دانلود کتاب صوتی سلحشور نور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سلحشور نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سلحشور نور

پائولو کوئیلو در کتاب صوتی سلحشور نور به راه و رسم سلحشوران و عیاران می‌پردازد و طی قطعاتی کوتاه و مرتبط با هم، اندیشه چگونه زیستن و نیرومند شدن در برابر زندگی را در قالب آئینی باستانی با ما در میان می‌گذارد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

داستان سلحشور نور (Manual of the Warrior of Light) با لحنی شاعرانه و به صورت نمادین با گفت‌وگوی زنی زیبا که جامه‌ای متفاوت دارد با کودکی جست‌وجوگر، روایت می‌شود. زن از کودک می‌خواهد که به ساحل دریا برود و در آن جزیره‌ای را مشاهده کند که دارای معبد عظیم و ناقوس‌های بی‌شمار است اما کودک هر چه جست و جو می‌کند، چنین معبدی را نمی‌بیند و حتی صدای ناقوسی را هم نمی‌شنود.

او پس از مدتی با رویاهای کودکانه خویش گمان می‌برد که صدای ناقوس‌های معبد را شنیده است و از این رو شادمان می‌شود و دیگر سال‌های سال آن ساحل را ترک می‌کند. او که اینک به مردی بالغ بدل شده دوباره به کنار ساحل می‌آید و آن زن را با همان هیئت و زیبایی می‌بینید که منتظر او بوده است.

زن در این هنگام دفتری به او می‌دهد و به او می‌گوید: «بنویس، یک سلحشور نور نگاه کودک را میزان می‌داند، زیرا، کودکان قادرند دنیا را (معصومانه) بدون نیش و نوش ببیند، پس، سلحشور هرگاه بخواهد شایستگی و اعتماد یک نفر را بسنجد با نگاه یک کودک به او می‌نگرد».

و مرد از او می‌پرسد: سلحشور نور کیست؟ و او چنین پاسخ می‌دهد: « آن کس که قادر به درک معجزه باشد و به خاطر باورهایش تا پای مرگ بجنگد و... صدای ناقوس‌های فروخفته در دل دریا را بشنود».

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho)، نویسنده معاصر برزیلی است. رمان‌های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است. او به خاطر فعالیت‌های انسان دوستانه‌اش در سال 2007، به‌عنوان سفیر صلح سازمان ملل انتخاب‌ شد. کتاب‌های او تا به حال به 73 زبان ترجمه ‌شده، 135 میلیون نسخه از کتاب‌هایش در سراسر جهان به چاپ رسیده و به 168 کشور راه‌ یافته‌اند. این آثار جایزه‌های ادبی بسیاری را برای نویسنده به هدیه آورده‌اند. رمان کیمیاگر معروف‌ترین کتاب پائولو کوئیلو، یکی از رمان‌های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم جهان است.

 ۲ ساعت و ۲۷ دقیقه، ۱۳۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۲۲ دقیقه
بخش چهارم
۲۲ دقیقه
بخش پنجم
۲۹ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سلحشور نور

برای دانلود کتاب صوتی سلحشور نور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سلحشور نور
مصی حصاری
۱۳۹۷/۶/۳۱
مم عاشششق این کتاب ومتنهای جالبش هستم راستش سالهاس که بارها وبارها این کتابو خوندم وهرربار کلی ازش انرژی گرفتن ومسیر زندکیمو به بهترین نهوی که میتونستم ادامه دادم هز پائولو سپاسگذارم بخاطر آفرینش این کناب پرمغز. همه اثرهای پائولو عالی هستن اما مبارزان راه روشنایی خاصترینشون هست👏👏👏
Alireza Mohamadi
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
بسیار اموزنده بود
Soheil M
۱۳۹۹/۱۰/۹
با سلام
عالی...
پائولو کوئیلو فراتر از یک نویسنده است به این صورت که کشفهای خود را تا حدی که میشود به رشته تقریر در می‌آورد.
او بزرگ است...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)