دانلود کتاب صوتی بیشعور ضد‌ گلوله


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیشعور ضد‌ گلوله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بیشعور ضد‌ گلوله

کتاب صوتی بیشعور ضد‌ گلوله نوشته خاویر کرمنت چهارمین جلد از مجموعه «بی‌شعوری» شما را با راه‌های شناخت و مقابله با این بیماری آشنا می‌کند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

خاویر کرمنت (Xavier Crement) پس از نوشتن سه کتاب از این مجموعه این بار در چهارمین کتاب خود تحلیلی روانشناختی و جامعه شناسانه از وضعیت و نشانه‌های بی‌شعورها ارائه می‌کند. او معتقد است بی‌شعورها بی‌رحم و ذاتا دروغگو هستند و تا فرصتی پیدا کنند دست به تقلب می‌زنند. در برابر هرگونه رفتار منطقی و سنجیده فقط در پی تحقیر شما هستند و اگر فرصتی دست دهد شما را سر به نیست می‌کنند.

بیشعوری هیچگاه از بین نمی‌رود. فقط وقتی می‌توانیم آن را شکست دهیم که تصمیم بگیریم آن را دگرگون سازیم. نظرات و حقایقی که در کتاب بیشعور ضد‌ گلوله (The bulletproof asshole) با آن روبرو می‌شوید، هر انسان فرهیخته و با شخصیتی را متعجب می‌کند.

دکتر خاویر کرمنت بعد از پانزده سال کار روی بیشعورها، به این نتیجه رسید که دیگر هرچیزی را که باید یک نفر در مورد بیماری بیشعوری بداند، فهمیده است. اما پس از یک ملاقات متوجه شد که باید در تمام حرف‌هایش در مورد بیشعوری تجدید نظر کند.

در قسمتی از کتاب صوتی بیشعور ضد گلوله می‌شنویم:

بیشعورى که در دام حقیقت گرفتار شود، تعادل روحى خود را از دست مى‌‏دهد، عصبانى مى‌‏شود و دست به فحاشى مى‌‏زند. اصلا نگران نشوید. این حالت یعنى بی‌شعور ناگهان فهمیده که موقعیتش به خطر افتاده است. خود را در منجلابى مى‌‏بیند که با هیچ دروغى نمى‌‏تواند از آن بیرون بیاید. تلاش خود را خواهد کرد، اما همین که از کوره در رفت، دیگر شما بر او چیره شده‌‏اید. کاملاً تحت اختیار شماست.

اگر بسته‌‏ى پیشنهادى دولت با شکست مواجه شد، یک رهبر برجسته و ملى چه مى‏‌کند؟ آخرین ورق خود را رو مى‏‌کند. عصبانیت. مخالفان خود را متهم مى‌‏کند که به او برچسب کمونیست بودن زده‌‏اند. «من بُلشویک نیستم.» شاید باشم شاید هم نباشم. اما قطعاً یک بُلشویک، احمق است.

وقتى عصبانیت فرو نشست، فرد بیشعور نمى‌‏داند که مهار شده است. هنوز هم سعى مى‌‏کند برترى خود را حفظ کند، پس به اعمال زور متوسل مى‏‌شود. انگشت تهدید بسوى شما دراز مى‌‏کند و از خدا مى‏‌خواهد شما را عقوبت دهد. آرامش خود را حفظ کنید. اگر قرار باشد عقوبت خدا شامل حال کسى شود، این اوست نه شما.

 ۵ ساعت و ۹ دقیقه، ۲۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۲۴ دقیقه
بخش سوم
۳۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۲۳ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هشتم
۲۰ دقیقه
بخش نهم
۲۵ دقیقه
بخش دهم
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم
۲۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۷ دقیقه
بخش سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بیشعور ضد‌ گلوله

برای دانلود کتاب صوتی بیشعور ضد‌ گلوله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بیشعور ضد‌ گلوله
زهرا فرجی
۱۳۹۷/۷/۸
کتابراه یکی از بهترین نرم افرهایی که تا حالا دیدم‌و با ذائقه من سازگاره خدارو بخاطرش شاکرم
صادق رادکیا
۱۳۹۷/۷/۸
بسیار عالی بود. خیلی جالبه اتفاقا همین امروز با شخصی برخورد کردم که واقعا مصداق حال موضوع این کتاب بود
Ozra Dargahi
۱۳۹۷/۶/۲۷
من کتابشو خوندم از اون دسته کتاباییه ک بخوای دو سه بار بخونی یا با‌ی نگاه عمیق بهش چند ساعت فکر کنی...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۰)