دانلود کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب

کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب نوشته کورین اسویت، به شما کمک می‌کند تا علائم و عوامل اضطراب را در خودتان شناسایی و فشارهای روانی وارده بر روح و جسمتان را کنترل و استرس کمتری را تجربه کنید.

کتاب تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش (The Anxiety journal) ابزارها و تکنیک‌هایی را عرضه می‌دارد تا بتوانید به نحو کارآمدی به علائم اضطراب غلبه کنید. تنگی نفس، دلشوره مداوم، بی‌خوابی‌های شبانه، تپش قلب و ... از علائم اضطراب هستند که از هر چهار نفر یک نفر به آن مبتلا می‌شود. صد البته داشتن کمی اضطراب کاملاً طبیعی و حتی مفید هم است. اگر قرار است سخنرانی مهمی کنید، منطقی است که کمی عصبی باشید ولی اگر شب و روز به سخنرانی‌تان فکر کنید، هفته‌ها قبل از تاریخ مورد نظر احساس دل‌آشوبه داشته باشید و دست آخر هم از ترس در خانه بمانید، این نوع اضطراب می‌تواند جداً مضر باشد.

دنبال کردن توصیه‌های این کتاب کمک می‌کند اضطراب خود را در سطح سالم و کنترل شده‌ای نگه دارید. فلسفه وجود اضطراب این است که در برابر تهدیدهای واقعی گوش به زنگ و هوشیارتان کند و شما را انسان نگه دارد. ولی برای برخی افراد، زندگی کردن با اضطراب، بیش از حد ترسناک یا حتی مهلک است و امکان دارد منجر به بدبختی، رنج و عذاب طاقت‌فرسا شود. البته به همان اندازه فقدان اضطراب هم می‌تواند به مشکلات بلندمدت هم در خانه و هم در کار منجر شود.

کتابی که می‌شنوید اضطراب شما را به طور کامل از بین نخواهد برد. نباید هم چنین باشد، چرا که اضطراب بخشی اساسی از توانمندی عاطفی و فیزیولوژیکی شماست و زنده نگه‌تان می‌دارد. با این حال کمکتان می‌کند به وجود اضطرابتان پی ببرید، آن را درک و برطرف کنید تا بتوانید در زندگی‌تان پیش بروید و آن را به گونه‌ای که دوست دارید بگذرانید. امید است که این کتاب به شما کمک کند تا در زندگیتان به آسایش و آرامش خیال برسید.

کورین اسویت (Corinne Sweet) روش‌های دستیابی به آرامش و رهایی از اضطراب را از طریق ذهن‌آگاهی به شما می‌آموزد. در این کتاب نقل‌قول‌ها و توصیه‌های آرامش‌بخش را می‌شنوید که در اوج استرس و اضطراب به کمکتان می‌آیند. همچنین به کمک این کتاب صوتی می‌توانید عوامل اضطراب را شناسایی و برای رفع آن‌ها تلاش کنید.

در بخشی از کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش می‌شنویم:

اگر شاهد سوءاستفاده جسمی، عاطفی یا جنسی، مرگ، مصیبت، تصادف یا جراحت شدید بوده‌ای یا خودت تجربه‌اش کرده‌ای، این اتفاق می‌تواند موجب شود اضطراب شدیدی را تجربه کنی. اضطرابی که برای مدتی طولانی ادامه می‌یابد و لطمه زیادی به روحت وارد می‌آورد. اگر ضربه روحی سختی خورده باشی، اتفاق وحشتناکی را که برایت افتاده بارها و بارها در ذهنت مرور می‌کنی تا بفهمی چرا این بلا بر سرت آمده. ضربه روحی با علائم بسیاری همراه است. یک علامت مهم آن اضطراب تشدیدشده است که می‌تواند در گذر زمان مزمن شود. ببین آیا ضربه روحی از گذشته نقشی در اضطراب فعلی‌ات دارد یا نه؟

 ۲ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۱۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۳ دقیقه
سخن آغازین
۱۵ دقیقه
بخش اول - اضطراب
۱۵ دقیقه
کیمیای اضطراب
۱۵ دقیقه
اضطراب اجتماعی
۱۷ دقیقه
ضربه روحی
۱۱ دقیقه
حمله‌های هراس
۱۰ دقیقه
بخش دوم - رفتاردرمانی ‌شناختی یا CBT
۱۰ دقیقه
افکار خودآیند منفی
۱۸ دقیقه
بخش سوم - ذهن‌آگاهی
۲۱ دقیقه
ذهن‌آگاه بودن در ترافیک

راهنمای دانلود کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب

برای دانلود کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب

نظرات کتاب صوتی تمرین‌هایی برای اضطراب و آرامش: یادداشت‌های اضطراب

سعید الف
۱۳۹۹/۵/۴
کتاب وارد محتوا نمیشه و فقط یه سری مسائل شکلی رو مطرح میکنه. مثلا میگه برای درمان اضطراب cbt و ذهن آگاهی کارسازه اما تکنیک هاشو توضیح نمیده.
Sanaz Chizari
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
بد نیس ولی برای درمان استرس راه حلی نداره
Golnaz Akbari
۱۳۹۹/۷/۱۷
کاربردیه خیلی خوبه
مشاهد همه نظرات (۵)