دانلود کتاب صوتی ترک آسان سیگار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترک آسان سیگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترک آسان سیگار

کتاب صوتی ترک آسان سیگار نوشته‌ی آلن کار، پرفروش‌ترین کتاب ترک سیگار در جهان شناخته شده و دربردارنده‌ی شیوه‌ها و راهکارهایی است که به شما کمک می‌کند در کمترین زمان و به راحتی سیگار را ترک نمایید.

افراد مشهور و برجسته‌ای مثل دیوید کامرون، پینک (خواننده)، ریچارد برانسون (بنیانگذار گروه ویرجین) و 30 میلیون نفر دیگر به وسیله این کتاب توانسته‌اند اعتیاد به سیگار را ترک کنند.

کتاب صوتی ترک آسان سیگار (The Easy Way to Stop Smoking)، از ضرر و زیان‌های سیگار با شما سخن نمی‌گوید، زیرا تمام این نکات را کم و بیش اغلب مردم می‌دانند و با آن آشنا هستند. بلکه بدون حاشیه به سراغ شیوه‌های آسان ترک سیگار می‌رود.

آیا روشی وجود دارد که آسان، سریع و دائمی بتوانید از شر سیگار آزاد شوید و پس از ترک کردن آن احساس فقدان و از دست دادن چیزی به سراغ‌تان نیاید؟ آیا می‌خواهید بعد از اینکه سیگار را ترک کردید به جای اینکه احساس عدم رضایت از رویدادهای روزمره به سراغ‌تان بیاید، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و از زندگی بیشتر لذت ببرید و زندگی مملو از شادی داشته باشید. این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند زندگی سرشار از آرامش و بدون دغدغه‌ی سیگار کشیدن را تجربه کنید.

هدف آلن کار (Allen Carr) از نگارش این کتاب، این بود که به انسان‌هایی که می‌خواهند سیگار را ترک کنند، یاری برساند. او بهترین روش ترک سیگار که اشخاص بسیاری از آن استفاده کرده‌اند و جواب گرفته‌اند، را به شما معرفی می‌کند. شیوه‌ای که با آن حس فقدان، کلافگی و افسردگی بعد از ترک سیگار را احساس نمی‌کنید. همه‌ی افراد نگران این موضوع هستند که پس از ترک سیگار جهان برایشان بی‌معنا شود و دیگر از گشت و گذار و بیرون رفتن با دوستان یا خوردن یک شام خوشمزه لذت نبرند، از اعماق وجود خوشحال نباشند یا دیگر مثل قبل نتوانند تمرکز کنند و نتوانند در برابر فشارهای روحی و روانی غلبه کنند.

نویسنده در کتاب صوتی ترک آسان سیگار از انگیزه و هدف سیگار کشیدن در انسان‌ها سخن می‌گوید و اینکه چه می‌شود که افراد یک نخ سیگار از پاکت برمی‌دارند و روشن می‌کنند. اینکه انسان چرا هوس سیگار می‌کند و نیازمند آن می‌شود، این نیاز از کجا می‌آید و چگونه می‌توان با آن روبه‌رو شد و بر آن غلبه کرد؟

آلن کار را بیشتر بشناسیم:

در حال حاضر آلن کار، مدیر یکی از مشهورترین و برجسته‌ترین مراکز ترک سیگار در دنیاست. او شخصی است که در 30 سال زندگی خود در هر روز حدود 100 نخ سیگار مصرف کرده است. اما در یکی از روزها در سن 48 سالگی تصمیم می‌گیرد که خود را از شر سیگار رها کند و در این راه، آسان‌ترین شیوه ترک سیگار را می‌یابد. او و مراکزش که به نام آسان‌ترین روش ترک سیگار معروف هستند تا به حال به بیش از 30 میلیون نفر یاری رسانده‌اند تا خودشان را از بند سیگار، الکل و وزن بالا رها کنند.

در بخشی از کتاب صوتی ترک آسان سیگار می‌شنویم:

«با همسرم صحبت می‌کردم که این جمله را به او گفتم. او فکر می‌کرد هرگز موفق نمی‌شوم و سرانجام به زانو درمی‌آیم. درک می‌کردم که چرا این طور فکر می‌کند، چون به دفعات شکست مرا در ترک سیگار دیده بود. آخرین مورد، دو سال پیش بود که بالاخره پس از شش ماه دست و پا زدن در قعر جهنم، جان سالم به در بردم، تسلیم شدم و سیگاری روشن کردم. شرمنده نیستم که بگویم مثل یک نوزاد گریه می‌کردم. گریه می‌کردم چون می‌دانستم تا آخر عمرم محکوم به کشیدن سیگار هستم. برای ترک، آن قدر تلاش و تقلا کردم و خفت و خواری کشیدم که هرگز فکر نمی‌کردم بتوانم دوباره مسیر ترک را طی کنم. من مرد عصبی و خشنی نیستم، اما اگر یک غیرسیگاری از سر دلسوزی یا حماقت بگوید که ترک سیگار خیلی راحت است، نمی‌توانم رفتارم را کنترل کنم و به شدت از کوره درمی‌روم. البته می‌دانم که اگر دادگاهی در دنیا مختص افراد سیگاری باشد، حتی اگر کسی را بکشم، مرا محکوم نمی‌کند!»

 ۹ ساعت و ۲ دقیقه، ۵۰۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
مقدمه - بخش اول
۳۸ دقیقه
مقدمه - بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش 1 و 2
۳۰ دقیقه
بخش 3 تا 5
۳۴ دقیقه
بخش 6
۲۳ دقیقه
بخش 7
۲۹ دقیقه
بخش 8 تا 13
۲۸ دقیقه
بخش 14 تا 16
۴۸ دقیقه
بخش 17 تا 19
۳۶ دقیقه
بخش 20 تا 22
۲۴ دقیقه
بخش 23 و 24
۳۱ دقیقه
بخش 25 و 26
۳۵ دقیقه
بخش 27 تا 30
۴۰ دقیقه
بخش 31 تا 34
۳۶ دقیقه
بخش 35 تا 38
۳۹ دقیقه
بخش 39 تا 42
۲۵ دقیقه
بخش 43 و 44

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترک آسان سیگار

برای دانلود کتاب صوتی ترک آسان سیگار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترک آسان سیگار
Hojjat _doostdar
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
واقعا این کتاب یه گنجینه س، دوستان اگه قصد ترک سیگار دارین پیشنهادم این کتابه با حوصله گوش کنید تکرار بعضی مطالبش تعمدیه چون یکی از بهترین راههای تغییر یک باور تکرار و تکرار باور جایگزینشه. سپاسگذارم بیشتر...
♥️♥️♥️ ♥️
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
فعلا بخش ۵ هستم میلم خیلی کم شده. من احساس میکنم حالتی از هیپنوتیزمه وگرنه چی میتونه باشه همه حرفاش تکراریه
محمدرضا کلانی
۱۳۹۸/۱۱/۱
خیلی عالی بود و کاربردی من هم تونستم ترک کنم ممنونم از آلن کار قدر دانشیم و سپاس از گویندگی بسیار عالی🙏🙏
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۳)