دانلود کتاب صوتی دو ولگرد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دو ولگرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دو ولگرد

کتاب صوتی دو ولگرد اثر نویسنده و شاعر ایرلندی جیمز جویس، دربردارنده چهار داستان کوتاه است که به روایت برشی از زندگی‌های شکست‌ خورده می‌پردازد. یک مرگ کم‌ اهمیت، یک دزدی، نقشه‌ای یأس‌آور و رویای شکست‌ خورده ادبی.

در کتاب صوتی دو ولگرد (Two Gallants) هر داستان‌ نمایی کامل و بی‌نهایت رهایی‌بخش از شهر و تجربیات انسان‌ها را به تصویر می‌کشند. داستان دو ولگرد، داستان دو فرد ولگرد و زن‌باره است که یکی از آن‌ها با پیشخدمت یکی از خانه‌های اعیانی شهر آشنا شده و اکنون این دو نقشه‌ای پی‌ریزی کرده‌اند تا بتوانند پولی را از این دختر بگیرند و درنهایت رهایش کنند.

جیمز آگوستین آلویسیوس جویس (James Joyce) نویسنده ایرلندی که گروهی رمان اولیس وی را بزرگ‌ترین رمان سده بیستم خوانده‌اند. اولین اثر او دوبلینی‌ها مجموعه داستان‌های کوتاهی است درباره دوبلین و مردمش که گاهی آن را داستانی بلند و با درون‌مایه‌ای یگانه تلقی می‌کنند. او همراه ویرجینیا وولف از اولین کسانی بودند که به شیوهٔ جریان سیال ذهن می‌نوشتند. وی به ۱۳ زبان آشنایی داشت و دست کم به ایتالیایی و فرانسه مسلط بود.

در قسمتی از کتاب صوتی دو ولگرد می‌شنویم:

دیروقت خوابم برد. ‌با وجود این که از دست کاتر که مرا بچه خطاب کرده بود عصبانی بودم اما در ذهنم به تفسیر حرف‌های ناتمامش پرداختم. ‌در تاریکی اتاقم تصور کردم که بار دیگر چهره سیاه و سنگین مرد افلیج را دیدم. ‌پتو را بر سرم کشیدم و تلاش کردم به کریسمس فکر کنم. ‌اما صورت سیاه همچنان تعقیبم می‌کرد. ‌زمزمه می‌کرد و متوجه شدم که می‌خواهد چیزی را اعتراف کند. ‌احساس کردم که روحم در حال فرو رفتن در جایی مطبوع و در عین حال شرارت بار است و در آنجا هم آن صورت به انتظار من بود. ‌آن صورت با صدایی زیر شروع به اعتراف برای من کرد و شگفت زده بودم که چرا مدام لبخند می‌زند و چرا این قدر لب‌هایش از آب دهانش خیس می‌شود. ‌اما بعد یادم آمد که او از فلج مرده است و انگاری بخواهم گناهش را عفو کنم،من هم لبخند نحیفی بر لب نشاندم. ‌

 ۱ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۱۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
بخش اول
۲۵ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۴۱ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دو ولگرد

برای دانلود کتاب صوتی دو ولگرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دو ولگرد
کاوه عزیزی
۱۳۹۷/۵/۱۸
عالیه.
عاطیه صفردوست
۱۳۹۷/۵/۱۷
چه صدای خوبی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)