دانلود کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی

عاشقان فوتبال توجه کنند! کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی نوشته‌ی مایکل پارت، درباره زندگی پر فراز و فرود اسطوره فوتبال جهان، لیونل مسی است. قصه‌ای دوست داشتنی از پسری آرژانتینی که از همان کودکی عاشق فوتبال بوده و آرزو دارد بهترین بازیکن دنیا شود.

درباره کتاب صوتی قصه‌ی شگفت‌انگیز لئو مسی:

کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی (The Flea - The Amazing Story of Leo Messi) از پرفروش‌ترین آثار بین‌المللی به شمار می‌رود و زندگی شخصی این بازیکن حرفه‌ای را با نثری گیرا و سرگرم کننده از زبان راوی کل توصیف و روایت می‌کند.

از ابتدای کتاب ما با لئوی پنج ساله‌ای آشنا می‌شویم که در خیابان‌های روساریو آرژانتین زندگی می‌کند، در باشگاه‌های محلی و کوچک به فوتبال خود ادامه می‌دهد تا سرانجام به روزهای بازی در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا می‌رسیم. در این بین با مادربزرگ مسی و رابطه‌ی صمیمانه آن‌ها آشنا می‌شوید که نقشی مهم در آینده حرفه‌ای او دارد، یا با هورمون‌های کم‌کار و کوچک بودن جثه لئو همراه خواهید شد که سختی‌های زیادی را به او وارد می‌کند؛ حتی از نقش مهم کارلس رکساچ مدیر وقت باشگاه بارسلونا باخبر می‌شوید که استعداد عجیب مسی یازده ساله را کشف می‌کند و تمام هزینه‌های درمان او را قبول می‌کند.

افتخارات و جوایز لیونل مسی:

شما با شنیدن این کتاب با مسیر پیشرفت و حوادث مختلفی که برای لیونل مسی (Lionel Messi) پیش می‌آید، به خوبی آشنا خواهید شد اما بد نیست مروری بر افتخارات او کنیم.

در سال 2004 بود که کشور آرژانتین در رقابت‌های جام جهانی زیر 20 سال قهرمان شد و مسی با شرکت در بازی‌ها و درخشش، توانست بهترین گلزن و بهترین بازیکن رقابت‌ها شود و جایزه کفش طلا و توپ طلا را برای خود کند.

او که سال‌هاست در باشگاه بارسلونا در پست مهاجم بازی می‌کند، توانست در سن 24 سالگی بهترین گلزن فوتبال تاریخ بارسلونا در تمامی مسابقات بشود.

لیونل که همواره به عنوان رقیب اصلی کریستن رونالدو پرتغالی به حساب می‌آمد، در سال 2015 برای پنجمین بار بهترین بازیکن جهان شد. مسی یکی از باهوش‌ترین فوتبالیست‌های دنیاست و اولین و تنها بازیکن در تاریخ فوتبال به شمار می‌رود که شش بار برنده جایزه بهترین بازیکن سال جهان و توپ طلای فیفا شده است. همچنین دریافت کفش طلای اروپا در سه دوره و عنوان بهترین بازیکن لالیگا در چهار سال متوالی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

مایکل پارت را بیشتر بشناسیم:

مایکل شپارت (Michael Part) به عنوان یک طرفدار دو آتیشه فوتبال، فیلم‌نامه نویس و نویسنده کتاب‌های پرفروش (The Greta Thunberg Story Being Different is Superpower) و مجموعه تحسین شده (Soccer Star) شناخته می‌شود که آثارش به 17 زبان دنیا ترجمه و در 36 کشور جهان منتشر شده است. آخرین کتاب‌های او در این مجموعه فوتبالی به ادن هازارد و توماس مولر ارتباط دارد و پیش از این نیز کتاب‌های نیمار، پسری از برزیل و رونالدو، ظهور یک برنده را نوشته است.

همچنین مایکل پارت ویراستار کتاب‌های نوجوانان، سردبیر مجموعه کتاب‌های پرفروش کودکان و فیلم‌نامه‌نویس برنامه‌های تلویزیونی است.

کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر حسابی فوتبالی هستید و دوست دارید سرگذشت بازیکنان محبوب خود همچون لیونل مسی آرژانتینی را بشنوید، این کتاب تجربه‌ای جذاب برای شما خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی می‌شنویم:

لئو توپ را با سینه‌اش کنترل کرد؛ آن را مقابل پاهایش قرار داد و پای چپش شروع به دریبل زنی کرد. یکی از هافبک‌های تیم گراندولی فریاد زد: یکی لئو رو بگیره. اما لئو می‌دانست مدافع کجاست؛ همیشه همان جا بودند. وقتی بالاخره سرو کله لئو پیدا شد، لئو ایستاد پای راستش را از روی توپ رد کرد و با پای چپ مدافع را دریبل زد. بلافاصله با حرکت به راست، مدافع دیگری را از پیش رو برداشت و با یک ضربه نرم، توپ را از روی سر دروازه بان وارد دروازه کرد. این سومین گل گراندولی و هتریک دیگر برای لئو بود. او تازه نه ساله شده بود.

آقای گریفا، بزرگ و عضلانی که حاصل یک عمر کارگری بود، در میان تماشاگران بود. هرگز سکوهای گراندولی را این چنین پر ندیده بود. زیاد به این ورزشگاه نمی‌آمد؛ دلیلی نداشت. هیچ نابغه‌ای از ضعیف‌ترین تیم شهر نمی‌آمد.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه: بارسلونا 2001
۸ دقیقه
فصل اول: اولین توپ
۶ دقیقه
فصل دوم: یک پسر و یک رویا
۱۱ دقیقه
فصل سوم: بدترین تیم شهر
۸ دقیقه
فصل چهارم: روز‌های مدرسه
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: نیوولز اولد بویز
۱۰ دقیقه
فصل ششم: پزشک خوب
۸ دقیقه
فصل هفتم: پاسخ ها
۶ دقیقه
فصل هشتم: طعم قهرمانی
۷ دقیقه
فصل نهم: مادر بزرگ
۵ دقیقه
فصل دهم: ماموریت
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: باشگاه اتلتیکو ریورپلات
۷ دقیقه
فصل دوازدهم: غریبه
۳ دقیقه
فصل سیزدهم:دوری از خانه
۶ دقیقه
فصل چهاردهم: انتهای رنگین کمان
۹ دقیقه
فصل پانزدهم: صبر
۱۱ دقیقه
فصل شانزدهم: دستمال
۶ دقیقه
فصل هفدهم: خداحافظ سه تفنگ‌ دار
۲ دقیقه
فصل هجدهم: خانه، روزاریو
۵ دقیقه
فصل نوزدهم: چه رویاهایی می‌آیند

راهنمای دانلود کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی

برای دانلود کتاب صوتی قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قصه‌ی شگفت انگیز لئو مسی