دانلود کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

  • از: دیوید برنز
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی رسیدن به حال خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رسیدن به حال خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

کتاب صوتی رسیدن به حال خوب (میکروکتاب) نوشته‌‌ی دیوید برنز، به شما یاد می‌دهد که چگونه بر ترس‌های درونی خود غلبه کنید، با چه روش‌هایی کیفیت ارتباط‌های خود را بهبود بخشید و با اضطراب و مشکلات روزمره کنار بیایید. این اثر یکی از کتاب‌های پرفروش آمازون است.

درباره میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب:

همه انسان‌ها در برهه‌هایی از زندگی خود با مشکلات متنوعی دست و پنجه نرم می‌کنند و تمامی این فشارهای روحی، باعث ایجاد دلهره و اضطراب درون افراد می‌شود. دیوید برنز در میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب (The feeling good Handbook) به شما کمک می‌کند تا از افسردگی و استرس‌های روزمره خلاص شوید و زندگی خود را به یک تجربه نشاط‌آور و لذت بخش تبدیل کنید.

نویسنده کتاب رسیدن به حال خوب با استفاده از روش‌های درمانی روانشناسی شناختی یک درمان پیشگیرانه و بدون دارو را برای مبارزه با افسردگی به شما معرفی می‌کند که با انجام تکنیک‌ها و تمرینات آن گام به گام به سوی حس و حال بهتر قدم بردارید.

بنابراین با شنیدن این میکروکتاب صوتی یاد می‌گیرید که چگونه روابط خود را با دیگران تنظیم کنید و نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، احساس خوشایندتری داشته باشید.

نکوداشت‌های میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب:

- کتابی مقدس برای حوزه رفتار درمانی شناختی! (روزنامه The Observer)
- راهنمایی بی‌بدیل برای مقابله با ترس، اضطراب و مشکلات ارتباطی. (USA Today)
- یک دستاورد شگفت انگیز! بهترین در حوزه خود. (آنتونی بیتس، روانشناس بالینی)
- اگر به دنبال توصیه‌های صحیح و عملی هستید تا زندگی‌تان را کم یا زیاد تغییر دهید، این کتاب مخصوص شماست. (رابرت لی مدیر مرکز شناخت درمانی نیویورک)

میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به مباحث روانشناسی علاقه مند هستید و می‌خواهید که حال روحی‌تان همواره خوب باشد و از ترس‌ها و اضطراب‌های درونی‌تان دوری کنید، این میکروکتاب برای شما مناسب است.

دیوید برنز را بیشتر بشناسیم:

یکی از اساتید برجسته حوزه روانپزشکی، دیوید برنز (David D. Burns) نام دارد که با نوشتن کتاب‌های پرفروش Feeling Good در دهه 1980 به شهرت فراوانی رسید و موفق شد که رفتار درمانی شناختی دکتر آرون تمکین بک (CBT) را در میان مردم گسترش دهد. برنز هم اکنون استادیار گروه روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد است.

او در سال 1970 توانست دکترای خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد دریافت کند و دوره دستیاری خودش را در رشته روانپزشکی در سال 1947 در دانشکده پزشکی دانشگاه پنسیلوانیا به پایان برساند و در سال 1976 نیز هیئت روانپزشکی و مغز و اعصاب آمریکا دانش علمی او را تایید کرد.

دیوید برنز علاوه بر نوشتن کتاب و مقالات علمی، سالانه سخنرانی‌های مختلفی انجام می‌دهد و کارگاه‌های آموزشی روان درمانی برای متخصصان بهداشت روان در سراسر ایالات متحده و کانادا برگزار می‌کند. این روانپزشک آمریکایی برای تحقیقات و تدریس خود جوایز بسیاری را به دست آورده و تاکنون دانش آموختگان پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه پنسیلوانیا سه بار او را به عنوان معلم سال انتخاب کرده‌اند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی رسیدن به حال خوب می‌شنویم:

اضطراب موضوعی است که محققان درمورد آن سه نظریه مهم ارائه داده‌اند و براساس آن سایر روان درمانگرها، روش‌های درمانی خودشان را برای بیماران در نظر می‌گیرند.

درمانگران شناختی معتقدند که افکار منفی علت اصلی اضطراب هستند؛ این درمانگران علت اصلی همه ناراحتی‌های افراد را درونی می‌دانند. البته همه افکار منفی باعث ترس نمی‌شوند و بعضی‌ از آن‌ها مفید هستند. ترس سالم به ما اخطار می‌دهد که خطری در کمین است و باید مواظب خودمان باشیم اما اظطرابی که عصبی باشد، ریشه در افکار ما و تاثیرهایی دارد که ما از محیط پیرامون خودمان برداشت می‌کنیم.

نگرانی‌های شما وقتی به وجود می‌آیند که شما دائم چنین جملاتی را به خودتان می‌گویید؛ من آنقدر نگرانم که ممکن است اختیارم را از دست بدهم و احساس می‌کنم هر لحظه در حال بیهوش شدن هستم. درواقع این افکار واقعی نیستند اما شما آن‌ها را باور می‌کنید.

 ۲ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۱۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۳ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۳۶ دقیقه
فصل اول: آشنایی با روحیه
۳۹ دقیقه
فصل دوم: رسیدن به احساس خوب
۳۶ دقیقه
فصل سوم: احساس اطمینان؛ غلبه بر ترس، اضطراب و فوبیا
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: چگونه با ارتباط بهتر، بتوانیم روابط بهتری ایجاد کنیم؟
۹ دقیقه
فصل پنجم: دارو درمانی
۱۷ دقیقه
فصل ششم: ویژگی درمان گران و بیماران کنجکاو چیست؟
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

برای دانلود کتاب صوتی رسیدن به حال خوب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رسیدن به حال خوب

نظرات کتاب صوتی رسیدن به حال خوب

رحیم صابری
۱۳۹۹/۱۲/۷
با سلام خدمت دوستان سه کتاب قبلی دکتر برنز خیلی حجیم بود من نسخه چاپی اون رو خوندم و واقعا این کتاب خلاصه و مفید بود. درمان دکتر برنز واقعا عالیه و از کتابراه ممنونم
افشین آیتی
۱۴۰۰/۲/۵
کتاب بسیارمفیدیه فقط بایدگفته هاروبه ذهن سپردوبهش عمل کرد توصیه میکنم
سیدجواد قاسمی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
بسیارعالی بود صدای گوینده هم خوب بود ممنون ازکتابراه
مشاهد همه نظرات (۷)
روانشناسی عمومی، میکروکتاب، میکروبوک، کتاب پرفروش آمازون، کتاب پرفروش، کتاب رسیدن به حال خوب راهنمای قدم به قدم برای حل مشکلات، کتاب راهنمای قدم به قدم برای حل مشکلات، کتاب از حال بد به حال خوب شناخت درمانی، کتاب شناخت درمانی، کتاب از حال بد به حال خوب، کتاب از حال بد به حال خوب احساس خوب داشتن حس فوق العاده ای دارد، کتاب احساس خوب داشتن حس فوق العاده ای دارد، کتاب رسیدن به حال خوب دیوید برنز، درمورد کتاب از حال بد به حال خوب دکتر دیوید برنز، نسخه الکترونیکی کتاب از حال بد به حال خوب، قیمت کتاب از حال بد به حال خوب، دانلود کتاب از حال بد به حال خوب، دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب، کتاب از حس بد به حس خوب، قسمت هایی از کتاب از حال بد به حال خوب، تبدیل حس بد به حس خوب، قیمت کتاب از حس بد به حس خوب، کتاب از حس بد به حس خوب بر اساس شناخت درمانی، کتاب از حس بد به حس خوب شناخت درمانی بیماری های روانی، کتاب دیوید برنز، دکتر دیوید برنز، دانلود کتاب های دیوید برنز، روانشناسی شناختی، روانشناسی شناختی چیست، سلامت روان، روان درمانی، استرس و اضطراب، اضطراب، درمان استرس، شناخت درمانی، مدیریت استرس، درمان اختلال اضطرابی، جنبه های روانشناسی، اختلال های اضطرابی، درمان اضطراب، آموزش کاهش استرس، درمان افسردگی، رفع استرس، روانشناسی اضطراب، انواع اختلالات اضطرابی، کاهش اضطراب، راه های درمان اضطراب، راهکارهای کاهش استرس، تکنیک های شناخت درمانی، مقابله با استرس، کتاب درمان استرس، درمان بیماری های روان، شناخت درمانی افسردگی، افسردگی، کتاب روانشناسی، The feeling good handbook، David D Burns