دانلود کتاب صوتی راز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راز

کتاب صوتی راز نوشته‌ی راندا برن، به شما یادآوری می‌کند که قدرتی کشف نشده در درون خود دارید و با به کارگیری آن می‌توانید به هر آنچه که می‌خواهید،دست پیدا کنید؛ تنها کافیست باور قلبی داشته باشید و بدانید افکار شما به واقعیت تبدیل می‌شوند. این کتاب تاکنون به 50 زبان دنیا ترجمه شده و 30 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی راز:

همه انسان‌ها از جمله خود شما آرزوهای بهترین‌ها را برای خود دارید و حتما بارها برایتان پیش آمده که رویاهای زیادی در ذهن‌ خود ببافید و خواهان یک زندگی سالم، پرپول، عاشقانه و پر آرامش باشید. راندا برن در کتاب صوتی راز (The secret) با تکیه بر مفاهیمی همچون قانون جذب، کائنات و انرژی‌های جهان طبیعت به شما یادآوری می‌کند، هر آنچه که در قلب خود دارید، می‌تواند مصداق بیرونی و عینی پیدا کند و با تمرکز و تمرین‌هایی آسان می‌توانید تمامی موانع را از سر راه خود بردارید.

کتاب راز شما را وارد یک مکاشفه باور نکردنی می‌کند و بخش‌هایی از یک راز بزرگ را برایتان بازگو می‌کند که قرن‌ها در سنت‌های شفاهی، ادبیات، ادیان و فلسفه تمدن‌های سراسر جهان وجود داشته است.

اگر به تمرین‌های کتاب صوتی راز عمل کنید، به زودی قدرتی پنهان و دست نخورده را در درون خود کشف خواهید کرد که منجر به شادی و خوشبختی شما می‌شود. درواقع اصلی‌ترین و مهم‌ترین کاری که باید انجام بدهید، آن است که ابتدا خواسته خود را در ذهن بیاورید و پرورشش بدهید و سپس با تمام وجود آن را باور کنید؛ در آن زمان خواهید دید که قانون جذب و انرژی کائنات شما را به تمام خواسته‌هایتان می‌رسانند.

راندا برن پیش از آنکه کتاب پرفروش و محبوب راز را بنویسد، در سال 2006 فیلم مستندی را تهیه کرد که در آن داستان‌‌های واقعی انسان‌هایی روایت می‌شود که با کمک قانون جذب و دانش راز، بیماری‌های مختلف و لاعلاج خود را شکست داده‌اند، صاحب ثروت عظیمی شده‌اند و بر هر چیزی که دستیابی به آن ناممکن به نظر می‌رسید، غلبه پیدا کرده‌اند. پس از آن خانم برن تصمیم گرفت تا با اضافه کردن نکاتی دیگر، کتاب خود را بنویسد و اکتشافات درونی خود را با دیگر انسان‌های جهان به اشتراک بگذارد.

کتاب صوتی راز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوهای فراوانی برای خود دارید و می‌خواهید به تک تک آن‌ها برسید و یک زندگی سرشار از سلامتی و شادی را تجربه کنید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود. یادتان نرود این کتاب محدودیت سنی ندارد و هر فردی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

خالق کتاب معروف و پرفروش راز که زندگی میلیون نفر را در سراسر جهان تغییر داد، راندا برن (Rhonda Byrne) نام دارد. او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا است که پس از نوشتن کتاب راز به شهرتی جهانی رسید.

راندا برن پس از آن نیز سه کتاب پرفروش دیگر نوشت که به نوعی ادامه دهنده اولین اثرش بودند؛ کتاب قدرت (2009)، جادو (2010) و قهرمان (2013).

مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز هر سال در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار قرار دارد.

همچنین برن محبوبیت و موفقیت تجاری خود را با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به دست آورد و پس از آن به عنوان چهره‌ای شناخته شده به زندگی خود ادامه داد.

راندا برن زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی فراوانی کشیده است. او در سال 2004 پس از مرگ پدرش بیماری افسردگی می‌گیرد اما به خاطر حمایت‌های دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و پس از تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

جملات برگزیده کتاب صوتی راز:

- در جهان هستی هیچ نیرویی، بزرگ‌تر از نیروی عشق نیست.

- اگر کسی در‌این دنیا به‌اندازه‌ی کافی پول ندارد، فقط به ‌این علت است که با افکارش مانع ورود پول به زندگی اش می‌شود.

- برای آنچه دارید شاکر باشید. به محض شروع فکر کردن در مورد چیزهای زیادی که در زندگی دارید و باید بابت آن‌ها ممنون و شکرگزار باشید، چیزهای خوب بیشتری وارد زندگی‌تان می‌شود.

- وقتی بتوانید احساس کنید که انگار الان واقعاً آن چیز را دارید، ‌این احساس بسیار واقعی خواهد بود. در حقیقت شما باور می‌کنید که به خواسته‌ی خودتان رسیده‌اید و قطعاً آن را دریافت خواهید کرد.

- یک‌بار بخواهید، باور کنید که آن را دریافت خواهید کرد و تنها کار دیگری که لازم است انجام دهید، احساس خوب داشتن است. وقتی احساس خوب را تجربه می‌کنید، بر روی فرکانس دریافت کردن هستید.

در بخشی از کتاب صوتی راز می‌شنویم:

دکتر جان هگلین فیزیک‌دان کوآنتوم و متخصص سیاست عمومی: بدن ما در حقیقت محصول افکار ماست. علم پزشکی ثابت کرده است که افکار و احساسات ما تاثیر بسیار زیادی در ساز و کار و اعمال بدن ما دارد.

دکتر جان دمارتینی: تاثیر شفابخشی دارونما در بهبود بیماران ثابت شده است. دارونما چیزی است که به نظر می‌رسد هیچ تاثیری بر روی بدن نداشته باشد، مثل قرص شکر. به بیماران گفته می‌شود که دارونما داروی بسیار موثری در درمان بیماری آن‌ها است. آن را برای بیمار تجویز می‌کنند و در اغلب موارد همان اثر داروی اصلی در بهبود بیماری را با مصرف دارونما نیز مشاهده می‌کنیم. حتی ممکن است نتیجه دارونما در بهبود بیماری از دارویی که تاثیر آن ثابت شده است نیز بهتر باشد و بدین ترتیب متخصصان دریافته‌اند که بزرگ‌ترین عامل در التیام بیماران تاثیر فکر آن‌ها در فرآیند بیماری‌ست.

 ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه، ۳۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۲۰ دقیقه
فصل اول: راز آشکار می‌شود - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل اول: راز آشکار می‌شود - قسمت دوم
۳۲ دقیقه
فصل دوم: راز آسان است
۲۶ دقیقه
فصل سوم: روش استفاده از راز - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل سوم: روش استفاده از راز - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل چهارم: فرآیند‌های نیرومند - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل چهارم: فرآیند‌های نیرومند - قسمت دوم
۳۳ دقیقه
فصل پنجم: راز برای پول
۲۴ دقیقه
فصل ششم: راز در خصوص روابط
۲۹ دقیقه
فصل هفتم: راز در خصوص سلامتی
۲۵ دقیقه
فصل هشتم: راز در خصوص دنیا
۲۰ دقیقه
فصل نهم: راز در خصوص شما - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل نهم: راز در خصوص شما - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
راز در خصوص زندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی راز

برای دانلود کتاب صوتی راز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راز

نظرات کتاب صوتی راز

javad dehghan
۱۳۹۹/۱۲/۷
فوق‌العاده عالیست هر کسی هم که قانون جذب را هم باور نداشته باش فقط با گوش دادن به این کتاب جرقه اولیه در ذهن آن‌ها زده می‌شود من استادم به نام آقای شاهرخی در گروه موفقیت شاهرخی این کتاب‌ها را پیشنهاد دادن هم خودشان عالی هستند و هم کتاب‌هایی که معرفی کردند و از یکی از بهترینها هست
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۲/۱۱
بینهایت زیبا بود، مخصوصا اینکه با چهار راوی این اثر خوانش شده است، که این امر بسیار به درک بهتر اثر و عدم خسته شدن شنونده از صدای یکنواخت یک راوی کمک میکند ممنونم به خاطر اجرای عالی و بینظیر این کتاب فاخر با چهار راوی مسلط و حرفه ایی مرسی
شهلا افسری
۱۴۰۰/۱/۲۵
بسیار کتاب عالی و انگیزشی است
من واقعا از گوش کردن بهش لذت میبرم و گوینده‌ها هم کاملا حرفه‌ای هستن
سپاسگزارم اول از کتابراه که این گنجینه کتابها را در اختیار ما گذاشته بعد هم از همه کسانی که زحمت کشیدند تا این کتاب را به صوتی تبدیل کردند
مشاهد همه نظرات (۷۴)
قانون جذب، کتاب راز راندا برن، دانلود کتاب راز راندا برن، دانلود کتاب راز، دانلود کتاب راز نوشته راندا برن، دانلود کتاب راز برای اندروید، بهترین ترجمه کتاب راز، دانلود مستقیم کتاب راز، کتاب راز چیست، درباره کتاب راز، کتاب راز راندا برن صوتی، بهترین ترجمه کتاب راز راندا برن، قیمت کتاب راز راندا برن، متن کتاب راز، کتاب راز پنهان، کتاب راز پنهان راندا برن، کتاب راز 365 روز، کتاب های راندا برن، راندا برن نویسنده، زندگینامه راندا برن، روندا برن، راندا بران، کتاب پرفروش، کتاب پرفروش راز، صد چهره برتر جهان، راندا برن صد چهره برتر جهان، قانون جاذبه، آموزش قانون جذب، طریقه انرژی گرفتن از کائنات، قانون نیروی جاذبه، انرژی درون، قدرت درون، قدرت ذهن، رسیدن به خواسته ها، رسیدن به خوشبختی، مثبت اندیشی، نگرش مثبت، رسیدن به هدف، داشتن زندگی شاد، موفقیت شخصی، رسیدن به آرامش، ثروتمند شدن، عشق در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، The secret، Rhonda Byrne