دانلود کتاب صوتی قدرت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت

راندا برن در کتاب صوتی قدرت، از را‌ه‌ها و روش‌های مفیدی جهت منتهی شدن به پیروزی سخن می‌گوید، پیروزی بر مشکلات رابطه، بیماری، فقر و پیروزی بر هر مشکلی که بشر امروز با آن دست به گریبان است و فکر می‌کند که توانایی حل مشکلات را ندارد.

کتاب قدرت (Secret the power)، حاوی رازی است که بسیاری از بزرگان و دانشمندان آن را در اختیار داشته‌اند و دارند. باید بدانیم که حق ماست به آرزوها و خواسته‌های خود برسیم، حق ماست که آرامش، سلامتی و زیبایی داشته باشیم. خوشحال باشیم و از زندگی خود لذت ببریم. اراده کنیم و دنیای خود را در اختیار گیریم. این قدرت در درون همه ما نهفته است بنابراین حق ماست که از این قدرت و راز بزرگ استفاده کنیم.

راندا برن (Rhonda Byrne) می‌گوید: زمانی که راز پخش شد، به سرعت در سرتاسر دنیا از فردی به فرد دیگر منتقل شد. امروزه میلیون‌ها نفر در کشورها زندگی خود را با روش‌های اعجاب‌انگیز این دانش، دگرگون کرده‌اند.

هنگامی‌که مردم از راز آموختند که چگونه می‌توان زندگی را تغییر داد، هزاران داستان واقعی را با من در میان گذاشتند و من بصیرت بیشتری دربارۀ علل بروز مشکلات در زندگی مردم پیدا کردم و با این دانسته‌های جدید، دانش جدید "قدرت" حاصل شد، دانشی که می‌تواند زندگی را فوراً تغییر دهد.

راز؛ قانون جذب قدرتمندترین نیرویی که بر زندگی ما حاکم است را آشکار کرد و قدرت عصارۀ تمام چیزهایی است که از زمان انتشار راز در سال 2006 آموخته‌ام. قدرتی که قرار است با شنیدن این کتاب با آن آشنا شوید، چیزی است که می‌تواند ارتباطات، وضعیت مالی، تندرستی، شادی، حرفه و تمام زندگی شما را دگرگون سازد.

این کتاب برای تغییر روند زندگی ضروری است،‌ چیزهای فراوانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. چیزهای زیادی نیز وجود دارد که شما باید دربارۀ خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. همۀ این‌ها خوب است؛ در حقیقت ورای خوب و فوق‌العاده است.

راندا برن، نویسنده و تهیه‌ کننده مجموعه راز است. وی را بیشتر بخاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید، می‌شناسند. وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

 ۵ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۳۰۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
پیش گفتار
۴ دقیقه
مقدمه
۲۷ دقیقه
قدرت چیست؟
۱۸ دقیقه
قدرت احساس
۲۲ دقیقه
شرایط احساس
۲۶ دقیقه
قدرت و خلقت
۲۰ دقیقه
احساس، خلقته
۲۳ دقیقه
زندگی، شما را تعقیب می‌کند
۴۳ دقیقه
کلیدهای قدرت
۳۱ دقیقه
قدرت و پول
۳۱ دقیقه
قدرت و ارتباطات
۳۳ دقیقه
قدرت و تندرستی
۲۷ دقیقه
قدرت و شما
۱۱ دقیقه
قدرت و زندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت

برای دانلود کتاب صوتی قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت

نظرات کتاب صوتی قدرت

P A
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو تهیه کنید درمان افسردگی و انواع بیماری‌هایی که در اثر مشکلات روحی بوجود میان هست، این کتاب هارو اگه به کودکانمون یاد بدیم در اینده شاد و بدون مشکلات روحی و افسردگی خواهند بود و کمتر مثل ما دچار مشکلات و بیماری‌های مختلف جسمی میشن، کتاب معجزه‌ی سپاسگذاری راندا برن رو هم بخونین عالیه
a Mon
۱۳۹۹/۱/۱۴
تقریبا میشه گفت هرروز با همسرم این کتاب رو میشنویم. علاوه بر اینکه محتوا عالیه و بعد از شندیدن هر قسمت کلی هیجان زده میشیم گوینده خوبی هم داره واقعا به خوب شدن احساسم و تغییر جهان بینیم کمک کرد. شما تو این کتاب با عشق ورزی به عالم آشنا میشید چیزی که شاید تا بحال تجربه نکرده باشید.
شیرین میرشکالی
۱۳۹۸/۹/۱۴
با سپاس فراوان. من این کتاب رو دارم ولی بیشتر از یک بار نخواندم و میدانم با هر بار خواندن یک درس تازه میگیری خیلی خوشحالم که کتابهای صوتی وجود داره زیرا در موقع کار کردن هم میشه گوش کرد فقط اگر خود کتاب را بدون اضافه کردن متنی که در کتاب نیست تبدیل به صوتی کنید خیلی خیلی سپاسگزاری میکنم
مشاهد همه نظرات (۱۱۲)