دانلود کتاب صوتی عشق روی پیاده رو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق روی پیاده رو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق روی پیاده رو

کتاب صوتی عشق روی پیاده رو نوشته نویسنده‌ی موفق و درخشان ایرانی مصطفی مستور، دربردارنده‌ی داستان‌هایی جذاب و گیرا است که به مفهوم و معنای عشق از دید متفاوت‌تر و خاص‌تری نگاه می‌اندازند و با صدای دل‌نشین مهدی پاکدل روایت می‌شوند.

درون‌مایه‌ی اصلی این داستان‌ها درباره‌ی زندگی، عشق، غم و اندوه و وجود خداوند است، موضوعاتی که به شدت پیچیده هستند و جدا از هم هیچ معنایی ندارند و ذهن شما را با خود درگیر می‌کنند. بعضی از این داستان‌ها از خاطرات کودکی مستور برگرفته شده‌اند و درون خود حس‌های شیرینی دارند که گاهی مخاطب هوس می‌کند مانند شخصیت اصلی بعضی از داستان‌ها عاشق شود.

عشق همیشه تجربه و مفهومی برتر به حساب می‌آید که ثابت است و با حقیقتی فراانسانی ارتباط دارد، اما گاهی در جاهای دیگر کاملا انسانی است. از گذشته تاکنون بیشتر داستان‌های عاشقانه در غیاب عاشق یا معشوق پیش می‌رفتند. کاراکترهای اصلی این داستان‌های زیبا همگی با روایت‌های عاشقانه، به عاشقی روی می‌آورند و عشق را می‌فهمند. این‌ها همه به عشق مفهومی متعدد می‌دهد. بنابراین، عشق نشانه‌ای است که پیوسته درحال ساخته شدن است.

در بخشی از کتاب صوتی عشق روی پیاده‌رو می‌شنویم:

«وقتی شاطر عباس نان‌های داغ را توی دست‌های مهتاب می‌گذاشت دلم می‌خواست جای شاطر عباس بودم. وقتی مهتاب نان‌های داغ را لای چادر گلدارش می‌پیچاند دلم می‌خواست، من، آن نان‌های داغ باشم. وقتی مهتاب به خانه می‌رسید و کوبه‌ی در را می‌کوبید، هوس می‌کردم کوبه‌ی در باشم. وقتی مادرش نان‌ها را از مهتاب می‌گرفت، دوست داشتم مادر مهتاب باشم. بعد مهتاب تکه‌‌ای نان برای ماهی‌های قرمز توی حوض خانه‌شان می‌انداخت و من هزار بار آرزو می‌کردم یکی از ماهی‌های قرمز توی حوض باشم.»

 ۳ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۲۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
داستان اول: دو چشم خانه‌ی خیس
۳۹ دقیقه
داستان دوم: مثل یک قاصدک
۲۰ دقیقه
داستان سوم: بعدازظهر سبز
۱۵ دقیقه
داستان چهارم: شب‌های یلدا
۱۲ دقیقه
داستان پنجم: مردی که تا زانو در اندوه رفت
۲۱ دقیقه
داستان ششم: عشق روی پیاده‌رو
۱۴ دقیقه
داستان هفتم: آرزو
۱۵ دقیقه
داستان هشتم: چند خط کج و کوله بر دیوار
۱۷ دقیقه
داستان نهم: آن مرد داس دارد
۱۳ دقیقه
داستان دهم: هل من محیص
۱۸ دقیقه
داستان یازدهم: زلزله
۲۱ دقیقه
داستان دوازدهم: مهتاب

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق روی پیاده رو

برای دانلود کتاب صوتی عشق روی پیاده رو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق روی پیاده رو
علی اصغر آزمون
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
آثار استاد مستور یک‌به یک زیبا و خواندنی هستند. اثار خاص برای آدمهای خاص. ایشان بی شک یکی از بهترین‌های حال حاضر داستان نویسی نوین ایرانی هستند. کسانی که کارهای پاورقی و کوچه بازاری می‌خوانند، چندان نمی توانند با آثار ایشان ارتباط برقرار کنند. نیاز است عمیق تر خوانده شود.
علی توکلی
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
خوب ولی ایکاش بجای مهدی پاکدل کسی دیگه اجرا میکرد...هرچند پاکدل رو دوست دارم ولی صداش برای این داستان مناسب نیس
آنه شرلی
۱۳۹۸/۹/۱۴
کتاب از قصه های جداگانه ای تشکیل شده که برای دهه 50 و 60 نوستالژی است من از گوش کردنش لذت بردم و خاطرات تلخ و شیرین کودکی برایم زنده شد.جنگ .خاطرات کودکی.آرزوهای بر باد برفته......
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)