انگیزی برای آغاز کار و حرفه با مقادیر کم و ناچیز دارد و درنهایت ثروت و درآمد بالایی در کوتاه‌ترین زمان کسب می‌کند. او با 2000 دلار سرمایه‌گذاری خود را آغاز نمود و فروشگاه کوچکی در رابطه با تناسب اندام را افتتاح کرد. این فروشگاه پس از چند سال توانست ده شعبه دیگر در آمریکای شمالی را باز کند.

او جلسات و سمینارهای بسیار مشهوری را برگزار کرده است که طرفداران بسیار زیادی دارد. او در این جلسات از تجربه‌ها و سختی‌های زندگی‌اش می‌گوید و شما را به سمت ترکیبی موفق از پول، معنویت و خوشبختی سوق می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند می‌شنویم:

«درختی را در نظر بگیرید. فرض کنیم این درخت نمایانگر زندگی است. روی این درخت میوه‌های متعددی وجود دارد. در زندگی ما میوه‌ها همان نتایجی هستند که از اعمال خود می‌گیریم. پس ما به میوه‌ها (یا همان نتایج اعمال خود) نگاه می‌کنیم و از دیدن‌ آن‌ها شادمان می‌شویم. تعدادشان کافی نیست، خیلی کوچک‌اند، طعم خوبی ندارند، پس از ما چه کاری ساخته است؟ بیشتر ما توجه خود را معطوف به میوه‌ها یا نتایج کار خود می‌کنیم؛ اما حقیقتا چه عاملی آن میوه‌های خاص را به وجود می‌آورد؟ آری این بذرها و ریشه‌ها هستند که...»

 ۸ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۴۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
بخش اول: طرح اولیه پول در ذهن - قسمت اول
۲۱ دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
بخش اول - قسمت سوم
۱۵ دقیقه
بخش اول - قسمت چهارم
۲۶ دقیقه
بخش اول - قسمت پنجم
۱۴ دقیقه
بخش دوم: پرونده‌های ثروت - قسمت اول
۳۲ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
۳۲ دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
۲۰ دقیقه
بخش دوم - قسمت چهارم
۲۴ دقیقه
بخش دوم - قسمت پنجم
۳۰ دقیقه
بخش دوم - قسمت ششم
۱۳ دقیقه
بخش دوم - قسمت هفتم
۳۰ دقیقه
بخش دوم - قسمت هشتم
۲۰ دقیقه
بخش دوم - قسمت نهم
۱۸ دقیقه
بخش دوم - قسمت دهم
۱۹ دقیقه
بخش دوم - قسمت یازدهم
۲۶ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوازدهم
۲۸ دقیقه
بخش دوم - قسمت سیزدهم
۳۰ دقیقه
بخش دوم - قسمت چهاردهم
۳۱ دقیقه
بخش دوم - قسمت پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

برای دانلود کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اسرار ذهن ثروتمند
نسرین محمدی اروجه
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کتاب بسیار عالی برای موفقیت مالی
mahsa shpa
۱۳۹۸/۱۰/۸
کتاب خوبی بود و پیشنهادش میکنم
faride sheikh
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
بسیار مفید و کاربردی که ارزش چند بار شنیدن رو داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۷)