دانلود کتاب صوتی راهنمای خوشحالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهنمای خوشحالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهنمای خوشحالی

کتاب صوتی راهنمای خوشحالی اثر مارک منسون (میکرو کتاب)، به شما می‌آموزد که چگونه زندگی معمولی و تکراری خود را به یک زندگی شاد و پرشور تبدیل کنید و از تک تک لحظات آن لذت ببرید.

خوشحالی، چیزی است که این روزها فقدان آن را در خودمان و آدم‌های اطراف‌مان حس می‌کنیم. کسی نیست که نخواهد خوشحال باشد اما چرا همه این احساس را ندارند؟

احتمالا بیشتر پیش‌ فرض‌های شما درباره‌ خوشحالی اشتباه هستند. برای مثال روانشناس‌ها متوجه شده‌اند که ما در درک خوشحالی خودمان و فهمیدن این که چه چیزی ما را خوشحال می‌کند به‌ شدت ضعیف عمل می‌کنیم. علاوه بر این پژوهش‌های وسیع بین فرهنگ‌های مختلف نشان داده است که با وجود فاصله‌ درآمدی، فجایع طبیعی، مسائل جغرافیایی، فرهنگی و جنسیت افراد تقریبا به اندازه‌ی میانگین جایی که در آن زندگی می‌کنند خود را خوشحال می‌دانند. به این ترتیب اگر فجایع طبیعی، فرهنگ، جنسیت و درآمد به‌ درستی نمی‌توانند خوشحالی ما را پیش‌بینی کنند، پس چه چیزی می‌تواند؟

اصول و راهنمای زیادی برای خوشحال‌تر بودن در زندگی روزانه وجود ندارد و این چیزی است که در میکروکتاب راهنمای خوشحالی (The Guide to Happiness) درباره‌اش صحبت می‌کنیم.

مارک منسون (Mark Manson)، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین آمریکایی نویسنده این کتاب است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت مالی است، اما علاقه زیادی به روانشناسی دارد و در این زمینه مطالعات زیادی داشته. او زمانی که کاملا ناشناس بود اولین کتابش را منتشر کرد و با این که کسی او را نمی‌شناخت، در کمتر از یکسال توانست ۱۵هزار نسخه از آن را بفروشد. او همچنان وبلاگش را به روز نگه می‌دارد و یکی از پر مخاطب‌ترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۴۸ دقیقه، ۴۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره‌ی کتاب
۱ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۵ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول
۸ دقیقه
فصل دوم
۵ دقیقه
فصل سوم
۴ دقیقه
فصل چهارم
۱۵ دقیقه
فصل پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهنمای خوشحالی

برای دانلود کتاب صوتی راهنمای خوشحالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهنمای خوشحالی
Mariam Mahdi
۱۳۹۷/۷/۲۳
باید جالب باشه
Pejman Fatehi
۱۳۹۸/۴/۱۲
عالی دیدگاه بسیار جالب و خیلی خیلی نزدیک به واقعیت
اشکان امیرنیا
۱۳۹۸/۵/۱۱
به نظر من زیادی سادست و کلا از این ۴۵ دقیقه شاید ۲_۳ تا جملش نظر من رو جمع کرد باقیش زیاد به درد بخور نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)