دانلود کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول

کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول اثر رابرت کیوساکی، نقطه شروعی برای همه‌ی افرادی است که در پی به دست آوردن کنترل آینده‌ی مالی خود هستند. این اثر طرز فکر میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا را در مورد پول به چالش کشیده و تغییر داده است.

این نسخه‌ی صوتی خلاصه شده‌ی کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی‌پول (Rich Dad Poor Dad) است. آیا مدارس و دانشگاه‌های امروزی می‌توانند فرزندان ما را جهت زندگی در جامعه آماده کنند. والدین بیشتر به فرزندان‌شان گوش‌زد می‌کنند که خوب درس بخوانند تا به اهداف بزرگ‌شان در زندگی برسند و پس از دریافت نمرات بالای آن‌ها خیال‌شان از آینده آسوده می‌شود. داشتن تحصیلات عالی و به دست آوردن نمرات خوب ضامن موفقیت نیست. بسیاری از جوانان امروزی قبل از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان کارت اعتباری دارند و این در حالی است که هرگز واحدی نگذراندن چه برسد به این که بخواهند از بهره‌ی مرکبی که روی کارت‌های اعتباری اعمال می‌شود سر در بیاورند. آن‌ها بدون داشتن سواد مالی و آگاهی از نحوه‌ی کارکرد پول وارد جامعه می‌شوند، جامعه‌ای که در آن بیشتر روی خرج کردن تاکید می‌شود تا پس انداز کردن.

اگر به زندگی شخصی پرتلاش بنگرید، مسیرهای بسیار مشابهی را می‌بینید. یک مرد و زن با هم ازدواج می‌کنند و خانواده‌ای را تشکیل می‌دهند، سپس صاحب فرزند می‌شوند، فرزندشان بزرگ می‌شود، مدرسه و دانشگاه را با نمرات عالی به پایان می‌رساند و موجب افتخار خانواده‌اش می‌شود، کار پیدا می‌کند، ازدواج می‌کند، بچه‌دار می‌شود، آن‌ها پس از بچه‌دار شدن به درآمدهای بیشتری نیاز دارند. حتی به دنبال شغل دوم نیز می‌گردند. آن‌ها به فرزندانشان توصیه می‌کنند خوب درس بخوانند تا در آینده بتوانند به اهداف بالایی برسند و شغل امنی پیدا کنند. آن‌ها از هیچ‌کس هیچ‌چیزی درباره پول درآوردن و سرمایه‌گذاری برای فرزندانشان یاد نگرفتند. این چرخه یک چرخه‌ی دورانی است. تنها راه رهایی از چرخه‌ی دورانی این است که مهارت خودتان را درباره‌ی حسابداری و سرمایه‌گذاری که موضوعات سختی برای یادگیری هستند، ثابت کنید.

زمانی که ارزش سهام بالا می‌رود افرادی که سهام خریده‌اند پولدارتر می‌شوند. کارمندان ضرر می‌کنند اما کارفرمایان به سود می‌رسند. امروزه ما با تغییرات جهانی بسیاری روبه‌رو هستیم که بسیار گسترده است و حتی گسترده‌تر از تمام تغییراتی که تا به حال با آن روبه رو بوده‌ایم. چه کسی می‌داند ما در آینده با چه چیزهایی روبه رو خواهیم شد؟ اما هر اتفاقی بیافتد ما دو انتخاب مهم داریم یا محتاطانه برخورد کنیم یا اینکه هوشمندانه جلو برویم و آن فعالیت را با آماده‌سازی خودمان و کسب آموزش‌های لازم و بکارگیری نبوغ مالی خود و فرزندانمان انجام دهیم.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان برجسته و صاحب تئوری‌های نوآورانه‌ و درخشان اقتصادی در دنیاست. او دوران کودکی عجیبی داشته است و از تجربه دو پدر بهره‌مند بوده، یکی پدر واقعی او که فردی تحصیل کرده با شغل دولتی و عالی بود اما زندگی متوسطی داشت و رابرت در کتاب‌هایش او را پدر فقیر معرفی می‌کند و دیگری پدر دوست صمیمی‌اش بود که فردی بدون تحصیلات دانشگاهی بود اما توانسته بود یک میلیونر خود ساخته شود و رابرت نام او را پدر پولدار گذاشته بود. او با نگارش تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

شنیدن کتاب‌های این نویسنده‌ی عالی مقام تاثیر عمیقی بر باور‌های غلطی که در جامعه رایج شده می‌گذارد و درباره مفاهیمی چون پول، دارایی، بدهی، انواع بدهی، سرمایه‌گذاری، پس‌انداز، وام و... اطلاعات مفیدی می‌دهد. این نویسنده باهوش، نارسایی‌های مالی که در عصر کنونی مردم از آن‌ها رنج می‌برند را به خوبی شناسایی کرده و راهکارهای مالی شگفت‌انگیزی برای رفع این موانع و رسیدن به استقلال مالی را ارائه کرده است.

 ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۷۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۸ دقیقه
بخش ششم
۹ دقیقه
بخش هفتم
۱۳ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول

نظرات کتاب صوتی خلاصه پدر پولدار، پدر بی‌پول

Parviz Reshad
۱۳۹۹/۱/۲۹
سلام خیلی خوبه ولی گوینده سریع صحبت میکنه خیلی عجله داره یه کم آهسته تر بگه خوب میشه
Persian_major abass
۱۳۹۸/۴/۱۸
صدای گوینده کاملا رسا و مناسبه
با توجه به موضوع
مرضیه والا
۱۳۹۹/۵/۲۰
کتاب خوب و مفید و خلاصه‌ای بود
مشاهد همه نظرات (۵)