دانلود کتاب صوتی سفر به مرکز زمین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفر به مرکز زمین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سفر به مرکز زمین

کتاب صوتی کتاب سفر به مرکز زمین اثر معروف ژول ورن، درباره‌ی سفر اکتشافی لیندانبرگ، پرفسور آلمانی به اعماق زمین با دستمایه‌هایی از علم و تکنولوژی است که در این سفر با حوادث و اتفاقات بسیاری روبه‌رو می‌شود.

درباره‌ی کتاب صوتی سفر به مرکز زمین:

ژول ورن (Jules Verne) در کتاب صوتی سفر به مرکز زمین (Journey to the Center of the Earth) جهانی تخیلی و در عین حال علمی را برای شما به نمایش می‌گذارد و سفری پرماجرا و شگفت‌انگیز را در اعماق زمین روایت می‌کند. لیندانبرگ پرفسوری آلمانی‌تبار است که برای به اثبات رساندن نظریه‌ی خود، همراه با برادرزاده‌هایش اکسل و هانس به مرکز زمین سفر می‌کند. او این سفر را از دهانه آتشفشانی در ایسلند شروع و سپس به سمت مرکز زمین حرکت می‌کند.

آن‌ها در این سفر پرهیجان حوادث و رویدادهای بسیاری را پشت سر می‌گذارند. با حیوانات ماقبل تاریخ آشنا و با خطرهای طبیعی روبه‌رو می‌شوند تا اینکه سرانجام در جنوب ایتالیا در استرومبلی مجدد به سطح زمین باز می‌گردند.

ژول ورن در این کتاب صوتی افکار خود را رها کرده تا به آینده نه چندان دور برود و آنچه را که در اثر پیشرفت علمی امکان‌پذیر است را برای شما به تصویر بکشد. بنابراین آنچه به نگارش درآورده کاملاً علمی نیست، بلکه نتیجه‌ی ترکیب علم زمان خودش با افکار، احساسات و تخیلاتش است. در واقع، ژول ورن از نبوغی ویژه در نگارش کتاب‌های علمی و تخیلی برخوردار بوده که ایده بسیاری از پیشرفت‌های علمی در آینده شده است.

ژول ورن را بیشتر بشناسیم:

ژول ورن این نویسنده‌ی محبوب و دوست‌داشتنی را با نام پدر داستان‌های علمی تخیلی می‌شناسند. آثار او رویاهایى بودند که به حقیقت پیوسته‌اند و یا رویاهایی هستند که شاید در آینده‌ای نه چندان دور به حقیقت بپیوندند، زیرا او در آن‌ها شگفتى‌هاى اختراعات مدرن هم‌چون زیردریایى، هواپیما و تلویزیون را سال‌ها پیش از اختراع‌شان بیان کرده بود.

جوانان و نوجوانان چندین نسل‌ با کتاب‌های او هم‌چون بیست هزار فرسنگ زیر دریا، دور دنیا در هشتاد روز، جزیره‌ی اسرارآمیز و... سرگرم شده‌اند، از آن‌ها نکات بسیار زیادی آموخته‌اند و با ماجراهای پرهیجان قهرمانان آن‌ها همراه شده‌اند. در داستان‌های ژول ورن خلاقیت تخیلی در بین رویداد‌های هیجان‌انگیز و همراه با گرایش قوی اخلاقی و انسانی مجموعه‌ای کامل و آموزنده به وجود آورده است. او همچنین یکی از 3 نویسنده‌ای است که آثارشان به بیشترین زبان‌های مختلف جهان ترجمه شده است. ژول ورن متولد سال 1828 بود و در سال 1905 دار فانی را وداع گفت.

در قسمتی از کتاب صوتی سفر به مرکز زمین می‌شنویم:

در حقیقت مجبور شدیم جیره‌بندی کنیم. فقط برای سه روز آب داشتیم. عصر، سر شام، به این موضوع پی بردم. از همه بدتر این بود که در آن زمین متعلق به دوران انتقال شانس کمی برای مواجه شدن با چشمه‌ی آب جاری داشتیم. در تمام مدت روز بعد، تونل با قوس‌های ضربی بی‌انتهایش ادامه داشت. بدون این که حرف بزنیم، راه می‌رفتیم. سکوت هانس به ما هم سرایت کرده بود. راه، حداقل به طور آشکار، سربالا نبود. حتی گاهی به نظر می‌آمد سرازیری است. اما چندان محسوس نبود و پروفسور را خاطر جمع نمی‌کرد، زیرا ظاهرا آن لایه‌ها تغییر نمی‌کرد و نشانه‌های حاکی از دوران انتقال بیشتر دیده می‌شد.

 ۱۰ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
فصل اول
۲۸ دقیقه
فصل دوم و سوم
۲۵ دقیقه
فصل چهارم و پنجم
۲۱ دقیقه
فصل ششم
۳۲ دقیقه
فصل هفتم و هشتم
۳۱ دقیقه
فصل نهم و دهم
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم و دوازدهم
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم و چهاردهم
۲۷ دقیقه
فصل پانزدهم و شانزدهم
۲۴ دقیقه
فصل هفدهم و هجدهم
۲۲ دقیقه
فصل نوزدهم و بیستم
۱۷ دقیقه
فصل بیست و یکم و بیست و دوم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و سوم و بیست و چهارم
۱۷ دقیقه
فصل بیست و پنجم و بیست و ششم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و هفتم و بیست و هشتم
۲۶ دقیقه
فصل بیست و نهم و سی‌ام
۲۷ دقیقه
فصل سی و یکم و سی و دوم
۲۷ دقیقه
فصل سی و سوم و سی و چهارم
۲۶ دقیقه
فصل سی و پنجم و سی و ششم
۲۵ دقیقه
فصل سی و هفتم و سی و هشتم
۲۹ دقیقه
فصل سی و نهم و چهل‌ام
۲۵ دقیقه
فصل چهل و یکم و چهل و دوم
۲۸ دقیقه
فصل چهل و سوم و چهل و چهارم
۹ دقیقه
فصل چهل و پنجم
۲۶ دقیقه
ژول ورن

راهنمای دانلود کتاب صوتی سفر به مرکز زمین

برای دانلود کتاب صوتی سفر به مرکز زمین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سفر به مرکز زمین
نازنین ش
۱۳۹۹/۷/۵
ژول ورن در ژانر خودش یک نابغه بود در اون زمان
صداقت تقوی
۱۳۹۹/۶/۲۹
واقعاً اجب کتابیست عالیههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ومناسبههههههههههههههههههه
Hasti Massahzadeh
۱۳۹۹/۵/۲۱
بسیار عالی و مناسب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)