دانلود کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز

کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز یکی از معروف‌ترین رمان‌های ترومن کاپوتی، ماجرای قتل مرموز وکیلی به همراه همسرش است که به ظاهر چارچوبی پلیسی دارد.

تابوت‌های دست‌ساز (The hand-carved coffins)، اثری است در ژانری خاص و کم شباهت نسبت به آثار مالوف، چه از نظر فرم روایی و چه از نظر محتوا؛ داستان به معنای متعارف‌اش، نیست، گزارش هم نیست، ظاهری شبیه به آثار پلیسی دارد، اما رمان پلیسی، به شکل کلاسیک آن، هم نیست.

کاپوتی (Truman Capote) با این کتاب دوباره به‌ روزهای اوج خودش بازگشت. «گزارش واقعی از یک جنایت امریکایی» تنها نام فرعی این کتاب نیست، بلکه همان کاری است که ترومن کاپوتی برای نوشتن این کتاب انجام داده است، او جایی گفته است که برای نوشتن این داستان‌ها و رمان‌های گزارش‌گونه جان کنده است.

ماجرا در یک دهکده‌ی کوچک در غرب امریکا رخ می‌دهد، در سال‌های دهه‌ی هفتاد میلادی. یک وکیل و همسرش به قتل می‌رسند، با 9 مار زهرآگین که در ماشین آن‌ها رها شده‌اند. این شروع یک سلسله قتل مرموز و پیچیده است. قربانی‌ها در ظاهر با هم ارتباطی ندارند و تنها چیزی که بین آن‌ها مشترک است هدیه‌ای است که اندکی پیش از مرگ دریافت کرده‌اند: «یک تابوت دست ساز با عکسی از خودشان در داخل آن!».

کارآگاه جیک پپر، از طرف «دایره‌ی تحقیقات جرم شناسی ایالتی» مامور رسیدگی به این پرونده‌ی مرموز می‌شود. پس از چند قتل، او تقریبا مطمئن می‌شود که جنایت‌ها کار چه کسی است و با چه انگیزه‌ای صورت می‌گیرد، اما مسئله این جاست که هیچ ادله‌ی قانونی و محکمه پسندی علیه مجرم وجود ندارد. «رابرت هاولی کوئین» از ملاکان سرشناس و ذی نفوذ شهر (سرهنگی در جنگ جهانی دوم) عامل این کشتارهای بی‌رحمانه است. با وجود آن که کارآگاه این را می‌داند، کوئین به قتل‌های خود ادامه می‌دهد و 8 نفر از 9 نفری را که باید می‌کشته، به قتل می‌رساند...

ترومن کاپوتی، نویسنده‌ی آمریکایی، در عرصه‌ی ادبیات مدرن جهان، آثار شگرفی را از خود بر جای نهاده است. آثاری چون: «صداهای دیگر، اتاق‌های دیگر»، «صبحانه در تیفانی»، «به خون‌سردی» و مجموعه‌ داستان‌های کوتاهی که هر یک الهام‌بخش بسیاری از نویسندگان بعد از خود بوده است. شاید در پویایی و تحرک آثار ترومن کاپوتی، همین بس باشد که تا کنون قریب بیست فیلم سینمایی و برنامه‌ی تلویزیونی از نوشته‌های او ساخته شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز می‌شنویم:

اضطراب، همچنان که هر روان‌پزشکِ گران‌قیمتی به‌تان خواهد گفت، حاصلِ افسردگی است؛ اما افسردگی، همچنان که همان روان‌پزشک در جلسه‌ی دوم و بعد دریافت حق‌ویزیتِ بعدی آگاه‌تان خواهد کرد، حاصلِ اضطراب است. تمامِ بعدازظهر را در این چرخه‌ی پُرملال دور زدم. دمِ غروب دیگر دو خوره با‌هم همراه شده بودند؛ اضطراب که با افسردگی آمیخت، نشستم و زُل زدم به اختراعِ جنجالی آقای بِل، ترسان از لحظه‌ای که بالاخره باید شماره‌ی مُتل پرِیری را می‌گرفتم و صدای جیک را می‌شنیدم که تأیید می‌کرد دایره از پرونده کنارش گذاشته.

 ۳ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۲۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
بخش اول
۳۷ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۱۱ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هشتم
۱۶ دقیقه
بخش نهم
۸ دقیقه
بخش دهم
۲۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۳ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز

برای دانلود کتاب صوتی تابوت‌های دست‌ساز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تابوت‌های دست‌ساز
hooj 2025
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این کتاب عالیه مخصوصا صدای آقای زر آبادی پور که با محتوای کتاب کاملا سازگاره این کتاب به شدت توصیه میشه
Nima Abszadeh
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
یک رمان فوق العاده، آروم و در عین حال هیجان انگیز متاسفانه کاپوتی در ایران زیاد شناخته شده نیست و ترجمه کمی هست ازش در کشور
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۱/۵
داستان خیلی جذاب بود و صدا هم ک فوق العاده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)