دانلود کتاب صوتی صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم

پیتر تیل و بلک مسترز در کتاب صوتی صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم، ایده‌هایی کاملاً نو و ارزشمندی در زمینه چگونگی ساختن آینده یا استارتاپ خود در دنیای فعلی ارائه می‌دهند. این کتاب در سال 2014 جزو پرفروش‌ترین‌های دنیا بوده و به اغلب زبان‌ها ترجمه و منتشر شده است. 

کتاب صفر به یک (Zero to One: Notes on Startups or How to Build the Future) نکاتی در مورد استارتاپ‌هاست. پیتر تی در زمینه مباحث کارآفرینی و سرمایه‌گذاری خطر پذیر جزو شاخص‌ترین‌های حال حاضر آمریکا بوده و بخاطر شهرتش در دانشگاه استفنورد هم دوره‌ی افتخاری کارآفرینی برگزار می‌کند.

تقلید از یک الگو آسان‌تر از خلق چیزی نو است. انجام دادن کاری که می‌دانیم چگونه آن را انجام دهیم، جهان را از 1 به n می‌برد و چیزی آشنا به آن خواهد افزود. اما هرگاه چیزی نو خلق می‌کنیم، از صفر به یک می‌رویم. عمل خلق، منحصر به فرد است، همانند خلق کردن چیزی با اهمیت! و نتیجه چیزی تازه و غریب است.

پیتر تیل (Peter Thiel) یک کارآفرین موفق است که کارهای زیادی انجام داده و در این کتاب شرح می‌دهد که چگونه شرکت‌های بزرگ از هیچ متولد می‌شوند. کتاب «صفر به یک» آنقدر بین کارآفرینان و استارتاپ‌ها محبوب است که به گفته مجله فوربز خواندن آن به شما احساس قدرت فرابشری می‌دهد.

این کتاب از زمان انتشار همواره جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه نوآوری، کارآفرینی و استارتاپ‌ها بوده است (رتبه یک فروش بخش سیاست‌های اقتصادی و رتبه 2 بخش کارآفرینی سایت آمازون) و در اغلب لیست‌های «کتاب‌هایی که حتماً باید مطالعه کرد» قرار دارد.

پیتر تیل مسیر تاریخی تولید ثروت و رابطه آن با نوآوری را در کتابش به خوبی تشریح می‌کند، همچنین درباره ماهیت رقابت، تولید محصول و سرمایه‌گذاری و اهمیت داشتن تیم خوب حرف می‌زند.

پیتر تیل نویسنده، کارآفرین، بشردوست و بنیانگذار شرکت PayPal و یکی از نخستین سرمایه‌گذاران فیسبوک است. او در دانشگاه فلسفه خواند و بعد حقوق را به عنوان رشته خود انتخاب کرد. در دوران کارآموزی به عنوان دستیار یکی از معروف‌ترین معامله‌گرهای بورس سوئیس مشغول به کار شد و بعد به عنوان وکیل بورس و اوراق بهادر در آمریکا مشغول به کار گشت. پیتر در سال 1999 به همراه سه نفر از دوستانش پی‌پال را تأسیس کرد و به شدت در آن موفق شد.

آن‌ها سال 2002 پی‌پال را به ارزش 1.5 میلیارد دلار به ای‌بی فروختند. او سپس یک صندوق پوشش ریسک جهانی راه‌اندازی کرد و هم‌چنان به عنوان رئیس هیئت مدیره آن مشغول به کار است. پیتر به همراه دوستانش در پی‌پال در سال 2005 یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر به نام فاندرز فاند راه‌اندازی کردند. او اولین سرمایه‌گذار خطرپذیری بود که بیش از 10٪ سهام فیسبوک را در سال 2004 خرید. او تجربه بسیار خوبی در کارآفرینی و ایجاد استارتاپ دارد و علم و تجربه او در کنار هم باعث شد تا او در سال 2015 به عنوان یکی از شرکای سرمایه‌گذاری در بزرگترین شتاب‌دهنده دنیا یعنی وای کامبینیتور وارد شود.

 ۶ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۳۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه. صفر به یک
۱۲ دقیقه
فصل 1. چالش آینده
۲۳ دقیقه
فصل 2. جشن می‌گیرم انگار هنوز سال 1999 است
۲۳ دقیقه
فصل 3. همه شرکت‌های شایسته، متفاوت هستند
۱۵ دقیقه
فصل 4. ایدئولوژی رقابت
۳۳ دقیقه
فصل 5. مزیت حرکت آخر
۴۴ دقیقه
فصل 6. شما برگ بخت‌آزمایی نیستید
۲۱ دقیقه
فصل 7. پول را دنبال کن
۳۴ دقیقه
فصل 8. رازها
۲۷ دقیقه
فصل 9. شالوده‌ها
۱۹ دقیقه
فصل 10. سازوکار مافیا
۳۸ دقیقه
فصل 11. اگر بسازیدش، می‌آیند؟
۲۸ دقیقه
فصل 12. انسان و ماشین
۴۱ دقیقه
فصل 13. سبز دیدن
۲۸ دقیقه
فصل 14. تناقض بنیان‌گذاران
۷ دقیقه
نتیجه‌گیری. ایستایی یا یکتایی

راهنمای دانلود کتاب صوتی صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم

برای دانلود کتاب صوتی صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  صفر به یک؛ نکاتی در مورد استارتاپ‌ها - چگونه آینده را بسازیم
سید محمد جواد موسوی
۱۳۹۸/۸/۳
به نظرم مطالب خوبی بودن
فائزه توکلی
۱۳۹۸/۱/۸
من قسمتی از این کتاب رو خوندم، تا جایی که خواندم برام واقعا جالب بودش👌
sfarzad h
۱۳۹۹/۳/۱۷
از نظر علم مدیریت برخی از مطالب اشتباه هست.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)