دانلود کتاب صوتی برنده این بازی باش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برنده این بازی باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برنده این بازی باش

کتاب صوتی برنده این بازی باش (میکروکتاب) نوشته‌ی ای جی لفلی و راجر ال مارتین برای‌تان توضیح‌ می‌دهد که چگونه از استراتژی برای بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده کنید. ای جی لفلی که یکی از مطرح‌ترین تاجران آمریکا است در این میکروکتاب رمز موفقیت خود را با شما در میان می‌گذارد.

درباره‌ی کتاب صوتی برنده این بازی باش:

در سال‌های اخیر تغییرات بسیاری در حوزه‌های، اقتصادی، تکنولوژی و... صورت گرفته است که همین تحولات، موفقیت در بازار فروشِ جهانی را دشوار می‌کند. با این اوصاف، مدیران و صاحبان سرمایه برای دستیابی به خواسته‌های خود باید به صورت دقیق‌ و حساب شده گام بردارند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنند. برای موفقیت در هر زمینه‌ای داشتن استراتژی مناسب و کارآمد، اقدامی هوشمندانه و ضروری به شمار می‌آید و در این بازار آشفته‌ بهتر است هر چه زودتر برای کسب و کار خود استراتژی‌ای در نظر بگیرید.

اگر تمایل دارید در داشتن استراتژی مناسب، تأثیرگذار و... موفق شوید، باید به پنج سوال مهم کامل و جامع جواب دهید. توسعه‌ی استراتژی در صورتی موفقیت‌آمیز خواهد بود که به میزان کافی تکرار شود؛ چراکه به مرور، دیدگاه‌های جدید و جامع‌تری نسبت به یک مسئله پیدا می‌کنید؛ برای همین شاید لازم باشد به عقب برگردید و سایر انتخاب‌های پیش رو را هم مورد بررسی قرار دهید.

نیازی نیست که استراتژی شما، براساس ایده‌های چند نفر متخصص پایه‌گذاری شود. استراتژی می‌تواند به شکل جواب 5 پرسش اصلی که می‌تواند (و باید) در هر مرحله از کسب‌وکار پرسیده شود، درآید:

- چه هدف و خواسته‌ای دارید؟
- در چه زمینه‌ای فعالیت خواهید کرد؟
- با چه روشی تصمیم دارید در بازار رقابتی برنده شوید؟
- چه مهارت‌هایی را برای موفقیت نیاز دارید؟
- چه نوع مدیریتی باید برای دستیابی به این موارد، داشته باشید؟

این انتخاب‌ها را بر روی کاغذ بنویسید؛ چراکه آن‌ها می‌توانند شما را در دستیابی به استراتژی و مسیر حرکت‌تان یاری دهند.

استراتژی نباید گنگ و پیچیده باشد، بلکه باید مفهوم مورد نظر را ساده و صریح به مخاطب منتقل کند. دستیابی به چنین استراتژی‌ای به خلاقیت واقعی، شجاعت، تفکری قوی و روحیه‌ی رهبری نیاز دارد.

حال اگر می‌خواهید برای کسب و کار خود اقدامی صورت دهید و با استراتژی مناسب به رقابت با دیگر فعالان این حوزه بپردازید و در این دنیای بی‌رحم موفق شوید بهتر است کار خود را با شنیدن میکروکتاب صوتی برنده این بازی باش (Play to Win) آغاز کنید. شما در این کتاب می‌آموزید که چگونه با ایجاد یک استراتژی مناسب، صاحب یک کسب‌وکار موفق و برنده باشید. ای جی لفلی (A G Lafley) و راجر ال مارتین (Roger L Martin) که هر دو چهره‌های موفق و شناخته شده‌ای در دنیای تجارت محسوب می‌شوند تمام تلاش خود را می‌کنند تا شما را در تمام مراحل پیاده‌سازی استراتژی همراهی نمایند.

چرا باید میکروکتاب صوتی برنده این بازی باش را انتخاب کنید:

این کتاب براساس سال‌ها تجربه‌ی نویسندگان آن در زمینه‌‌های مختلف تجاری نوشته و از طرف دانشگاه هاروارد منتشر شده است. با این اوصاف می‌توان کتاب برنده این بازی باش را کتاب علمی و عملی دانست که با نوشتاری یکپارچه و هماهنگ شما را با تمامی مسائل مربوط به استرانژی آشنا می‌سازد.

ای جی لفلی را بیشتر بشناسیم:

ای جی لفلی یکی از موفق‌ترین تاجران کشور آمریکا است که سابق بر این مدیرعامل شرکت پروکتر و گمبل (Procter & Gamble) بود و این شرکت همچنان به واسطه‌ی برندهایی مثل کرست، اورال-بی و... شناخته می‌شود. او در طول دوران مدیریت خود، ارزش شرکت را تا حدود 100 میلیارد دلار افزایش داد و موفق شد ارزش سرمایه‌گذاری‌های آن را از 10 به 24 میلیارد دلار افزایش دهد.

راجر ال مارتین را بیشتر بشناسیم:

راجر ال مارتین تاکنون هفت کتاب نوشته است که از میان برخی از آن‌ها می‌توان به آینده MBA، اصلاح بازی و... اشاره کرد. مارتین تحصیلات آکادمیک خود را در دانشکده‌ی کسب‌وکار هاروارد تکمیل کرده است و اکنون به عنوان نویسنده، رئیس بخش مدیریت در دانشگاه تورنتو و.. فعالیت می‌کند.

جملات برگزیده کتاب برنده این بازی باش:

- انتخاب برای خدمت به همه و همه‌جا یا خدمت‌رسانی به همه مشتریان، انتخاب بازنده‌هاست.
- شرکت اگر بتواند ارزش جدید و متمایزی خلق کند، می‌تواند در یک زمینه کاری شلوغ یا با رقیبی قدرتمند کار کند.
- شرکت‌های پیشرو در کاهش قیمت، لزوما همیشه کمتر از رقبای خود خرج نمی‌کنند، بلکه می‌توانید پول نقد اضافی خود را به روش‌های مختلفی هزینه کنید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی برنده این بازی باش می‌شنویم:

اگر ساختاری داشته باشید که قیمت کمتری نسبت به رقبا داشته باشد و شما انتخاب ‌کنید که در قیمت پیشرو باشید، بهترین گزینه به ‌عنوان استراتژی برنده برای شماست، شما باید به ‌طور وسواسی روی کم کردن هزینه‌ها در زنجیره قیمت تمام‌شده محصول کار کنید. شما باید بخش بزرگی از منابع خود را برای استانداردسازی و ساماندهی کردن همه چیز صرف کنید. شرکت‌های پیشرو در کاهش قیمت، لزوما همیشه کمتر از رقبای خود خرج نمی‌کنند، بلکه می‌توانید پول نقد اضافی خود را به روش‌های مختلفی هزینه کنید.

برای مثال، شرکت «مارس» در زمینه شکلات‌سازی، امتیاز زیادی در کاهش قیمت نسبت به «هِرشِی» دارد، ولی مارس قسمت اعظم محصول خود را به قیمت مشابهی به فروش می‌رساند. مارس درآمد اضافه خود را صرف خرید بهترین فضا در قفسه‌ها در فروشگاه‌های معمولی در آمریکا می‌کند و درنتیجه از یک بازیگر معمولی در بازار به یک مدعی اصلی برای رهبری کل بازار تبدیل شده است.

 ۵۸ دقیقه، ۸۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۳ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
فصل اول: آرزو
۸ دقیقه
فصل دوم: زمینه بازی
۷ دقیقه
فصل سوم: چطور برنده باشیم؟
۷ دقیقه
فصل چهارم: توانایی‌ها
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: سیستم‌ها
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی برنده این بازی باش

برای دانلود کتاب صوتی برنده این بازی باش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برنده این بازی باش
مدیریت کسب و کار، میکروبوک، میکروکتاب، کتاب استراتژی واقعا چگونه کار می کند، فایل صوتی برنده این بازی باش، دانلود میکروکتاب صوتی برنده این بازی باش، کتاب برنده ی این بازی باش، موفقیت در کسب و کار، کسب و کار موفق، روش های مدیریتی، موفقیت در کار، موفقیت شغلی، اصول مدیریت، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، استراتژی مدیریت، کسب درآمد، کس و کار، بهبود کسب و کار، آلن جی لافلی، استراتژی کسب و کار، استراتژی، کتاب استراتژی کسب و کار، موفقیت در بازار، کتاب صوتی استراتژی واقعا چگونه کار می کند، دانلود کتاب صوتی، دانلود میکرو کتاب، دانلودمیکروکتاب، دانلود میکروکتاب صوتی، مدیریت و رهبری، اقتصاد و رهبر، ای جی لافلی، دانلود کتاب بازی برد، کتاب صوتی بازی برد، کتاب بازی برد راه کارهای دستیابی به استراتژی برد، کتاب راه کارهای دستیابی به استراتژی برد، بهترین کتاب های مدیریت استراتژیک، کتاب مدیریت استراتژیک، Alan George Lafley، Roger Martin، Roger L Martin، Playing to Win، A G LafLey، How Strategy Really Works