دانلود کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن

کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن اثر برایان تریسی، به شما می‌آموزد که چگونه به موفقیت و کامیابی در زندگی برسید. این کتاب صوتی راه رسیدن به موفقیت پایدار و اهداف بلند پروازانه را با طرح پرواز، نشان می‌دهد. دیگر وقت آن شده، انرژی‌های پتانسیل خود را برای موفقیت آزاد کنید.

اشخاصی که از فرمول‌های کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز (Flight plan) بهره می‌گیرند تغییرات و تحولات سریع و پایداری را در زندگی خود ایجاد می‌کنند. خبر مسرت بخش این است که موفقیت رابطه‌ای با شانس و انرژی‌های مرموز ندارد. اگر دم هواپیما خوب کار کند، سریع‌تر اوج می‌گیرد؛ امکان دارد بادهای مخالف موجب تأخیر شوند، اما خلبان با مهارت خود بر مبنای قوانین فیزیکی به مقصد می‌رسد. موفقیت نیز مانند پرواز است. اگر یاد بگیرید چگونه از قوانین و اصول موجود در کتاب قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز بهره بگیرید، انرژی‌های بالقوه خود را به کار انداخته و می‌توانید به هدف برسید. 

برایان تریسی (Brian Tracy) در کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز نشان می‌دهد که به چه صورتی به موفقیت و کامکاری برسیم. به گفته‌ او زندگی یک سفر است و در این سفر باید افکار مثبت و خوشایند داشته و بطور دقیق بدانید کجا می‌روید. به اهداف و برنامه‌های دقیقی احتیاج دارید تا از جایگاه فعلی‌تان به آینده مطلوب بروید. اصول جهانی و واقعی همیشگی وجود دارد که چندین مرتبه افراد موفق آن‌ها را فرا گرفته و بکار برده‌اند.

«راندا برن» در کتاب راز در مورد تأثیرات قدرتمند تجسم موفقیت و استفاده از قدرت جاذبه صحبت می‌کند. اما بسیاری از مردم متوجه شده‌اند که هر چند اندیشیدن به خواسته‌هایشان آغاز خوبی قلمداد می‌شود، اما کافی نیست. برایان تریسی با استفاده از استعاره‌ طرح پرواز و یک سفر هوایی به شما کمک می‌کند دستاوردهای خوشبختی و موفقیت خود را برنامه‌ریزی کنید. خود برایان نیز با استفاده از این اصول از هیچ به اوج رسیده و این اصول را به 4 میلیون نفر در 46 کشور یاد داده است.

برایان تریسی یک سخنران برجسته، مربی و مشاور کارآزموده و مدیر شرکت بین‌المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است که یک شرکت بزرگ آموزشی مشاوره‌ای در سولاتاپیچ کالیفرنیاست. او یک میلیونر خود ساخته است.

برایان تریسی یکی از سخنوران نامدار تجاری و نویسندگان موفق و مشاور و راهنما در امور پیشرفت کاری و شخصی است و هر سال 250.000 نفر، از اطلاعات وی در مورد موفقیت، رهبری و دستیابی به خلاقیت و فروش استفاده می‌کنند. او بیش از سی کتاب و صدها برنامه شنیداری و ویدئویی دارد. اکثر آثار مکتوب او به زبان‌های دیگر ترجمه شده و در 52 کشور جهان مخاطب دارد. او همراه «کمپل فراسر» کتاب‌های مربیگری پیشرفته، برنامه مربیگری و برنامه هدفمند مربیگری را نوشته است.

او به بیش از هزار شرکت و بالغ بر 2 میلیون نفر مشاوره می‌دهد. ایده‌های او کاربردی هستند و سریع به نتیجه می‌رسند. خوانندگان و مخاطبان او، با تکنیک‌ها و راهکارهایی آشنا می‌شوند که می‌توانند برای رسیدن به نتایج بهتر از آن بهره گیرند. 

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی می‌شنویم:

«در یک پرواز، وقتى هواپیما از زمین بلند مى‌‏شود، خلبان به مسافران مى‌‏گوید سر جایشان بنشینند و کمربندهایشان را ببندند. در بسیارى از موارد، خلبان مى‌‏گوید: «در ابتداى پرواز انتظار اختلال را داریم، پس لطفاً کمربندهاى خود را ببندید.»

 وقتى شغل جدیدى را آغاز مى‌‏کنید، باید منتظر اختلال باشید. در مرحله‌ی اول هر شغلى معمولاً با مجموعه‏‌اى از مشکلات پیش‌بینى نشده روبرو مى‌شوید که هرگز تصورش را هم نکرده بودید. این وضعیت بسیار شبیه به افتادن هواپیما در چاله‌‏اى هوایى و مواجهه با جریان نامساعد باد است.

 به محض اینکه به هدف جدید متعهد مى‌‏شوید، هر اتفاق بدى ممکن است روى دهد. در روزهاى اول کار، درس‏‌هاى زیادى یاد خواهید گرفت که در طول یک سال برنامه‌ریزى و سازماندهى نیاموخته یا حتى به آن فکر نکرده‏‌اید.

 وقتى سوى هدف جدیدى پیش مى‌‏روید، با مجموعه‌‏اى از اشتباهات، رو به رو مى‏‌شوید که بهاى همه آن‏‌ها، زمان، پول و احساسات‌تان است. به جز اشتباه کردن و یاد گرفتن از تجربیات، راه دیگرى براى ارتقاى دانش، مهارت و منش رسیدن به موفقیت ندارید. سفر شما سوى مقصد، شامل مجموعه‏‌اى از مشکلات و شکست‏‌هاى موقت است. این مشکلات بخشى از زندگى هستند. هیچ موفقیتى بدون توسعه توانایى غلبه بر مشکلات و موانع موجود بر سر راه هدف به دست نمى‌‏آید.»

 ۳ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۱۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
پیش‌گفتار: راز حقیقی موفقیت و سربلندی
۲۷ دقیقه
فصل اول: هدف و مقصدتان را برگزینید
۱۶ دقیقه
فصل دوم: گزینه‌های پرواز خود را مورد بررسی قرار دهید
۱۶ دقیقه
فصل سوم: طرح پروازتان را بنویسید
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: برای سفر آماده شوید
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: با تمام نیرو و انرژی‌تان حرکت کنید
۱۸ دقیقه
فصل ششم: برنامه‌ریزی برای غلبه بر اختلال
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: اصلاحات را به‌طور مداوم انجام دهید
۱۸ دقیقه
فصل هشتم: سرعت یادگیری و پیشرفت خود را بیفزایید
۱۳ دقیقه
فصل نهم: ذهن توانمند خود را فعال نمایید
۹ دقیقه
فصل دهم: از به‌کارگیری میانبرها اجتناب کنید
۱۲ دقیقه
فصل یازدهم: بر قوای ترس درونی خود تسلط یابید
۱۲ دقیقه
فصل دوازدهم: تا زمان رسیدن به موفقیت مداومت کنید
۲۲ دقیقه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن

برای دانلود کتاب صوتی قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت برنامه‌ریزی - طرح پرواز: رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن
artemis lioness
۱۳۹۷/۸/۴
صدای گوینده رو دوست ندارم
chare chare
۱۳۹۷/۹/۱۷
صدای گوینده مونتون آدم خوابش می‌گیره
Jalal Abbasian
۱۳۹۷/۹/۱۴
صدای گوینده خیلی بی‌روح و سرده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)