دانلود کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها

کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها (میکروکتاب)، شاهکاری درخشان از رابین شارما است که به شما کمک می‌کند زندگی شخصی خود را مدیریت کنید و تغییری اساسی در آن ایجاد نمایید. این کتاب به روایت موضوع سحرخیزی به صورت داستان می‌پردازد و برای افرادی است که در پی یافتن راه‌های موفقیت هستند.

شخصیت اصلی کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها (The 5am Club)، بی‌خانمان ثروتمندی است که به یک آقای هنرمند و یک خانم کارآفرین که در بدبختی و مشکلات گرفتار شده‌اند، کمک شایانی می‌کند. بی‌خانمان تاکیدهای خوبی از باشگاه 5 صبحی‌ها به آن‌ها ارائه می‌کند که موجب می‌شود عکس‌العمل‌شان نسبت به زندگی به شدت تغییر کند.

این کتاب به شما می‌آموزد که با بیدار شدن در 5 صبح چگونه می‌توانید زندگی‌تان را دگرگون کنید و البته به این سوال مهم که اصلاً چطور 5 صبح از خواب بیدار شویم و عضوی از باشگاه 5 صبحی‌ها بشویم هم پاسخ می‌دهد. در بعضی مواقع، زندگی آن روی بد خود را به ما نشان می‌دهد. مثل اتفاقی که برای خانم کارآفرین رخ داد. زمانی که او چرخ‌های بخش بزرگی از عرصه‌ صنعت را تامین می‌کرد، به دلیل خیانت شریکان، بیشتر مالکیت خود را از دست داد. او اکنون برای اینکه بتواند زندگی خود را ادامه دهد، باید حرفه‌ی تازه‌تری پیدا کند.

کم‌کم شرایط زندگی برای او به قدری سخت می‌شود که تصمیم به خودکشی می‌گیرد، چرا که در مدت زمان کمی، ثروت و شکوهش از بین رفته است. قبل از اینکه با قرص‌های خواب‌آور به زندگی خود پایان دهد، بلیت یک گردهمایی توسعه فردی که روی میزش بود توجهش را جلب می‌کند. زمانی که قدرت زیادی داشت به این کاغذ‌ها و اشخاص اهمیتی نمی‌داد، اما اکنون وقت آن رسیده بود تا در همه چیز نظر خود را عوض کند. یا باید خودکشی می‌کرد یا باید به کنفرانسی می‌رفت که روی میزش قرار داشت. او گزینه‌ی دوم را انتخاب کرد.

چه شخصی قادر است جمعیت فراوانی را روبروی خود جمع کند و سخنرانی کند؟ استادی که در کنفرانس قرار داشت این کار را می‌توانست انجام دهد. کاری که این سخنران ماهر انجام می‌داد موجب می‌شد نیروهای درونی انسان‌ها به حرکت دربیاید. سخنران کنفرانس با اینکه فردی پیر بود اما تخصص زیادی در این زمینه داشت.

او در هنگام سخنرانی‌‌ می‌گوید که اگر می‌خواهید تغییری بزرگ در دنیا ایجاد کنید، یعنی چشم به دنیا گشوده‌اید، در دنیایی که مردم گرفتار ظواهر هستند شما می‌توانید در اندیشه، تغییر ایجاد کنید. نباید قدرت تفکر را دست کم بگیرید. هر کسی که روبه‌روی من نشسته شاید گذشته‌ای تاریک و غم‌انگیز داشته باشد، ولی نباید اجازه بدهد که شرایط سخت زندگی از او یک انسان پشیمان بسازد. نباید اجازه بدهد که سختی‌های گذشته از سعادت و شکوفایی آینده‌اش چیزی را کم کند.

رابین شارما را بیشتر بشناسیم:

رابین شارما (Robin Sharma) نویسنده، سخنران و مجری مشهور کانادایی است که در سال 1965 چشم به جهان گشود. او در برنامه‌های تلویزیونی بسیاری حضور داشته است. شارما سال‌هاست در زمینه‌ی گسترش فردی کتاب نوشته و یا به افراد مختلف آموزش داده است. او ابتدا به حرفه وکالت پرداخت اما در سن 25 سالگی تصمیم گرفت به یک سخنران انگیزشی تبدیل شود. او از 1994 تا به حال 13 کتاب چاپ کرده که آخرین کتاب او باشگاه 5 صبحی‌ها، مشهورترین اثر وی است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها می‌شنویم:

خانم کارآفرین از اینکه این مرد را دید شوکه شد و شروع به صحبت کرد. گفت: «من شما رو توی همایش دیدم و شما با حرفاتون به من امید دادین. باعث شدین تا من کمی به خودم بیام. من شرکتی دارم که شرکا دارن ازم می‌گیرنش، شرکت خودم رو از خودم می‌گیرین. راستش من میخواستم خودکشی کنم ولی به این همایش آمدم. شما باعث شدین تا مسیر زندگی من عوض بشه»

سخنران از این همه تعریف و تمجید خانم کارآفرین تشکر کرد و گفت: «اشتباه نکن، من باعث اتفاقی نشدم، بلکه خودت اونا رو رقم زدی، خودت باعث شدی تا اینجا بیایی و بخوای از منطقه‌ امن زندگیت خارج بشی. خیلی از افراد حتی فرصت امتحان کردن رو هم به خودشون نمیدن. اما تو خواستی و جرأت و ریسک کردن رو هم توی کارت وارد کردی. تو آدمی هستی که به دنبال تغییر میره نه از اون دسته افرادی که صبر میکنه تا تغییرات خودشون به سمتش بیان.»

سخنران ادامه داد و گفت: «من خوشحالم که تونستم حتی به اندازه‌ سر سوزنی در شما تلنگر ایجاد کنم». خانم کارآفرین از اینکه سخنران زنده بود احساس خوبی داشت. سخنران به صحبت‌های خود ادامه داد و این باعث شد تا خانم کارآفرین بیشتر و بیشتر جذب حرف‌های این مرد شود.

 ۱ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول: برخوردی غیر منتظره با یک غریبه‌ عجیب
۲۰ دقیقه
فصل دوم: آماده‌سازی برای دگرگونی در بهشت آغاز می‌شود
۱۴ دقیقه
فصل سوم: هدایت کشتی زندگی در امواج خروشان
۱۵ دقیقه
فصل چهارم: 10 تکنیک نبوغ مادام‌العمر
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها

برای دانلود کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  باشگاه 5 صبحی‌ها

نظرات کتاب صوتی باشگاه 5 صبحی‌ها

Art Rasa
۱۴۰۰/۲/۳
از نظر من خلاصه و مفید بود. من کتاب خیلی خوندم و میخونم و با این نظر که این مطالب خیلی تکراری بود یا اون کتاب هیچ چیز جدیدی نداشت و از این قبیل مخالفم. مخصوصا برای کسایی که این همه در مورد تمرینهای مثبت اندیشی و رمز‌های موفقیت میخونن و این‌ها رو تکراری میدونن اما هنوز فقط منفی هارو تو کتابها قانون میبینن. موفقیت تقریبا ثابت و تکراریه اما با هر تکرار از هر نوع و سبک نوشتار یا گفتار هر کسی با روحیه‌های مختلف رو جذب میکنه و برای بقیه هم تکرار توی متن‌های مختلف مطلب رو ماندگار میکنه براشون. از نظر من هیچ حیفتون نیاد مبلغی نیست در برابر اثری که داره. تو هر کتاب یه نکته مثبت براتون داشته باشه یعنی بردین. با تشکر.
ماشااله کفاش شاهرودی
۱۳۹۹/۶/۲۰
سحر خیزی حتما خیلی خوبه و‌بعضی از مطالبی که در کتاب مطرح شد اموزنده بود اما سعی بی موردی شده بود که تبدیل به فیلم هالیوودی بشه. در بعضی جاها هم اغراقهای خیلی خیلی خامی کرده بود. توصیه میکنم دوستانی که این کتاب رو‌مطالعه میکنن به اصل قضیه سحر خیزی و بعضی از تکنیکهای عملی و‌منطقی که مطرح‌میشه توجه بکنن و باقی رو‌ندیده بگیرن
Bijan F
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
مطالب کتاب آموزنده هست اما اصلا جذاب نیست و اکثرا انگار کپی شده از کتاب‌های معروف تر مثل حکایت دولت و فرزانگی، عادت‌های میلیون دلاری...... در کل خوشحالم که متن اصلی رو گوش ندادم و فقط خلاصه رو شنیدم
گوینده صدای خوبی داره ولی خوانش جذاب نیست
مشاهد همه نظرات (۱۲۳)