دانلود کتاب صوتی تفکر مثبت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تفکر مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تفکر مثبت

کتاب صوتی تفکر مثبت اثر جول اوستین، به شما می‌آموزد که افکار منفی خود را به افکار مثبت تبدیل کنید و به آرامش درونی برسید.

هر روز، ما شروع به انتخاب نوع نگرشی که قصد داریم داشته باشیم، می‌نماییم. می‌توانیم انتخاب کنیم که شاد باشیم و به قسمت روشن نگاه کنیم. انتظار چیزهای خوب را داشته باشیم، معتقد باشیم که رویاهایمان اتفاق خواهد افتاد. یا می‌توانیم انتخاب نماییم که منفی باشیم و بر روی مشکلات‌مان تمرکز نماییم. بر روی چیزهایی که انجام نشدند متوقف شویم و با ناامیدی و نگرانی همراه شویم. هیچکس نمی‌تواند شما را مجبور به داشتن نگرشی ویژه نماید. زندگی بسیار بهتر ادامه خواهد داشت اگر انتخاب نمایید که مثبت باشید.

هنگامی که صبح بیدار می‌شوید انتخاب کنید که شاد باشید، انتخاب نمایید که برای روزی که در پیش دارید شکر گذار باشید. انتخاب کنید که بر روی چیزهای ممکن تمرکز نمایید. یک نگرش خوب به طور خودکار به وجود نمی‌آید اگر شما آن را انتخاب نکنید.

به احتمال بسیار زیاد به تفکر منفی برخواهید گشت اگر اینطور فکر کنید که: حس خوبی برای رفتن به سرکار ندارم ،موانع فراوانی پیش روی من قرار گرفته است، هیچ‌وقت چیز خوبی برای من اتفاق نمی‌افتد. مشکل این است که یک نگرش منفی زندگی شما را محدود خواهد کرد.

همه ما با مشکلات مواجه می‌شویم، همه ما زمان‌های سختی را داریم اما نگرش صحیح این است که این مشکل اتفاق نیفتاده که از بین نرود بلکه اتفاق افتاده تا بگذرد.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از 200 هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

 ۳۰ دقیقه، ۴۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
تفکر مثبت

راهنمای دانلود کتاب صوتی تفکر مثبت

برای دانلود کتاب صوتی تفکر مثبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تفکر مثبت
سعیده حیاتی
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
خیلی راوی سرد و بی‌روح بیان میکنن
پریس ادیبی
۱۳۹۷/۹/۱۷
سلام ممنون از کتابراه
کتاب خوبیه توکل به خدا و آرامش ذهن رو به ارمغان میاره.
فائقه ثابت
۱۳۹۷/۹/۱۳
کتاب که فوق‌العادست.
اما اگه امکان داره گوینده کتابا عوض بشه!...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱)