دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تجسم خلاق

کتاب صوتی تجسم خلاق نوشته شاکتی گواین، هنر به کارگیری قوه تخیل، به منظور آفرینش آنچه که در زندگی می‌خواهید را به شما می‌آموزد.

کتاب صوتی تجسم خلاق (Creative visualization) راهنمای اصولی هم‌چون مراقبه، تمرینات و تکنیک‌هایی برای به کارگیری قدرت قوه تخیل و ایجاد چیزی که واقعا می‌خواهید، داشته باشید، تغییر الگوهای منفی، بهبود عزت نفس، رسیدن به اهداف شغلی، افزایش کامیابی، بهبود خلاقیت، افزایش انرژی و زنده دلی، بهبود تندرستی، تجربه آرامش عمیق و... است.

در گذشته، در حال حاضر و در حقیقت هر دقیقه تجسم خلاق به کار برده می‌شود. تجسم خلاق، در حقیقت همان توانایی طبیعی تخیل و انرژی خلاق اصلی کائنات است که بی‌وقفه و بدون آگاهی از وجودش، از آن بهره می‌گیرید. در گذشته، بسیاری از ما قدرت تجسم خلاق را ندانسته به کار برده‌ایم و موضوعی تازه نیست.

گاهی به دلیل بد‌بینی نسبت به زندگی، به طور غریزی و ندانسته منتظر کمبودها، محدودیت‌ها و مشکلات بودیم و آن‌ها را جزئی از زندگی خود تصور می‌کردیم و تا حدی نیز آن‌ها را برای خود ایجاد کرده‌ایم. هر لحظه از زندگی‌تان در حقیقت خلاقیتی بیکران است و کائنات منشأ سخاوتی بی‌پایان. فقط کافی است خواسته خود را به روشنی مطرح کنید تا به ندای قلب‌تان پاسخ مثبت داده شود.

در حقیقت شاکتی گاوین (Shakti Gawain) در این کتاب به کارگیری تخیل خلاق طبیعی را به شیوه‌ای آگاهانه و به عنوان یک تکنیک خلق تمایلات حقیقی شما: عشق، تحقق آرزو‌ها، لذت، برقراری روابط مطلوب، کار فوق‌العاده، ابراز وجود، سلامتی، زیبایی، دارایی، یا سلامت روانی و آرامش درونی و خلاصه هر آرزویی که دارید، آموزش می‌دهد. به کارگیری تجسم خلاق، کلید بهره‌برداری از مواهب طبیعی و نعمات زندگی است.

هنر به کارگیری تصورات و عبارات تاکیدی که در این اثر آمده به منظور ایجاد تغییرات مثبت در زندگی است و در زمینه‌های خلاقیت، تندرستی، ورزش، شغل و هنر اثرات مطلوبی دارد. کتاب صوتی تجسم خلاق به شما می‌آموزد که شادتر و سالم‌تر زندگی کنید، سطح انرژی و خلاقیت‌تان را بالا ببرید، اعتماد به نفس و قاطعیت بیشتری داشته باشید، از تجسم خلاق برای رسیدن به هدف‌هایتان استفاده کنید، هم‌چنین به شما کمک می‌کند با استفاده از نیروی تجسم، با ایجاد انگیزه و آمادگی در خودتان، انرژی درونی‌تان را برای برخاستن و قدم برداشتن در مسیر مثبت از قبیل روابط بهتر، نیروی بدنی بیشتر، علم و دانش افزون‌تر، یادگیری سریع‌تر و هزاران هزار آرزوی دیگر بیدار کنید.

اگر مایلید با سرعت بیشتری به اهدافتان برسید، بی‌شک تجسم یکی از راه‌های میانبر است، شما با تمرین در این حوزه به مرور زمان شاهد معجزاتی خواهید بود که تا به حال نظیر آن را در کار و زندگی خود ندیده‌اید، همواره افراد بسیار زیادی در سراسر جهان با استفاده از روش‌های تجسم کردن، به خواسته‌هایی نظیر دستیابی به ثروت، رسیدن به آرامش، رفع بیماری‌ها و صدها خواسته‌ی دیگر خود رسیده‌اند. باید بدانید که این کتاب زندگی شما را یک شبه عوض نمی‌کند، یا با نشستن در خانه و تجسم خودتان در یک زندگی رویایی، زندگی‌تان تغییر نمی‌کند یا در خانه‌تان را نمی‌زنند و آرزوهایتان را قلمبه تحویلتان نمی‌دهند. تغییر یک زندگی معمولا نیاز به زمان دارد و این اثر آرام آرام شما را برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و قدم برداشتن در مسیر رسیدن به آرزوهایتان آماده می‌کند.

کتاب تجسم خلاق به عنوان اثری به یاد ماندنی با تأثیر جهانی شناخته شده است. این کتاب در سال 1978 منتشر شد و پس از مدت زمانی کوتاه مورد استقبال عموم در سراسر دنیا قرار گرفت. بیش از 6 میلیون نسخه از این اثر تا به حال فروش رفته است و به 35 زبان مختلف چاپ شده است. شاگتی گواین، پس از انتشار این کتاب به عنوان، سخنرانی برجسته و رهبری لایق معرفی شد. ناشر این کتاب معتقد است که شغلش، یعنی ناشری را مدیون این کتاب است. این کتاب هم، راه چگونه تجسم کردن و هم آفرینش موفقیت و کامیابی ابدی را به تصویر می‌کشد. شما پس از شنیدن این کتاب و انجام تمرین‌ها، در نتیجه واقعاً کامیاب، موفق، سالم و پُر از انرژی خلاق می‌شوید. در نگهداری این کتاب ارزشمند که موجب بهبود کیفیت زندگی بسیاری شده، کوشا باشید.

در بخشی از کتاب صوتی تجسم خلاق می‌شنویم:

فرآیند دگرگونی در ظاهر و تنها از طریق مثبت‌اندیشی رخ نمی‌دهد، بلکه باید عمیق‌ترین و اصلی‌ترین دیدگاه به زندگی را کشف، درک و تغییر دهیم و به همین دلیل است که یادگیری با استفاده از تجسم خلاق، تجربۀ رشدی پُرمعنا و عمیق است.

طی این روند، اغلب، راه‌هایی می‌یابیم که همیشه خود را از آن‌ها دور می‌کردیم و به دلیل ترس‌ها و غرایز ناخودآگاه مانع رسیدن خود به خوشنودی و رضایت می‌شدیم. اگر حواس‌مان را جمع کنیم، می‌بینیم که فرآیند تجسم خلاق این طرز فکرهای محدود را ناپدید می‌کند. این امکان را به ما می‌دهد تا خود را پیدا کنیم و در وضعیت طبیعی خوشبختی، موفقیت و عشق زندگی کنیم.

ابتدا ممکن است از تجسم خلاق برای مواقع خاص و اهداف مشخص استفاده کنید. اما هر چه بیشتر به این تمرین عادت کنید و نتایج مثبت آن را ببینید، می‌فهمید که تجسم خلاق جزء درونی فرآیند فکری شماست. تجسم خلاق برای شما هوشیاری مداوم و آگاهی به ارمغان می‌آورد که از این ره‌آورد متوجه جایگاه خود، به عنوان آفرینندۀ بی‌وقفۀ زندگی‌تان می‌شوید.

اصل نهایی تجسم خلاق این است که هر لحظه از زندگی خود را به صورت یک لحظۀ آفرینش شگرف و اعجاب‌انگیز مبدل می‌کنیم و در آن به طور طبیعی فقط بهترین‌، زیباترین‌ و رضایت‌بخش‌ترین چیزی را که می‌توانیم تصور کنیم، انتخاب می‌کنیم.

 ۵ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۳۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷۰ دقیقه
بخش 1: اصول تجسم خلاق
۷۵ دقیقه
بخش 2: کاربرد تجسم خلاق
۶۱ دقیقه
بخش 3: مدیتیشن و عبارات تأكيدی
۸۰ دقیقه
بخش 4: تکنیک‌های خاص
۷ دقیقه
بخش 5: خلاق زیستن
۲ دقیقه
تمرین شماره یک
۲ دقیقه
تمرین شماره دو
۶ دقیقه
تمرین شماره سه: وفور
۲ دقیقه
تمرین شماره چهار: تسکین خود
۳ دقیقه
تمرین شماره پنج: افزایش انرژی و عملکرد
۶ دقیقه
تمرین شماره شش: بازگشایی مرکز انرژی
۳ دقیقه
تمرین شماره هفت: آفرینش خود
۴ دقیقه
تمرین شماره هشت: راهنما
۲ دقیقه
تمرین شماره نه: راهنما 2
۴ دقیقه
تمرین شماره ده: شفای خود
۳ دقیقه
تمرین شماره یازده: شفای دیگران
۸ دقیقه
تمرین شماره دوازده: شفای گروهی و نیایش

راهنمای دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق

برای دانلود کتاب صوتی تجسم خلاق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تجسم خلاق

نظرات کتاب صوتی تجسم خلاق

فرزانه قنبری
۱۳۹۸/۵/۵
درود بر دوستان کتابخوان! صدا گذاری کتاب بسیار عالی! تنوع صدا گذاری مانع از خستگی و یکنواختی در گوش دادن به کتاب می‌شود. کلا این سبک از کتابهای انگیزشی با داشتن تمرینهای عملی بسیار مفیدتر و تاثیر گذارترند! و به همین دلیل بر جهانبینی موثرند! خواندن یا گوش دادن این کتاب را به همه گروهها در جامعه کتاب پیشنهاد می‌کنم! غول درون. کتاب اثر مرکب از دارن هاردی و کتاب قدرت من هستم از جول اوستین در همین راستا نوشته شده‌اند.
محمود مدبری
۱۳۹۸/۵/۲۲
اگر ما معجزه رو باور داشته باشیم واقعا اتفاق می‌افته. وجود انسان خودش یه معجزس و وقتی میفهمیم که دارای چه گنجی در درون خودمون هستیم این به ما امید میده که ادامه بدیم و یه دلگرمی برای رسیدن به آرزوهامون ایجاد میکنه همون آرزوهایی که زیر فشار روزمرگی گم میشن
hamid jahan
۱۴۰۰/۱/۱۰
سلام دوستان گلم...
زندگی خود رو از نو بسازید... 🙃🙃🙃
این کتاب واقعا عالیه صدای گوینده‌ها و طرز بیانشون رو خیلی دوست دارم اما‌ی ایرادی که داره صدای پیانو و آهنگ خیلی زیاده و مطابقت نداره کاش اصلاح بشه...
سپاس فراوان از تیم پشتیبان 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
مشاهد همه نظرات (۳۸)