دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش

کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش نوشته خوزه سیلوا و رابرت استون، روایتی از زندگی انسان‌هایی است که توانسته‌اند با استفاده از نیروی ذهن خود و به کارگیری راهکارهایی کاربردی، بیماری خود را که سال‌ها با آن درگیر بوده‌اند را درمان کنند.

پس از شنیدن کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش (You the Healer: The World-Famous Silva Method on How to Heal Yourself and Others) دیگر هیچ بیماری نخواهید داشت و هیچ‌کس جان ارزشمند خود را به علت بیماری از دست نخواهد داد. همیشه سالم و تندرست خواهید بود و فقط با مرگ طبیعی از این دنیا می‌روید.

خوزه سیلوا (Jose Silva) تمامی تحقیقات و پژوهش‌هایی که از سال 1944 در مورد تاثیر روان در بیماری‌های جسمانی آموخته را در این کتاب درخشان و حیرت‌آور، گردآوری کرده است، او سرگذشت افرادی را روایت می‌کند که سالیان سال بیمار بوده‌اند و هیچ راه درمانی برای‌شان وجود نداشته است، اما با بهره‌گیری از نیروی ذهن خودشان و استفاده از شیوه‌هایی خارق‌العاده، خود را درمان کرده‌اند.

در این کتاب شما شیوه‌های جلوگیری از بیماری‌ها و حتی سانحه‌های دردناک در زندگی‌تان را می‌آموزید و به دنبال آن، زندگی‌تان مملو از سلامتی، تندرستی، شادی، آسایش و آرامش خواهد شد. هم‌چنین داستان‌های واقعی زندگی افرادی را می‌شنوید که به کمک راهکارهای کمک‌های اولیه‌ی روش سیلوا توانسته‌اند از حوادث و سانحه‌های پیش آمده در زندگی‌شان، جان سالم به در ببرند.

شما می‌توانید با شنیدن این کتاب صوتی و بکارگیری شیوه‌های موجود در آن که به صورت گام به گام است، زندگی خود را دگرگون کنید. از سال 1966 تا به امروز، افراد بسیار زیادی شیوه‌های پرورش، کنترل و مدیریت ذهن سیلوا را یاد گرفته‌اند و در زندگی خود عملی کرده‌اند و پس از تغییر در زندگی‌شان هزاران بار به خوزه سیلوا گفته‌اند: «از اینکه راه زندگی سعادت‌آمیز را به ما نشان دادی از تو سپاسگزاریم!»

شیوه‌ها و راهکارهای سیلوا و رابرت استون (Robert B Stone) در ابتدا، آن‌قدر ساده و مبتدی به نظر می‌آیند که انسان در کارساز بودنشان شک می‌کند، اما نتایج حیرت‌آور و خارق‌العاده بسیاری وجود دارد که حتی انسان‌های بدگمان را نیز توانسته قانع کند. با عملی کردن شیوه‌های سیلوا و رسیدن به نتایج دلخواه، شگفت‌زده خواهید شد که چرا همه‌ مردم جهان از این شیوه‌ها استفاده نمی‌کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش می‌شنویم:

شاه کلید متد سیلوا آرامش است، آرامشی پویا. ما نه تنها به گونه‌ای پویا به آرام‌سازی می‌پردازیم، بلکه از آن بهره‌برداری هم می‌کنیم. هرگاه که به کمک نیروی ذهن، در حالتی آرام و آسوده قرار می‌گیریم و در این حالت به تصویرسازی ذهنی مثبت می‌پردازیم، در واقع بخش آفریننده‌ی مغز یا همان نیم‌کره‌ی راست را به کار می‌اندازیم که اغلب در تفکرات ما نقشی کمرنگ ایفا می‌کنند. به گفته‌ی ساده‌تر، ما به کمک متد سیلوا بر لایه‌های درونی ذهن و روانمان نفوذ می‌کنیم و با بکارگیری امواج کم فرکانس آلفا، بر آگاهی و توانایی‌مان برای حل مسائل زندگی می‌افزاییم.

 ۹ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۵۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه
۵۵ دقیقه
فصل اول: نقش ذهن در بیماری و سلامتی
۳۹ دقیقه
فصل دوم: روش سیلوا چیست و چگونه عمل می‌کند
۴۸ دقیقه
فصل سوم: با روش سیلوا کمک به خود را شروع کنید
۴۵ دقیقه
فصل چهارم: کمک به دیگران برای شفا دادن خودشان
۴۷ دقیقه
فصل پنجم: خانه تکانی ذهنی، ایجاد شرایط درمان
۴۸ دقیقه
فصل ششم: کمک‌های اولیه با روش سیلوا
۴۷ دقیقه
فصل هفتم: بهبود بیماری با روش سیلوا
۴۳ دقیقه
فصل هشتم: تمرکز روی بیماری‌های خاص
۴۵ دقیقه
فصل نهم: چگونه می‌توان به شفا یافتن دیگران کمک کرد
۵۳ دقیقه
فصل دهم: سایر مشکلات انسانی مربوط به سلامتی که به روش سیلوا واکنش نشان می‌دهند
۴۳ دقیقه
فصل یازدهم: عواقب اخلاقی، مذهبی و فلسفی درمان
۳۳ دقیقه
فصل دوازدهم: دنیای فردا با انسان دارای دو نیمکره‌ی فعال

راهنمای دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش

برای دانلود کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دستان شفابخش، انسان شفابخش

نظرات کتاب صوتی دستان شفابخش، انسان شفابخش

مژگان درفشی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
این کتاب یک کتاب به معنی واقعی فوق العاده است و پیشنهاد میکنم حتما برای خودتان و عزیزانتان استفاده کنین. با توجه به اینکه پزشکی متاسفانه توسط عده کمی به پزشکی تجاری تبدیل شده است و با توجه به نیاز مبرم درمان روحی و روانی که تاثیر فراوان بر بیماریهای جسمی میگذارد این کتاب به مانند معجزه‌ای به کمک تا انسان مدرن می‌اید بتواند سالم وشاد زندگی کند. کتاب جسم زیبا و ذهن زیبا هم از سری نوشته‌های همین نویسنده است که به داشتن جسمی زیبا می‌انجامد. برای همه آرزوی سلامتی و شادی دارم⚘
مریم جعفری
۱۳۹۸/۹/۲۰
عالی وکاربردی ولی این کتاب وکتابهایی مانندغول درون بایدمداوم خونده وتکرار بشه تاملکه ذهن بشه والبته روشهای گفته شده تمرین بشه... من شخصاهمواره سعی کردم ازضمیرناخوداگاه استفاده ببرم ولیخیلی خوب میشداگ دوستان درموردتجربه هاشون ونتیجه‌هایی که احیاناازدستورالعملهای کتابها میگیرن هم مطلب مینوشتن
parisa azad
۱۴۰۰/۱/۲۴
تنها کتابی که با خواندن دوفصل اول، فهمیدم می‌توانم بدون نیاز به هیچ کس و چیزی، خودم، درمان خودم باشم. اگر ادامه‌ی کتاب را بخوانید شفای دیگران را هم یاد میگیرید،، کسانیکه اضطراب و استرس، دردهای بی علت، یا مریضی‌هایی دارند که مدت هاست درگیر آن هست، ایمان می‌آورید که با اجرای تمرین‌های کتاب نه تنها میتوانید، تغییر کنید از لحاظ درونی، بلکه طبیب خود خواهید.
با تشکر که خواندید.
مشاهد همه نظرات (۷۸)