معرفی و دانلود کتاب صوتی ترک آسان سیگار

عکس جلد کتاب صوتی ترک آسان سیگار
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 11.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترک آسان سیگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترک آسان سیگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ترک آسان سیگار

کتاب صوتی ترک آسان سیگار نوشته‌ی آلن کار، پرفروش‌ترین کتاب ترک سیگار در جهان شناخته شده و دربردارنده‌ی شیوه‌ها و راهکارهایی است که به شما کمک می‌کند در کمترین زمان و به راحتی سیگار را ترک نمایید.

افراد مشهور و برجسته‌ای مثل دیوید کامرون، پینک (خواننده)، ریچارد برانسون (بنیانگذار گروه ویرجین) و 30 میلیون نفر دیگر به وسیله این کتاب توانسته‌اند اعتیاد به سیگار را ترک کنند.

کتاب صوتی ترک آسان سیگار (The Easy Way to Stop Smoking)، از ضرر و زیان‌های سیگار با شما سخن نمی‌گوید، زیرا تمام این نکات را کم و بیش اغلب مردم می‌دانند و با آن آشنا هستند. بلکه بدون حاشیه به سراغ شیوه‌های آسان ترک سیگار می‌رود.

آیا روشی وجود دارد که آسان، سریع و دائمی بتوانید از شر سیگار آزاد شوید و پس از ترک کردن آن احساس فقدان و از دست دادن چیزی به سراغ‌تان نیاید؟ آیا می‌خواهید بعد از اینکه سیگار را ترک کردید به جای اینکه احساس عدم رضایت از رویدادهای روزمره به سراغ‌تان بیاید، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و از زندگی بیشتر لذت ببرید و زندگی مملو از شادی داشته باشید. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند زندگی سرشار از آرامش و بدون دغدغه‌ی سیگار کشیدن را تجربه کنید.

هدف آلن کار (Allen Carr) از نگارش این کتاب، این بود که به انسان‌هایی که می‌خواهند سیگار را ترک کنند، یاری برساند. او بهترین روش ترک سیگار که اشخاص بسیاری از آن استفاده کرده‌اند و جواب گرفته‌اند، را به شما معرفی می‌کند. شیوه‌ای که با آن حس فقدان، کلافگی و افسردگی بعد از ترک سیگار را احساس نمی‌کنید. همه‌ی افراد نگران این موضوع هستند که پس از ترک سیگار جهان برایشان بی‌معنا شود و دیگر از گشت و گذار و بیرون رفتن با دوستان یا خوردن یک شام خوشمزه لذت نبرند، از اعماق وجود خوشحال نباشند یا دیگر مثل قبل نتوانند تمرکز کنند و نتوانند در برابر فشارهای روحی و روانی غلبه کنند.

نویسنده در کتاب صوتی ترک آسان سیگار از انگیزه و هدف سیگار کشیدن در انسان‌ها سخن می‌گوید و اینکه چه می‌شود که افراد یک نخ سیگار از پاکت برمی‌دارند و روشن می‌کنند. اینکه انسان چرا هوس سیگار می‌کند و نیازمند آن می‌شود، این نیاز از کجا می‌آید و چگونه می‌توان با آن روبه‌رو شد و بر آن غلبه کرد؟

آلن کار را بیشتر بشناسیم:

در حال حاضر آلن کار، مدیر یکی از مشهورترین و برجسته‌ترین مراکز ترک سیگار در دنیاست. او شخصی است که در 30 سال زندگی خود در هر روز حدود 100 نخ سیگار مصرف کرده است. اما در یکی از روزها در سن 48 سالگی تصمیم می‌گیرد که خود را از شر سیگار رها کند و در این راه، آسان‌ترین شیوه ترک سیگار را می‌یابد. او و مراکزش که به نام آسان‌ترین روش ترک سیگار معروف هستند تا به حال به بیش از 30 میلیون نفر یاری رسانده‌اند تا خودشان را از بند سیگار، الکل و وزن بالا رها کنند.

در بخشی از کتاب صوتی ترک آسان سیگار می‌شنویم:

«با همسرم صحبت می‌کردم که این جمله را به او گفتم. او فکر می‌کرد هرگز موفق نمی‌شوم و سرانجام به زانو درمی‌آیم. درک می‌کردم که چرا این طور فکر می‌کند، چون به دفعات شکست مرا در ترک سیگار دیده بود. آخرین مورد، دو سال پیش بود که بالاخره پس از شش ماه دست و پا زدن در قعر جهنم، جان سالم به در بردم، تسلیم شدم و سیگاری روشن کردم. شرمنده نیستم که بگویم مثل یک نوزاد گریه می‌کردم. گریه می‌کردم چون می‌دانستم تا آخر عمرم محکوم به کشیدن سیگار هستم. برای ترک، آن قدر تلاش و تقلا کردم و خفت و خواری کشیدم که هرگز فکر نمی‌کردم بتوانم دوباره مسیر ترک را طی کنم. من مرد عصبی و خشنی نیستم، اما اگر یک غیرسیگاری از سر دلسوزی یا حماقت بگوید که ترک سیگار خیلی راحت است، نمی‌توانم رفتارم را کنترل کنم و به شدت از کوره درمی‌روم. البته می‌دانم که اگر دادگاهی در دنیا مختص افراد سیگاری باشد، حتی اگر کسی را بکشم، مرا محکوم نمی‌کند!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۲ دقیقه
مقدمه - بخش اول
۳۸ دقیقه
مقدمه - بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش 1 و 2
۳۰ دقیقه
بخش 3 تا 5
۳۴ دقیقه
بخش 6
۲۳ دقیقه
بخش 7
۲۹ دقیقه
بخش 8 تا 13
۲۸ دقیقه
بخش 14 تا 16
۴۸ دقیقه
بخش 17 تا 19
۳۶ دقیقه
بخش 20 تا 22
۲۴ دقیقه
بخش 23 و 24
۳۱ دقیقه
بخش 25 و 26
۳۵ دقیقه
بخش 27 تا 30
۴۰ دقیقه
بخش 31 تا 34
۳۶ دقیقه
بخش 35 تا 38
۳۹ دقیقه
بخش 39 تا 42
۲۵ دقیقه
بخش 43 و 44

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ترک آسان سیگار
نویسنده
مترجمافسانه درویشی، کاوس نویدان
گویندهعلی همت مومیوند
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های سلامتی و بهداشت
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 11.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ترک آسان سیگار

هستی امیدی
۱۳۹۹/۱/۱۳
باسلام وسپاس از کتابراه... و بسیار بیشتر از آلن کار عزیز که این پنجره را به روی ما گشود تا چشم اندازی نو به دنیای سیگاریهای عزیز داشته باشیم.. من این کتاب رو به عزیزترین شخص زندگیم که سیگاری بود هدیه دادم چون خیلی برای سلامتیش و از اون مهمتر شخصیت و وجهه‌ی اجتماعی وعزت نفسش ارزش قایل بودم و چون از جنبه روح انسانی کامل بود تنها این ضعف او را از خودباوری دور کرده و تواناییهای خود را دست کم میگرفت و جسارت شروع کارهای بزرگ را نداشت و یک حس شرمندگی در جمع او را تنها و منزوی کرده بود.. تمام اینها باعث شد من این کتاب رو بهش هدیه بدم و اون هم بااحترامی که برایم قایل بود تمامش کرد و واقعا متحول شد و خداروشکر الان مدتهاست که آزاد و رها از اسارت سیگار است و همیشه قدردان کاریست که برایش کردم که البته لطف خداوند بود و همت بالای خودش.. الهی... اهدنا الصراط المستقیم.. آمین..
صادق دکتری
۱۳۹۹/۷/۱۶
اگر فردی بخواهد نه تنها سیگار بلکه عادات بد را از وجود خود پاک کند این کتاب کمک فوق العاده خوبی برای او خواهد بود. حتی برای ترک مواد مخدر نیز این کتاب راهنمای خوبی است. البته شاید کسی با یک بار گوش دادن نتواند جواب بگیرد چراکه فهم کامل این کتاب اندکی برای عزیزان بی سواد شاید مشکل باشد ولی نباید نا امید شود چون اگر با تمرکز و دقت لازم مطالعه‌ یا گوش کند حتما نتیجه‌ی کامل خواهد گرفت.
نجات یک فرد از هر مشکلی برای راهنمای آن فرد لذت بخش است و آن راهنما به تشکر نیازی ندارد. ما میتوانیم برای همه افراد زحمتکش این کتاب خصوصا آقای کار دعا کنیم.
Amir Ramezani
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
از خداوند متشکر هستم که من را با این کتاب فوق العاده اشنا کرد. من نیز یک غیر سیگاری هستم..
فقط دوستان برای تاثیر بیشتر کتاب
۱_کتاب رو جدی بگیرید
2_باور داشته باشید این کتاب شمارو غیر سیگاری میکنه و حتما بهای کتاب رو پرداخت کنید...
3_تمام نکات کتاب مهم هستند و در ذهنتون باید تکرار شود از و آن
تکرار کلمات مرور خسته نشوید
4_نکات مهم را بنویسید و ارزش قاعل شید و وقت بزارید (متعهد باشید)
5_معجزه رخ میدهد
تنی سالم انسانی با اعتماد به نفس و پر انرژی برای همه ارزومندم
روحت شاد آلن کار
هورام جامەدری
۱۳۹۹/۷/۲
سلام به تمامی دوستان و دست اندرکاران این کتاب مفید.
باتشکر ازهمگی و آرزوی پاکیِ دائم برای دوستان، خیلی خوشحالم که میبینم شماها ترک کردین و راضی هستین. من الان حدود یکماەاست کەاین کتاب را بەدوصورت pdf وmp3خریدەام و مشغول خواندن و گوش دادن هستم، اما متاسفانه نمیدونم که چرا نمیتونم ترکش کنم؟ ازتون و

عاجزانه خواهش میکنم راهنمایی کمکم کنید، بخدا خستەشدم، الان گریەام میگیرە، خیلی داغونم، سیگار شدە طاعون و هیولای زندگیم، نمیدونم چکارکنم؟
هرکس کمکم کرد، اجرش با الله. من دیگه بریدەام. 😢😢😢
Hojjat _doostdar
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
واقعا این کتاب یه گنجینه س، دوستان اگه قصد ترک سیگار دارین پیشنهادم این کتابه با حوصله گوش کنید تکرار بعضی مطالبش تعمدیه چون یکی از بهترین راههای تغییر یک باور تکرار و تکرار باور جایگزینشه. سپاسگذارم از کتابراه بابت نسخه صوتی این کتاب آقای مومیوند واقعا بهتون تبریک میگم با این صدای دلنشینتون که جذابیت این کتاب صد چندان شده
هادی جهان بین
۱۳۹۹/۱۱/۷
من ۷سال سیگار کشیدم من حتی قرص هم میخوردم ۲۰ روز پیش گذاشتم کنار قرصو کتاب آلن کار را ۵روز شنیدم واز دیشب گذاشتم کنار بدون اینکه اذیت بشم و ذهنم بهم دستور بده برای ذهنتان واضح بگید چی میخواد واقعا میخوای ترک کنی این کتاب تو تمام کتاب‌های دنیا طرفدار داره چون واقعا کسی نوشته که خودش هم سیگاری بوده و من ۲۵ روز هم قرص را گذاشتم کنار هم سیگار را به امید پیروزی همه سیگاری‌ها روحت شاد عالی ّباشی آلن کار. 😀😀😀😀
Payam fatemi
۱۳۹۹/۹/۲۳
من دوبار این کتاب رو خوندم و یکبار هم گوش دادم اما به هیچ عنوان اونچیزی نیست که فک کنید معجزه هستش فقط و فقط تکراره چیزایه که خودتون هم همشو می‌دونید وفقط با این جریان که ارهچندمیلیون نفر با این کتاب ترک کردن درنتیجه شما هم باور قلبی پیدا می‌کنید که حتما چنین است و اگه تاثیر بر من نداره پس من مشکل دارم نه کتاب
Mohsen R
۱۳۹۹/۲/۲۲
سلام دوستان من این کتاب و سه سال پیش خودم و دو سال سیگاروترک کردم. ولی متاسفانه یک سالی هست که دوباره میکشم ولی الان می‌خوام با این کتاب ترک کنم. چون زندگی بدون سیگار خیلی لذت بخش تر بود. و خواهشی که دارم بعد از ترک هروقت وسوسه شدید این کتاب و گوش بدید.
مشاهده همه نظرات ۱۵۹

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ترک آسان سیگار

برای دریافت کتاب صوتی ترک آسان سیگار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.