دانلود کتاب صوتی شهر فرشتگان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شهر فرشتگان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شهر فرشتگان

کتاب صوتی شهر فرشتگان نوشته‌ی وحید کیان، دربردارنده‌ی 21 داستان کوتاه و جذاب با موضوعاتی درباره‌ی معنویت و خودشناسی است.

خدا مهربان است، هر چه بیشتر با او سخن می‌گوییم و بیشتر خود را به او می‌سپاریم، مهربانی او را بیشتر احساس می‌کنیم. او همیشه به فکر ماست، ما از او دوری می‌جوییم ولی خدا مهربان‌تر از آن است که ما را به حال خویش رها سازد. او هر طور که بخواهد با ما سخن می‌گوید، گاه با ندای وجدان، گاه با گفتار دیگران و گاه از زبان فرشتگان. چه خوب می‌شد اگر همیشه به ندای الهی گوش می‌دادیم شاید آن‌گاه دست‌هایمان پاک‌تر و دل‌هایمان شادتر بودند. دل‌هایی که خانه‌ی همان خداوند مهربان هستند.

شنیدن داستان‌های کتاب صوتی (City of Angels)، موجب می‌شود که خداوند را از نزدیک لمس کنید و بودن او را در تمام مراحل زندگی احساس نمایید.

در بخشی از کتاب صوتی شهر فرشتگان می‌شنویم:

غوغایی در آسمان برپا شده بود، فرشتگان خسته از بشر، از خداوند می‌خواستند تا لطف و رحمت خویش را از آن گناهکار دریغ فرماید. پاک‌ترین و زیباترین فرشتگان فریاد برآورد: پروردگارا، ای آفریدگار مهر، از اعمال انسان به ستوه آمده‌ایم، او نه بر خود رحم دارد و نه بر دیگران. بهر لقمه نانی به حیله هم‌نوعان خود را می‌فریبد و جان از دیگران می‌ستاند. از سپیده‌دمان تا شامگاه‌هان جزء به پا نهادن بر حق دیگران دل نمی‌بندد و پایان کار بر تو هم که از هر پاکی پاک‌تری و خود سایه‌ی رحمت بر او فرو افکنده‌ای دروغ می‌بندد، تا کی پشتیبانی‌اش می‌فرمایی و اجازه نمی‌دهی در عرض چشم برهم زدنی وجود ننگینش را از زمین پاک کنیم. بارها به او راه راست را نشان داده‌ایم، اما نگاهی نیز به آن نکرده است. چنان گستاخ شده است که حتی بر وجود تو نیز شک می‌کند. نامش را از صفحه‌ی عالم پاک فرما، زیرا که تاب تحمل او را نداریم.

و ندایی شنید...

 ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۲ دقیقه
پیش‌گفتار
۵ دقیقه
اشک فرشتگان
۴ دقیقه
بهشت من
۵ دقیقه
بال‌های سپید
۴ دقیقه
دوست خدا
۳ دقیقه
فرشته‌های نگهبان
۳ دقیقه
دروغگو
۵ دقیقه
بهترین مادر دنیا
۳ دقیقه
ترانه‌های آسمان
۶ دقیقه
باران کوهستان
۵ دقیقه
قله‌ی موفقیت
۳ دقیقه
در آغوش یک فرشته
۵ دقیقه
ستاره‌های راهنما
۴ دقیقه
دوست من
۵ دقیقه
یک قطره اشک
۳ دقیقه
چهارراه
۵ دقیقه
زیباترین
۴ دقیقه
نور
۳ دقیقه
کبوتر سپید
۴ دقیقه
بخشش
۴ دقیقه
آسمان مهربان
۳ دقیقه
روزی از روزهای خدا

راهنمای دانلود کتاب صوتی شهر فرشتگان

برای دانلود کتاب صوتی شهر فرشتگان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شهر فرشتگان