دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل نوشته‌ی جورج سمیوئل کلاسون، دربردارنده‌ی چندین داستان‌ واقعی است که به شما یاد می‌دهد چگونه دارایی‌های خود را مدیریت کنید و آن را افزایش دهید. شیوه‌ها و استراتژی‌های مالی و اقتصادی این کتاب برای تمامی اقشار مفید و کاربردی است.

درباره‌ی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

هدف اصلی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon)، این است که بینشی مناسب و کارآمد را برای شما ایجاد کند تا به موفقیت مالی دست یابید، ثروتمند شوید، از ثروت خود محافظت کنید و مجدداً از درآمد حاصل از آن ثروت بیشتری کسب کنید و به رویاهای خود در زندگی شخصی و کاری جامه عمل بپوشانید.

روبه‌روی شما آینده هم‌چون مسیری است که وقتی به فواصل دور می‌رسد، گسترده‌تر می‌شود. مسیری که در بین آن رویاها، نیازها و خواسته‌هایی است که می‌خواهید به آن‌ها برسید. شرط رسیدن به آن‌ها این است که باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و راهکارها و استراتژی‌هایی را که این کتاب صوتی به شما ارائه می‌دهد عملی کنید. اجازه دهید که این راهکارها دارایی شما را افزایش دهند و زندگی شاد و راحتی را برای شما به ارمغان بیاورند. این راهکارها هم‌چون قانون جاذبه، جهانی و در همه‌جا برابر هستند.

استراتژی‌های موجود در این کتاب صوتی برای انسان‌های بسیاری، کارآمد بوده و آن‌ها را ثروتمند کرده است. شاید این کتاب صوتی برای شما نیز مفید باشد و موجب شود به آرزوها و نیازهایتان در زندگی برسید. اگر علاقمند هستید که قدمی در مسیر دستیابی به ثروت و استقلال مالی بردارید و از شیوه‌های کاربردی برای حل مشکلات مالی خود آگاه شوید و اگر در پی مسیری حیرت‌آور و تاثیرگذار جهت استقلال مالی و کسب ثروت هستید، به این کتاب صوتی گوش فرا دهید.

خلاصه‌ی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

آرکاد شخصیت اصلی این کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل است که هر روز بیشتر از دیروز ثروتمند می‌شود و دارایی‌اش افزایش می‌یابد. دو مرد به اسم‌های بنسیر و کوبی نیز در بابل زندگی می‌کردند که همیشه به درایت، نوع تفکر و ثروت فراوان آرکاد، حسرت می‌خوردند. این دو مرد هر روز بیشتر و سخت‌تر نسبت به دیروزشان تلاش می‌کردند اما باز هم در فقر و بدبختی به سر می‌بردند. در یکی از روزها بنسیر و کوبی تصمیم گرفتند به نزد آرکاد بروند تا چیزهایی از او یاد بگیرند و به این زندگی پر از فقر و فلاکت پایان دهند.

آرکاد پس از شنیدن سخنان آن دو مرد با روی باز از آن‌ها استقبال کرد و داستان زندگی خود را برای آن‌ها روایت کرد. اینکه زمانی هم او، هم‌چون آن‌ها به امید کسب ثروت و پول فراوان سخت می‌کوشید اما به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسید، تا اینکه در یکی از روزها با مردی ثروتمند معامله‌ای انجام می‌دهد و ...

جورج ساموئل کلاسون را بیشتر بشناسیم:

جورج سمیوئل کلاسون (George Samuel Clason) نویسنده‌ی محبوب و درخشان آمریکایی در سال 1874 در لوزیانا متولد شد. او دو شرکت با نام‌های «نقشه کلاسون» و «انتشارات کلاسون» را تاسیس کرد و در هنگام جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها به ارتش پیوست. شرکت نقشه کلاسون نخستین ناشر کتاب نقشه راه‌ها در ایالات متحده آمریکا است. جورج مقالاتی درباره‌ی شیوه‌های دستیابی به ثروت و افزایش آن منتشر کرد که به سرعت مورد استقبال بانک‌ها و بیمه‌ها قرار گرفت که آن‌ها را در تعداد بالا منتشر کردند و در اختیار کارمندان قرار دادند.

پس از مدتی این جزوات و مقاله‌ها به حدی به شهرت رسیدند که تمام مردم در مورد آن‌ها شنیده یا خوانده بودند. جورج با درایت و هوش بالای خود این جزوات را تکمیل و با یکدیگر ادغام کرد و کتاب ثروتمندترین مرد بابل را نوشت. این کتاب به یکی از درخشان‌ترین کتاب‌های موفقیت در جهان تبدیل شد. او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد. کلاسون در سال 1957 در کالیفرنیا درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل می‌شنویم:

اگر به من اعتماد کنی درسی را در زمینه مدیریت سودمند طلا به تو می‌دهم. تا یک سال دیگر حصار شهر کامل خواهد شد و در آن موقع شهر به دروازه‌هایی از برنز نیاز خواهد داشت که آن را در هر یک از ورودی‌های شهر کار بگذارند تا بتوانند از آن در برابر دشمنان پادشاه حفظ کنند. در تمام نینوا فلز کافی برای ساخت این دروازه‌ها وجود ندارد و پادشاه فکری برای آن نکرده است. نقشه من این است که گروهی از ماها پول‌های‌مان را روی هم بگذاریم و کاروانی را به معادن مس و قلع که فاصله زیادی با نینوا دارند، روانه کنیم...

 ۶ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۳۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
پیش‌گفتار
۱۸ دقیقه
فصل اول: مردی در رویای طلا
۳۵ دقیقه
فصل دوم: ثروتمندترین مرد بابل
۲۸ دقیقه
فصل سوم: هفت روش برای رفع مشکلات مالی - بخش اول
۲۷ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۴۰ دقیقه
فصل چهارم: دیدار با الهه سعادت
۱۷ دقیقه
فصل پنجم: پنج قانون طلایی خداوند - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۳۸ دقیقه
فصل ششم: صراف نزول‌خوار بابلی
۱۲ دقیقه
فصل هفتم: دیوارهای بابل
۳۴ دقیقه
فصل هشتم: تاجر شتر بابلی
۲۸ دقیقه
فصل نهم: لوحه‌های گلی بابلی
۳۰ دقیقه
فصل دهم: خوش‌اقبال‌ترین مرد بابل - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل یازدهم: شرح تاریخچه شهر بابل

راهنمای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ثروتمندترین مرد بابل

نظرات کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

امیر شریفی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
دوستان سلام
من آدمی بودم که اصلا نمی‌تونستم پس انداز کنم و واقعا این کتاب داره رو زندگیم تاثیر مثبت و عجیبی میزاره. این کتاب بسیار عالیه، گوینده صدایی گرم و دوست داشتنی داره بطوری که شما رو وارد دنیای بابل می‌کنه، یه پیشنهاد برادرانه هم از طرف من: اگر آیفون دارین نرم افزار قلک یا هر نرم افزار مدیریت پس اندازی در کنار این کتاب خیلی کمکتون می‌کنه. ممنون از کتاب راه
Bahar Karimi
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
سلام به دوستان اهل کتاب
کتاب ثروتمندترین مرد بابِل رو قبلا برادرم خریده بود و منم مطالعه کردم توی کارم خیلی ازش ایده گرفتم کار با پول و قوانین مربوط به پول رو یادگرفتم و دوباره در کتابراه تونستم این کتاب ارزشمند رو تهیه کنم
پیشنهاد میکنم تهیه کنید این کتاب رو چند بار باید گوش کرد
از کتابراه ممنونم
Bahram Jamshidi
۱۴۰۰/۱/۸
واقعا از گوش کردن به این کتاب نهایت لذت را بردم، کتاب صوتی باید اینچنین باشد، به صورت روان با صدای گرم گوینده و خوانش زیبا و موزیک‌های به موقع و متناسب، هرچه از خوبی‌های این کتاب بگم باز نتوانستم حق مطلب را ادا کنم
خیلی ممنون از کتابراه واقعا اجرای این کتاب نهایت هنر بود. هزاران آفرین
مشاهد همه نظرات (۸۵)