دانلود کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

گیلیان باتلر و تونی هوپ در کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)، شما را با ابعاد جدیدتر بیماری افسردگی آشنا می‌کنند و راه‌های مقابله و درمان این اختلال روانی را برایتان شرح می‌دهند. این اثر ترجمه بخش افسردگی کتاب «بر فراز قله‌های موفقیت» است.

درباره کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی):

افسردگی یکی از اختلال‌ها و بیماری‌های روانی است که بسیاری از مردم در طول زندگی خود آن را تجربه می‌کنند و با توجه به روحیه و شرایط افراد، شدت بیماری نیز متغیر می‌شود. به همین خاطر در صورت داشتن علائم افسردگی باید برای پیشگیری و درمان آن تلاش کرد. زمانی که کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) (Managing your mind) در سال 1995 به چاپ رسید، موفق شد جایگاه بی‌نظیری در بازار کتاب‌های خودیاری و روانشناسی به دست بیاورد. این اثر شاید نتواند به درمان کامل افسردگی کمکی کند اما دیدگاه و شناخت شما را نسبت به این مسئله عمیق‌تر خواهد کرد و نحوه مواجهه با آن و مدیریتش را نیز یاد خواهید گرفت.

در ابتدای کتاب درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) تعریفی جامع از این بیماری ارائه داده می‌شود؛ سپس نشانه‌های رفتاری، حسی، فکری و جسمی افسردگی را بررسی می‌کنند. گیلیان باتلر و تونی هوپ در این کتاب از دو نوع ادبیات خودیاری و استراتژی درمانی استفاده می‌کنند؛ در واقع راه‌هایی برای جلوگیری و درمان این اختلال ارائه می‌شود و هم توصیه‌هایی مفید و کاربردی به افرادی داده می‌شود که اطرافیان‌شان چنین مشکلی دارند و باید شیوه صحیح رفتار را به آن‌ها بیاموزند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی):

- یک راهنمای خوب و مکتوب و متفکرانه! (Booklist)
- این کتاب مشاوره را مانند یک کتاب تناسب اندام برای ذهن در نظر بگیرید که تمرین‌هایی برای بهبود وضعیت ارائه می‌دهد. (Library Journal)

کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر گمان می‌کنید که علائم افسردگی دارید یا اطرافیان‌تان از نظر روحی در سلامت کامل قرار ندارند، این کتاب می‌تواند پیشنهاد خوبی برای بهبود اوضاع باشد.

تونی هوپ و گیلیان باتلر را بیشتر بشناسیم:

گیلیان باتلر (Gillian Butler) به عنوان یک روانشناس بالینی در بیمارستان وارنفورد انگلستان کار می‌کند و تونی هوپ (Tony Hope) نیز روانپزشکی بالینی است که در بخش تحقیقات دانشگاه آکسفورد فعالیت دارد.

در بخشی از کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) می‌شنویم:

اگر دچار احساس افسردگی هستید باید بدانید که خلق آدمی، چه با مکانیسم روانشناختی و چه به دلیل تغییرات بیوشیمیایی دچار گرفتگی و پریشانی شده باشد، به هر حال بهبود خواهد یافت. سطح شادمانی روانی‌ انسان همواره متغیر است و وقتی به حداقل خود برسد، به آن افسردگی اطلاق می‌شود. بنابراین افسردگی هرگز دائمی‌ نیست. البته هنگامی‌ که فرد در میان دیوارهای سیاه و به‌ ظاهر سترگ افسردگی محبوس است تصور می‌کند که برای همیشه زندانی خواهد ماند و هرگز دوباره احساس‌های مثبت و خوشایند و امیدواری و شادمانی را تجربه نخواهد کرد، در حالی که چنین نیست و به‌ ویژه اگر قدری همکاری نماید به سهولت از چنگال این شبح رهایی خواهد یافت.

سرعت بهبود و از سرگیری مجدد احساس خوشبختی و سرور، در افراد مختلف متفاوت است و هیچکس از این نظر با فرد دیگر برابر نیست، حتی ممکن است شخص در دو یا چند بار ابتلا به افسردگی، الگوی بیماری‌اش متفاوت باشد و مدت افسردگی و سرعت بهبود در هر بار با دفعه‌ی دیگر تفاوت نماید.

 ۲ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۱۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
فصل اول - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل دوم - قسمت سوم
۱۵ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۲۴ دقیقه
فصل پنجم
۱۲ دقیقه
فصل ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

برای دانلود کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

نظرات کتاب صوتی درمان افسردگی (سرماخوردگی روانی)

علیرضا بنادکوکی
۱۴۰۰/۱/۲۶
بسیار کتاب خوب و مفید و عالی بود
لذت بردم از شنیدن این کتاب
رضا کاظمی
۱۴۰۰/۱/۱۰
بسیار عالی و مفید
احمد علیجانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
بسیارعالی لذت بردم
مشاهد همه نظرات (۳)