دانلود کتاب صوتی قدرت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت

راندا برن در کتاب صوتی قدرت، از را‌ه‌ها و روش‌های مفیدی جهت منتهی شدن به پیروزی سخن می‌گوید، پیروزی بر مشکلات رابطه، بیماری، فقر و پیروزی بر هر مشکلی که بشر امروز با آن دست به گریبان است و فکر می‌کند که توانایی حل مشکلات را ندارد.

کتاب قدرت (Secret the power)، حاوی رازی است که بسیاری از بزرگان و دانشمندان آن را در اختیار داشته‌اند و دارند. باید بدانیم که حق ماست به آرزوها و خواسته‌های خود برسیم، حق ماست که آرامش، سلامتی و زیبایی داشته باشیم. خوشحال باشیم و از زندگی خود لذت ببریم. اراده کنیم و دنیای خود را در اختیار گیریم. این قدرت در درون همه ما نهفته است بنابراین حق ماست که از این قدرت و راز بزرگ استفاده کنیم.

راندا برن (Rhonda Byrne) می‌گوید: زمانی که راز پخش شد، به سرعت در سرتاسر دنیا از فردی به فرد دیگر منتقل شد. امروزه میلیون‌ها نفر در کشورها زندگی خود را با روش‌های اعجاب‌انگیز این دانش، دگرگون کرده‌اند.

هنگامی‌که مردم از راز آموختند که چگونه می‌توان زندگی را تغییر داد، هزاران داستان واقعی را با من در میان گذاشتند و من بصیرت بیشتری دربارۀ علل بروز مشکلات در زندگی مردم پیدا کردم و با این دانسته‌های جدید، دانش جدید "قدرت" حاصل شد، دانشی که می‌تواند زندگی را فوراً تغییر دهد.

راز؛ قانون جذب قدرتمندترین نیرویی که بر زندگی ما حاکم است را آشکار کرد و قدرت عصارۀ تمام چیزهایی است که از زمان انتشار راز در سال 2006 آموخته‌ام. قدرتی که قرار است با شنیدن این کتاب با آن آشنا شوید، چیزی است که می‌تواند ارتباطات، وضعیت مالی، تندرستی، شادی، حرفه و تمام زندگی شما را دگرگون سازد.

این کتاب برای تغییر روند زندگی ضروری است،‌ چیزهای فراوانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. چیزهای زیادی نیز وجود دارد که شما باید دربارۀ خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. همۀ این‌ها خوب است؛ در حقیقت ورای خوب و فوق‌العاده است.

راندا برن، نویسنده و تهیه‌ کننده مجموعه راز است. وی را بیشتر بخاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید، می‌شناسند. وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

 ۵ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۳۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
پیش گفتار
۴ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
قدرت چیست؟
۱۸ دقیقه
قدرت احساس
۲۲ دقیقه
شرایط احساس
۲۶ دقیقه
قدرت و خلقت
۲۰ دقیقه
احساس، خلقته
۲۳ دقیقه
زندگی، شما را تعقیب می‌کند
۴۳ دقیقه
کلیدهای قدرت
۳۱ دقیقه
قدرت و پول
۳۱ دقیقه
قدرت و ارتباطات
۳۳ دقیقه
قدرت و تندرستی
۲۷ دقیقه
قدرت و شما
۱۱ دقیقه
قدرت و زندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت

برای دانلود کتاب صوتی قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت
مجید احمدی
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
خیلی عالی بود باعث میشه، انگیزه خیلی خوبی از ورود یادگیری در مورد قانون جذب به مخاطب میده چون واقعا با عشق نگارش شدت
Mohammad Sadeghi
۱۳۹۷/۶/۲۸
به جای اینکه کتاب راز رو بخونید این رو گوش کنید
سپیده فهیمی
۱۳۹۷/۹/۲۵
من بدون این کتاب نمیتونم زندگی کنم بدون اغراق میگم هر روز یکی ازفایل‌های صوتیشو گوش میکنم تا تاثیرش روم بمونه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۲)