دانلود کتاب صوتی غلبه بر کمرویی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر کمرویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر کمرویی

کتاب صوتی غلبه بر کمرویی نوشته‌ی پل ژاگو، به تمام کمروها و خجالتی‌ها کمک می‌کند تا در ارتباط با افراد، خونسردی و اعتماد به نفس خود را حفظ کنند و به راحتی در هر موقعیتی حضور داشته باشند.

درباره کتاب صوتی غلبه بر کمرویی:

بسیاری از افراد بدون آنکه بر رفتارها و حالات خود تسلطی داشته باشند، در مقابل جنس مخالف خود احساس ناتوانی و خجالت بیش از حد می‌کنند یا گروهی از افراد نمی‌توانند به خاطر این خصیصه، شغلی مناسب برای خود به دست آورند و صدها نمونه دیگر که حتما خودتان یا اطرافیان‌تان با آن درگیر بوده‌اید.

پل ژاگو که خودش نیز در گذشته خجالتی بوده، در کتاب صوتی غلبه بر کمرویی (La timidité vaincue) براساس تجربیات و دانش علمی‌اش مجموعه‌ای از آموزه‌های کاربردی و مفیدی را به شما معرفی می‌کند تا گام به گام به سمت داشتن اعتماد به نفسی بالا و شخصیتی استوار و مصمم قدم بردارید و از لحاظ عاطفی، اجتماعی و شغلی به درجه‌‌های بالاتر پیشرفت برسید.

کتاب صوتی غلبه بر کمرویی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر با مشکل کمبود اعتماد به نفس و کمرویی شدید دست و پنجه نرم می‌کنید، این کتاب راهنمایی مناسب برای شماست تا با انجام تکنیک‌های آن به حل مشکلات خود کمک کنید و دیگر در جمع‌های گوناگون چهره‌ای منزوی و خجالتی نداشته باشید.

پل ژاگو را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده و روانشناسی فرانسوی‌ست که در سال 1889 در خانواده‌ای نسبتاً فقیر در شهر پاریس به دنیا آمد. پل کِلِمنت ژاگو (Paul-Clément Jagot) دوران کودکی سخت و پرچالشی را پشت سر گذاشت و به خاطر نداشتن ثروت و توانایی مالی موفق نشد که در دانشگاه تحصیل کند؛ اما او به خاطر عشق ورزیدن به علم و یادگیری، به طور خودآموز درس می‌خواند تا اینکه سرانجام در سن هجده سالگی با یک روانشناس آشنا شد و توانست در کنارش روش‌های علمی نظیر هیپنوتیزم آشنا شود و دانش خود را گسترش دهد.

ژاگو یک محقق و نویسنده واقعی بود و کتاب‌هایش به خاطر داشتن نثری روان و کاربردی بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گرفت. سرانجام او در سال 1962 در پاریس دار فانی را وداع گفت.

برخی از مهم‌ترین آثار این نویسنده فرانسوی عبارتند از: «چگونه بر خود مسلط شویم؟، قدرت خود تلقینی، مانیتیسم شخصی، غلبه بر کمرویی، آموزش گفتار، قدرت اراده»

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر کمرویی می‌شنویم:

بی‌تردید تاکنون افراد خوش سیما و جذابی را دیده‌اید که ظاهر جسمانی و خطوط چهره آنان به شما شبیه است؛ برای شما هم این امکان هست که همانند آنان جلوه کنید.

1) مراقبت از چهره

اگر راهنمایی‌های فصل پیشین را به کار ببندید، بسیاری از علل نابرازندگی ظاهری را از میان خواهید برد. دانه‌ها و جوش‌هایی که چهره را زشت می‌کند، ترشح چربی که روی پوست برق می‌زند، خشکی پوست که چین‌های صورت را زیاد می‌کند و... تمام این‌ها با برنامه‌ای صحیح و بهداشتی کاملا اصلاح شدنی هستند. تغذیه متعادل، دفع منظم، ورزش مرتب و سبک به بدن حالت بی‌تکلفی می‌دهند و موجب بهبود مزاج، افزایش ظرفیت حیاتی، شفافیت رنگ پوست، پر معنی شدن نگاه و هماهنگی در واکنش‌ها می‌شوند. نیرومندی جسمی سبب استواری بیان، تقویت اعتماد به نفس و استحکام صدا می‌شود و به رفتار شخص حالتی موقر و مطمئن می‌بخشد.

 ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه، ۲۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
فصل اول: علت‌های کمرویی
۲۷ دقیقه
فصل دوم: برنامه واکنش‌زا
۱۹ دقیقه
فصل سوم: تعادل مزاجی
۲۵ دقیقه
فصل چهارم: سیمای برون
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: تاثیرپذیری
۲۶ دقیقه
فصل ششم: استقلال و آزادی
۲۵ دقیقه
فصل هفتم: تسلط بر تخیل
۲۶ دقیقه
فصل هشتم: کمرویی عاطفی
۲۵ دقیقه
فصل نهم: برای تقویت اعتماد به نفس
۲۹ دقیقه
فصل دهم: به خودتان اعتماد داشته باشید

راهنمای دانلود کتاب صوتی غلبه بر کمرویی

برای دانلود کتاب صوتی غلبه بر کمرویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غلبه بر کمرویی

نظرات کتاب صوتی غلبه بر کمرویی

احمد بینائی
۱۴۰۰/۱/۲۱
حس میکنم درتهیه کتاب صوتی، بسیاری از مطالب خلاصه شده که تاثیر گذاری و استفاده از کتاب را کمرنگ و کم اثر کرده است.
محمدحسین فرخی
۱۴۰۰/۲/۱۲
بعضی از پادکست‌ها رو کامل نمیشه گوش داد مثل فصل ۶. از دقیقه۹ ب بعد پخش نمیکنه چرا؟؟
مشاهد همه نظرات (۲)