دانلود کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت

کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت نوشته آلبرت لزلو بارابسی، قوانینی برای دستیابی به موفقیت با استفاده از روش‌های علمی و آماری به شما ارائه می‌کند. این راهکارها با چیزهایی که تا به حال شنیده‌اید بسیار متفاوت است.

آلبرت لزلو بارابسی (Albert Laszlo Barabasi) در کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت (The Formula The Universal Laws of Success) نظریه‌ای کاملاً متفاوت درباره موفقیت دارد. او در این اثر حرف‌هایی ورای آنچه در کتاب‌های رایج خودیاری و موفقیت وجود دارد ارائه می‌دهد. حرف‌هایی که نه تنها تا به حال نشنیده‌اید، بلکه خلاف آن چیزی است که شنیده‌اید و می‌شناسید.

قوانین علمی قابل تغییر نیستند، به این معنا که نمی‌توان آن‌ها را مطابق با اهداف خود، تغییر داد و بازنویسی کرد. اما شما می‌توانید از آگاهی خود درباره آن‌ها بهره ببرید تا انتخاب‌های بعدی‌تان با آگاهی بیشتری همراه باشد و از دنیایی که برای خود می‌سازید نهایت استفاده را کنید. این موضوع در خصوص قوانین مربوط به موفقیت کاربرد دارد. شما نمی‌توانید آن‌ها را تغییر دهید، اما می‌توانید از آن‌ها برای ارزیابی موقعیت مناسب یا نامناسب استفاده کنید.

راز و رمز موفقیت را می‌توانید با ابزارهای علمی کشف کنید و آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید، این‌گونه می‌آموزید چه چیزی را می‌توانید ببینید و چه چیزی را نمی‌توانید. نکته مهم‌تر این است که می‌توانید قوانین مختلفی را برای بهبود و پیشرفت در نتایج به کار بگیرید و از این علم می‌توانید برای توصیف داستان‌های موفقیت درباره خودتان استفاده کنید.

بارابسی در این کتاب پنج قانون ثابت موفقیت را به همراه مثال‌ها و مصداق‌ها بیان می‌کند و در قسمت نتیجه‌گیری داستان موفقیت آلبرت انیشتین نابغه بزرگ را روایت و نقش این 5 قانون موفقیت را در زندگی او ارزیابی می‌کند.

جملات برگزیده‌ کتاب صوتی فرمول، قوانین جهانی موفقیت:

- موفقیت مربوط به «شما» نیست؛ بلکه مربوط به «ما» است.
- موفقیت شما، به شما و عملکردتان مربوط نیست. بلکه به ما و نحوه برداشت ما از عملکردتان مربوط است. یا ساده‌تر بگوییم؛ موفقیت مربوط به خود شما نیست، بلکه مربوط به «ما» است.
- عملکرد باعث موفقیت می‌شود، اما وقتی عملکرد را ‌نمی‌توان سنجید، شبکه‌ها باعث موفقیت می‌شوند.
- عملکرد محدود است؛ اما موفقیت نامحدود.
- اگرچه موفقیت تیمی نیازمند تنوع و تعامل است؛ اما هر شخصی، به خاطر دستاوردهای گروه است که مشهور می‌شود.
- با پشتکار، در هر زمانی می‌توانیم موفق شویم.

در بخشی از کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت می‌شنویم:

در اتاق تست مزه، شیشه‌های ناب زیر نور مهتابی می‌درخشند. بطری‌های شراب روی میزهایی که گروه داوران اطرافش ایستاده‌اند، منظم چیده شده‌اند. تعدادی از بطری‌های شماره‌گذاری شده در کیسه‌های پلاستیکی پوشیده شده‌اند تا برچسب‌های زیبای آن‌ها ‌معلوم نشود. در هر صورت، شراب‌ها که بی‌نام‌ونشان درون لیوان‌های شیشه‌ای ریخته‌اند زیبا هستند. شراب‌ها که طلایی یا قرمز تیره یا کهربایی کمرنگ بودند، فضای بی‌روح اتاق را شاد می‌کنند. داوران قبل از بو کشیدن رایحه و مزه کردن آن‌ها، بطری‌ها را بلند می‌کنند و می‌چرخانند تا آن‌ها ‌را بررسی کنند. وقتی زبان آن‌ها ‌طعم شراب‌ها را می‌چشد، پیشانی‌شان چروک می‌افتد. آن‌ها ‌توی دفترچه‌هایشان علامت می‌زنند و نوشته‌هایی یادداشت می‌کنند. گاهی اوقات دو بار آن‌ها را ‌می‌چشند. ‌با این حال، شغل آن‌ها ‌به گونه‌ای است که با حساسیت علمی به آن توجه می‌کنند.

این دنیایی است که باب هاجسان به خوبی آن را می‌شناسند. وی شراب‌سازی است که در اواخر شصت‌سالگی‌اش به سر می‌برد. صدای لطیفی دارد. ریش‌هایش سفید و کوتاه است و عینکش قاب نازکی دارد. بیشتر شبیه استاد دانشگاه است؛ البته زمانی واقعا استاد بوده است. هاجسان که صاحب تاکستانی در کالیفرنیا و بازنشسته شغل اقیانوس‌شناسی است، از نتایج معمولا گیج کننده‌ای که شراب‌های او در رقابت‌ها می‌گرفتند شوکه بود. شراب زینفاندل او سال 93 مدال طلای یکی از رقابت‌ها را از آن خود کرد اما در رقابتی دیگر مردود شد. برخی از هیئت داوران شراب‌های قرمزش را رد کردند و برخی دیگر آن‌ها ‌را تحسین کردند. او که گیج بود تصمیم گرفت تا خودش داور مسابقات شود. اما این تجربه هم برایش نتیجه‌ای در بر نداشت و باز هم از این نتایج سر در نیاورد. او معمولا در می‌یافت که شراب شاردونه‌ی مورد علاقه او به ندرت به مرحله نهایی راه می‌یابد، یا اینکه شراب مرلو که چندان مورد توجه قرار نداشت، جایزه اول را می‌برد.

 ۹ ساعت و ۵۲ دقیقه، ۵۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
مقدمه
۴۳ دقیقه
بارون سرخ و خلبان تک شاخ فراموش شده
۳۹ دقیقه
قانون اول
۵۱ دقیقه
دستشویی دو میلیون دلاری
۵۳ دقیقه
قانون دوم
۵۴ دقیقه
سوپراستارها و قوانین قدرت
۵۸ دقیقه
قانون سوم
۶۱ دقیقه
گوش شنونده
۵۰ دقیقه
قانون چهارم
۵۷ دقیقه
الگوریتمی که دانشمند نادیده گرفته شده، آن را یافت
۵۰ دقیقه
قانون پنجم
۳۴ دقیقه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی فرمول: قوانین جهانی موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرمول: قوانین جهانی موفقیت
Jalil Rezayi
۱۳۹۹/۴/۱۳
من خلاصه‌اش رو تو یه پادکست شنیدم واقعا جالب بود
هادی جمالی
۱۳۹۹/۳/۹
کتاب تفکر اینجانب را در تصمیم گیری در مسائل آتی بهبود کرد
رابین جزایری
۱۳۹۹/۲/۳۰
کتاب مفید و جذابی است. به مدیران بازاریابی و فروش، برندسازان، فرنچایزرها و تحلیلگران کسب و کار آن را توصیه می‌کنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)