دانلود کتاب صوتی عشق ورای ایمان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق ورای ایمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق ورای ایمان

کتاب صوتی عشق ورای ایمان نوشته‌ی پائولو کوئیلو، یکی از زیباترین و پرمعناترین کتاب‌های ادبی درباره عشق است و برگرفته از سخنان یک روحانی مسیحی به نام هنری دراموند درباره‌ی جنبه‌های روحانی و روان‌شناسانه عشق است.

به راستى رسالت آدمى چیست؟ چرا انسان پا به عرصه‌ى هستى گذاشته و چگونه بایسته است که روزها را از پس روز سپرى کند؟ قطعا به تعداد افراد بشر پاسخ براى این پرسش مى‌توان یافت. اما نورى که در قلب تک تکشان مى‌درخشد، گواه اشتراک ذاتى این همه پرسش در مقابل تنوع بى حدِ شکل بروز آن است. عشق، موهبتى خدادادى است که نوع بشر را از سایر جانداران متمایز مى‌کند.

کتاب صوتی عشق ورای ایمان (The supreme gift)، از نظریات هنری دراموند نویسنده‌ی اسکاتلندی که یک روحانی غیر رسمی مسیحی بود، اقتباس گرفته شده است. او برای جمعیت‌های کوچک صحبت می‌کرد ولی هیچ‌گاه وارد حرفه‌ی روحانیت نشد، در عوض خود را وقف تدریس علوم طبیعی نمود. کتاب او با عنوان موهبت الهی بیش از یک قرن پیش به چاپ رسید و خیلی زود در سراسر دنیا به عنوان زیباترین متن ادبی درباره‌ی عشق مشهور شد.

پائولو کوئیلو (Paulo Coelho)، بی‌شک اثرگذارترین نویسنده‌ی معاصر دوران ماست که در اغلب کتاب‌هایش به موضوع عشق و ایمان می‌پردازد. او برای خلق این اثر ادبی به سراغ کتاب موهبت الهی هنری دراموند رفته و بازنویسی و روایت خود را از آن ارائه نموده است.

جملات برگزیده‌ی کتاب عشق ورای ایمان:

- مردن بهتر از زندگى بدون عشق است.
- عشق تنها انرژی حقیقی زندگی است.
- نمی‌توان عاشق بود ولی خشمگین و عصبی رفتار کرد.
- بدان کسى که کمتر عشق مى‌ورزد، کمتر بخشیده خواهد شد.
- کاری که براساس عشق انجام شود، نیازی به جایزه و انعام ندارد.
- در دنیا فقط یک چیز مهم‌تر و با ارزش‌تر از شادی است و آن پرهیزکاری است.
- مهربانی بخش فعال و عملی عشق است، آنجا که عشق پا به میدان عمل می‌گذارد.
- در داشتن و به دست آوردن به دنبال شادى نباشید، شادى فقط در بخشیدن به دیگران به دست مى‌آید.
- ما به دنبال رسیدن به آرامش ابدى در بهشت هستیم. اما با عشق در روى زمین هم به این آرامش خواهیم رسید.
- باارزش‌ترین چیزى که بشر مى‌تواند در پیشگاه خدا به انجام برساند، مهربانى با بندگان اوست. جهان هستى واقعا نیازمند این تفکر است.
- چه بسا کسانى که ما آن‌ها را ظاهرا افرادى غیرمذهبى مى‌بینیم، در روز عدل و محاسبه‌ى قیامت جلوتر از آن‌هایى که ظاهر مذهبى دارند وارد بهشت پروردگار شوند.

در بخش‌هایی از کتاب صوتی عشق ورای ایمان می‌شنویم:

«اگر من به زبان فرشتگان با شما گفتگو کنم اما در قلبم عشقى به شما نداشته باشم، فقط ناقوسى پر سروصدا یا سنجى بوده‌ام که به شدت به هم کوبیده مى‌شود. اگر قدرت پیامبران را داشته باشم و از تمام رموز و دانش ها آگاهى داشته باشم یا حتى اگر ایمانى داشته باشم که با آن بتوانم کوه‌ها را جابجا کنم، اما فاقد عشق باشم، در واقع هیچ هستم. اگر تمام آنچه را دارم ببخشم و جسمم را در آتش بسوزانم، اما عاشق نباشم، در قبال این کارها هیج چیز نصیبم نخواهد شد.

عشق خالقِ عشق است. اگر شما تکه‌اى آهن را در مسیر جریان الکتریسیته قرار بدهید، به دلیل جریانات القایى، آن تکه آهن هم الکتریکى خواهد شد. اگر آن را نزدیک آهن ربا قرار دهید این تکه آهن تا وقتى که کنار آهن رباست، خودش هم خاصیت مغناظیسى خواهد داشت. پس خود را نزدیک خدا نگه دارید، خدایى که عاشق ماست، مطمئن باشید عشق لایزال الهى در وجودتان جریان خواهد داشت.

 ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
بخش اول
۲۰ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم
۲۴ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عشق ورای ایمان

برای دانلود کتاب صوتی عشق ورای ایمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عشق ورای ایمان
forough ahrari
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
عالی بود
pariya safari
۱۳۹۸/۷/۲۰
خیلی عالی معناهای عشق رو‌گفته خیلی عالی!!! کوییلو نویسنده بزرگیه! پیشنهاد میکنم بخونیدش، من حتی مطالب جالبش رو‌ برای خودم نوشتم
Mahsa Heydari
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
ممنونم که کتابهای پوئولو صوتیشو میذارین😍😍❤️❤️🙏🙏🌹🌹
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)