دانلود کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ

  • از: برنارد شرودر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ

در کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ (میکرو کتاب)، اثر برنارد شرودر با فرآیندهای صحیح تولید ناب و روش‌های کسب درآمد با توجه به نیازهای بازار آشنا می‌شوید.

اکثر افرادی که می‌خواهند در دنیای کارآفرینی و استارتاپی قدم بگذارند به دنبال نقشه راهی هستند که بتوانند بر اساس آن مسیرهای شکل‌گیری یک استارتاپ را بگذرانند.

اما در این مسیر ۲ راه وجود دارد راهی که از کسب‌و‌کارهای سنتی نشات گرفته و بر روی ایجاد برنامه‌ریزی‌های دقیق و پلن‌های کسب‌و‌کار تکیه دارد و مسیر دوم که در میکروکتاب شکست سریع یا پیروزی بزرگ (Fail Fast or Win Big) به تفصیل معرفی می‌شود و هدف آن تسریع فرآیند و پیشرفت با حداقل منابع است.

رویکرد سنتی برای کارآفرین بودن معمولا عبارت بوده است از: پیدا کردن ایده و نوشتن طرح کسب‌وکار، چند ماه به دنبال سرمایه‌گذار گشتن و شروع به ساخت و فروش محصول.

مشکل این رویکرد این است که بازارهای امروزی خیلی سریع تغییر می‌کنند و این احتمال وجود دارد که طرح کسب‌وکار شما پیش از این‌که به پایان برسد قدیمی شود. قطعا شما نمی‌خواهید همه‌ی پولی که جذب کرده‌اید را قبل از این‌که بفهمید آیا مشتری‌ها چیزی را که تولید می‌کنید می‌خواهند یا خیر، خرج کنید.

رویکرد بهتر این است که از رویکرد «چارچوب مدل ناب» استفاده کنید که بر بازخورد گرفتن از مشتری‌ها مبتنی است و می‌گوید اگر می‌خواهید یک محصول را بفروشید کافی است آن را درست کنید. اگر می‌خواهید یک خدمات را بفروشید کافی است آن را ارائه کنید. اگر می‌خواهید یک شرکت تأسیس کنید کافی است آن را تأسیس کنید. هیچ زمانی نبوده است که مثل امروز در زمان حال زندگی کنیم.

برنارد شرودر (Bernhard schroeder) مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه سن‌دیگو است. او علاوه بر این‌که در دانشگاه سن‌دیگو کارآفرینی تدریس می‌کند، به عنوان مشاور و رهبر استراتژیک با صدها استارتاپ نیز همکاری می‌کند.

پیش از این‌که برنارد شرودر به دانشگاه بپیوندد شریک ارشد انجمن بازاریابی CKS بود و در برندسازی و بازاریابی اولیه شرکت‌های یاهو، آمازون، کوربیس، ESPN، تراولاسیتی و دیگر شرکت‌ها بزرگ همکاری کرده است. او همچنین با اپل، نایکی، جنرال موتورز، آمریکن اکسپرس و دیگر شرکت‌های برتر دنیا کار کرده است. او فارغ‌التحصیل دانشگاه سن‌دیگو، دانشگاه ایالتی کالیفورنیا و کالج والش است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

 ۵۱ دقیقه، ۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۱ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول
۷ دقیقه
فصل دوم
۷ دقیقه
فصل سوم
۶ دقیقه
فصل چهارم
۶ دقیقه
فصل پنجم
۷ دقیقه
فصل ششم
۷ دقیقه
فصل هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ

برای دانلود کتاب صوتی شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شکست سریع یا پیروزی بزرگ؛ برنامه‌ای برای راه‌اندازی استارتاپ
Milad Bravo
۱۳۹۸/۲/۲۹
کتاب خیلی خوبه نکات مهمی رو در زمینه شروع استارت آپ بیان می‌کنه
کلا همه کتاب‌های در زمینه استارت آپ نکات جالب و متفاوتی رو میگن که معمولا تو کتاب‌های دیگه پیدا نمیشن
این کتاب هم نکات جدیدی رو اشاره می‌کنه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)