دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1

کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1، دربردارنده‌ی هشت داستان کوتاه، هیجان‌انگیز و طنزآمیز از نویسندگان درخشان جهان است که توسط اندرو متیوس گردآوری شده.

کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1 (A Treasury of Funny Stories) مجموعه‌ای متنوع و شگفت‌انگیز از داستان‌هایی است که برای سرگرمی کودکان به نگارش درآمده و اندرو متیوس (Andrew Matthews) آن‌ها را متناسب با رویدادهای جالبی که ممکن است برای هر بچه‌ای اتفاق بیافتد، برگزیده است. این اثر کتابی ایده‌آل و پرفروش برای قصه‌خوانی یا قصه‌گویی برای کودکان دوست‌داشتنی شماست.

این داستان‌ها از تخیلات شیرین بی‌حد و مرز کودکان برگرفته شده که همین تخیلات یکی از ویژگی‌های جالب و مهم کودکان به حساب می‌آید. پذیرش دنیای خیالی کودکان راهی برای نزدیک شدن به دنیای آن‌هاست، والدین می‌توانند از طریق خواندن کتاب‌های تخیلی به دنیای کودکان ورود کنند و به آن‌ها نزدیک‌تر شوند.

کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1 مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب است، هم‌چنین والدینی که فرزندا‌نشان مایل به شنیدن داستان‌هایی فانتزی و تخیلی هستند، می‌توانند این کتاب را برای آن‌ها تهیه نمایند.

در قسمتی از کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1 می‌شنویم:

راستش از اولش هم قصد نداشتم کلاریسای خودمون رو بکشم، دست سرنوشت منو به این راه کشوند، نه اینکه انگیزه‌ی کافی برای این کار نداشته باشم اما بیشتر رفتار مامانم باعث شد. مامان روزی صد بار سرکوفت خواهرم رو به من می‌زد و می‌گفت تو باید به خواهرت افتخار کنی.

چرا باید به خواهرم افتخار می‌کردم، چون هر ترم شاگرد اول کلاس می‌شد، مبصر یا ستاره‌ی نمایش‌های مدرسه بود، کاپیتان هاکی بود، فلوت‌زن اول گروه موسیقی مدرسه بود، هفته‌ای 20 تا کشته و مرده داشت. از اینا گذشته مدام چوب لای چرخ من می‌گذاشت. تازه انگار همه‌ی اینا کم بود، حالا ملکه‌ی جشن کارناوال هم شده بود.

 ۳ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۱۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
روزی که من مردم - بخش اول
۲۳ دقیقه
روزی که من مردم - بخش دوم
۲۸ دقیقه
مرد زبان نقره‌ای
۲۳ دقیقه
کتابدار و راهزن‌ها
۱۹ دقیقه
داستان ترسناک
۱۷ دقیقه
قتل با املت
۲۰ دقیقه
چیلی و مبارزه‌ی ساندویچی
۲۶ دقیقه
دزدان دوچرخه
۲۲ دقیقه
گروه کلا پشمی‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1

برای دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  داستان‌های بامزه 1
reza mousavi
۱۳۹۸/۱۲/۶
عالییی بووود... صدای گوینده اثر (آقای جانی) فوق العاده بود انشالا شاهد کارهای بیشتری از ایشان باشیم👏👏👏
Amirali K
۱۳۹۹/۱/۱۸
من که دوست داشتم و واقعا صدای گوینده رو تحسین می‌کنم.
بهار عاشوری
۱۳۹۹/۲/۹
عالی بود خیلی عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)